نمایش دادن همه 6 نتیجه

بازی راز هیتلر فندقچه همراه افزونه

۶۲۹,۰۰۰ تومان
به درس های تاریخ گوش کن !از بهترین بازی های نقش مخفی شناخته شده در دنیانمایشی ار توطئه و فریب

بازی فکری راز هیتلر دراگون secret hitler دراگون

۱۷۵,۰۰۰ تومان
به درس های تاریخ گوش کن !از بهترین بازی های نقش مخفی شناخته شده در دنیانمایشی ار توطئه و فریب

اکسپنشن بازی secret hitler

۷۸,۰۰۰ تومان
اکسپنشن بازی secret hitler حاوی کارت هایی است که میتوانید به بازی اصلی اضافه کنید . این کارت های متیواند

بازی فکری راز هیتلر ( secret hitler )

۸۵,۰۰۰ تومان
بازی فکری راز هیتلر ( secret hitler ) یک نبرد سیاسی جذاب است .سوال اینجاست آیا میتوانید هیتلر مخفی را پیدا کرده و او را متوقف کنید ؟هیتلر باید تا جایی که میتونه خودشو لیبرال نشون بده و به دوستان فاشیست خود اعتماد کرده و بگذارد لایحه های فاشیستی و اهداف فاشیستی رو پی ببرد.

بازی فکری راز هیتلر مدل mrd productions

۱۶۸,۰۰۰ تومان
بازی فکری راز هیتلر ( secret hitler ) یک نبرد سیاسی جذاب است .سوال اینجاست آیا میتوانید هیتلر مخفی را پیدا کرده و او را متوقف کنید ؟هیتلر باید تا جایی که میتونه خودشو لیبرال نشون بده و به دوستان فاشیست خود اعتماد کرده و بگذارد لایحه های فاشیستی و اهداف فاشیستی رو پی ببرد.

شاید بارها در دورهمی‌های دوستانه تصمیم به انجام بازی‌ دسته جمعی گرفته باشید؛ اما هیچ گونه بازی فکری که مناسب جمع باشد به ذهن‌تان نرسیده باشد. 

آرتی کالا شما را به ساختن خاطره‌ای مهیج و جالب با انجام بازی فکری راز هیتلر دعوت می‌کند. در اکثر نظرسنجی‌ها، بازی‌هایی که افراد در آن هویت مخفی دارند از محبوبیت بیش‌تری برخوردار هستند؛ به همین دلیل بازی راز هیتلر طرفداران زیادی دارد. در توضیح بازی سکرت هیتلر می‌توان به این موارد اشاره کرد که در این بازی به انسان‌های عادی «لیبرال» و به مافیا «فاشیست» می‌گویند. بازی فکری secret hitler علاوه بر مرموز بودن، می‌تواند برای مدتی شما را به چالش کشیده و باعث ‌شود که به همه شک کنید یا اگر عضو فاشیست‌ها باشید، مجبورید طوری نقش بازی کنید که کسی به شما شک نکند.

در این بازی گروهی، هیتلر به عنوان سردسته فاشیست‌ها بازی می‌کند که قصد دارد با کمک فاشیست‌ها در حکومت نفوذ کرده و دولت متزلزل لیبرال را سرنگون کرده و به قدرت برسد.

 

بازی سکرت هیتلر چیست؟

بازی رومیزی راز هیتلر، بی تردید یکی از بهترین بازی‌ها در سبک نقش مخفی است که طرفداران زیادی را نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر هم به خود جذب کرده است. در این نوع از بازی کارتی، شما در سال 1932، در کشور آلمان و پیش از جنگ جهانی دوم قرار دارید. در بازی سکرت هیتلر، بازیکنان نقش سیاستمداران آلمانی را بازی می‌کنند. آن‌ها باید تلاش کنند تا دولت در حال تضعیف لیبرال را در برابر رژیم در حال پیشرفت فاشیست را سرپا نگه‌ دارند. البته باید احتیاط کنید؛ چرا که تعدادی فاشیست به صورت مخفیانه در بین شما حضور دارند و یکی از آن‌ها هیتلر است.

 

آموزش بازی فکری راز هیتلر

در آموزش بازی فکری راز هیتلر، ابتدا به هر بازیکن یکی از نقش‌های لیبرال، فاشیست یا هیتلر به صورت مخفیانه اختصاص می‌یابد. لیبرال‌ها اکثریت تعداد را دارند؛ اما با این حال هیچکس نمی‌داند که هر فرد چه نقشی را در راز هیتلر بازی می‌کند. فاشیست‌ها با کارشکنی‌های مخفیانه در حالی که هویت خود را پنهان نگه می‌دارند، سعی می‌کنند به هدف خود برسند.

نحوه بازی فکری سکرت هیتلر به این صورت است که هیتلر هم عضوی از فاشیست‌ها است و از ابتدای بازی فاشیست‌ها هویت او را می‌دانند؛ اما هیتلر هویت فاشیست‌ها را نمی‌شناسد و در طول بازی باید تلاش کند تا آن‌ها را شناسایی کرده و هم‌دست شوند.

در دفترچه راهنمای بازی راز هیتلر به این موضوع نیز اشاره شده است که هرگاه یکی از قانون‌های فاشیست‌ها تصویب می‌شود، دولت قدرتمندتر شده و یک قدرت خاص به رئیس جمهور اعطا می‌شود که باید قبل از شروع دور بعدی بازی از آن استفاده کند. در بازی ایرانی راز هیتلر اینکه رئیس جمهور از چه حزبی باشد، مهم نیست. در واقع حتی ممکن است لیبرال‌ها، یکی از قانون‌های فاشیست را با هدف استفاده از قدرت‌های خاص رئیس جمهور، تصویب کنند.

 

قوانین بازی سکرت هیتلر

تعداد افرادی که می‌توانند در این بازی شرکت کنند بین 5 تا 10 نفر هستند. در ابتدا کارت‌های بازی سکرت هیتلر که مشخص کننده لیبرال‌ها و فاشیست‌ها است، درون پاکت قرار گرفته و به طور تصادفی بین بازیکنان پخش می‌شود. اگر 10 نفر بازیکن داشته باشیم، 6 لیبرال و 3 فاشیست و یک هیتلر در بازی وجود دارند و در صورت کمتر بودن تعداد بازیکنان، طبق جدول تقسیم بندی این تعداد متفاوت خواهد بود.

یکی از قوانین بازی سکرت هیتلر این است که فاشیست‌ها از لیبرال‌ها تعداد مساوی یا کمتری دارند و هرگز این تعداد از لیبرال‌ها بیش‌تر نمی‌شود. پس از تقسیم کارت‌ها، بازیکنان چشمان خود را بسته و فاشیست‌ها بیدار می‌شوند تا یکدیگر و هیتلر را شناسایی کنند. این یک بازی هیجان انگیز است؛ زیرا هیتلر از هویت فاشیست‌ها مطلع نیست و در طول بازی نمی‌داند که به چه کسی باید اعتماد کند.    

بعد از شناسایی افراد، بازی شروع می‌شود. در هر نوبت، به ترتیب یکی از بازیکنان رئیس جمهور شده و برای خود صدراعظم انتخاب می‌کند. صدراعظم با تکنیک حرف زدن در تلاش است تا رای دیگر بازیکنان را جذب کند. اگر بیش از 50 درصد رأی آورد، یک سیاست تصویب می‌کند در غیر این‌صورت ریاست جمهوری به نفر بعدی می‌رسد و این مراحل دوباره تکرار می‌شود.  

 

برنده بازی در بازی گروهی راز هیتلر به شرح زیر است:

  • لیبرال‌ها هستند؛ اگر بتوانند 5 قانون از سیاست‌های لیبرال را تصویب کرده و یا اینکه هیتلر را بکشند.
  • فاشیست‌ها هستند؛ اگر 6 قانون از سیاست‌های فاشیست را تصویب کنند و یا اینکه 3 قانون از سیاست‌های فاشیست، تصویب شده باشد و در انتخابات، هیتلر به عنوان صدراعظم رای بیاورد.

 

نقد بازی راز هیتلر 

نقد بازی راز هیتلر نشان می‌دهد که این بازی فکری:

  • از بهترین بازی ‌های گروهی و دورهمی‌ها است.
  • نقش‌های مخفی، استراتژیک، استنتاج، فریب و بلوف رواج دارد.
  • توطئه و فریب در سیاست‌های آلمان در دهه 1930 میلادی را نمایش می‌دهد.
  • باید رهبر خود را در دو گروه لیبرال‌ها یا فاشیست‌ها به قدرت برسانید.

 

خرید بازی فکری secret hitler

محتویات در نسخه چاپی بازی سکرت هیتلر شامل 4 صفحه لیبرال و فاشیستی، 2 پلاکارد، 17 لایحه، 10 کارت هویت، 10 کارت عضویت احزاب، 10 کارت رای گیری، 2 جایگاه کارت لایحه، نشانگر وضعیت انتخابات و 10 پاکت نامه می‌باشد.

در مهمانی‌هایی که افراد زیادی پایه بازی استراتژیک هستند، می‌توانید با خرید بازی راز هیتلر لحظات هیجان انگیزی را برای آنان رقم بزنید. بازی رومیزی راز هیتلر، تمرکز ویژه‌ای بر روی هوش هیجانی، گفت و گو، پنهان‌کاری یا صداقت، پرسش و پاسخ، فن بیان، رأی گیری و استراتژی تیمی دارد.   

 

قیمت بازی سکرت هیتلر

راز هیتلر تلفیقی از تاریخ، تحلیل و هویت مخفی است که می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. قیمت بازی سکرت هیتلر در برابر لحظاتی که برای شما می‌سازد، بسیار مناسب است. بررسی بازی راز هیتلر نشان می‌دهد که این بازی نسبت به مافیا، محبوبیت بیش‌تری دارد؛ چرا که در مافیا بیش‌ترین بازی مربوط به گروه مافیس است و شهروندان ساده نقش کمرنگی را بازی می‌کنند؛ اما در بازی سکرت هیتلر دو گروه لیبرال و فاشیست به صورت متعادل در بازی دخیل هستند.