آرتی کالا
سبد خرید خالی است.

پیگیری سفارشات

نحوه رهگیری سفارشات :

کلیه مراحل انجام سفارشات به صورت ایمیل و اس ام اس به خریداران اطلاع داده می شود. با توجه به اینکه نحوه سفارشات دو نوع می باشد ( پرداخت در محل و پرداخت آنلاین ) توضیحات زیر را لطفا مطالعه بفرمایید.

بعد از ثبت سفارش شما چه اتفاقی می افتد :

بعد از ثبت سفارش شما ، بصورت اتوماتیک سفارش به دست ما میرسد و در روز کاری بعد از آن محصول به پست تحویل داده میشود و در پنل کاربری خود میتوانید کدرهگیری پستی را دریافت کنید.

در صفحه ی هر سفارش شما کدرهگیری مربوط به آن سفارش قرار گرفته است.

بارکد پستی همان کدرهگیری شما می باشد که در صفحه سفارشات شما قرار گرفته است.

 

سفارشات پرداخت آنلاین :

پس از ثبت سفارش با پرداخت آنلاین از طریق بانک های معتبر ، در زمانی که سفارش شما تحویل اداره پست داده شود شماره بارکد پستی مرسوله شما از طریق پیامک به دست شما می رسد و شما می توانید در هر لحظه از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید و متوجه آخرین وضعیت مرسوله خود شوید.

 سفارشات به صورت پرداخت هنگام دریافت محصول :

پس از ثبت سفارش ، همکاران بخش فروش از طریق فروشگاه با خریداران جهت تایید مشخصات تماس میگیرند و پس از تایید تلفنی محصولات ارسال خواهند شد و تا زمانی که تایید تلفنی انجام نشود محصولات ارسال نخواهند شد.

پس از تایید تلفنی محصولات تحویل اداره پست داده خواهند شد و بارکد پستی محصولات به صورت پیامک به دست خریداران خواهد رسید و در هر لحظه از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید و متوجه آخرین وضعیت مرسوله خود شوید.

مدت زمان تقریبی مورد نیاز جهت رسیدن محصولات به دست خریداران :

شهر مشهد : یک روز

شهر تهران : دو الی چهار روز کاری

سایر شهرهای کشور : سه الی پنج روز کاری