آرتی کالا
سبد خرید خالی است.

پیگیری سفارشات

نحوه رهگیری سفارشات :

کلیه مراحل انجام سفارشات به صورت ایمیل و اس ام اس به خریداران اطلاع داده می شود. با توجه به اینکه نحوه سفارشات دو نوع می باشد ( پرداخت در محل و پرداخت آنلاین ) توضیحات زیر را لطفا مطالعه بفرمایید.

بعد از ثبت سفارش شما چه اتفاقی می افتد :

بعد از ثبت سفارش شما ، بصورت اتوماتیک سفارش به دست ما میرسد و در روز کاری بعد از آن محصول به پست تحویل داده میشود و در پنل کاربری خود میتوانید کدرهگیری پستی را دریافت کنید.

در صفحه ی هر سفارش شما کدرهگیری مربوط به آن سفارش قرار گرفته است.

بارکد پستی همان کدرهگیری شما می باشد که در صفحه سفارشات شما قرار گرفته است.

 

سفارشات پرداخت آنلاین :

پس از ثبت سفارش با پرداخت آنلاین از طریق بانک های معتبر ، در زمانی که سفارش شما تحویل اداره پست داده شود شماره بارکد پستی مرسوله شما از طریق پیامک به دست شما می رسد و شما می توانید در هر لحظه از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید و متوجه آخرین وضعیت مرسوله خود شوید.

 سفارشات به صورت پرداخت هنگام دریافت محصول :

پس از ثبت سفارش ، همکاران بخش فروش از طریق فروشگاه با خریداران جهت تایید مشخصات تماس میگیرند و پس از تایید تلفنی محصولات ارسال خواهند شد و تا زمانی که تایید تلفنی انجام نشود محصولات ارسال نخواهند شد.

پس از تایید تلفنی محصولات تحویل اداره پست داده خواهند شد و بارکد پستی محصولات به صورت پیامک به دست خریداران خواهد رسید و در هر لحظه از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید و متوجه آخرین وضعیت مرسوله خود شوید.

مدت زمان تقریبی مورد نیاز جهت رسیدن محصولات به دست خریداران :

شهر مشهد : یک روز

شهر تهران : دو الی چهار روز کاری

سایر شهرهای کشور : سه الی پنج روز کاری

 

درخواست بازپرداخت

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.