تیرکمان اسباب بازی از جمله وسایلی است که معمولا پسران به آن علاقه‌مند می‌شوند، البته نمی‌توان صرفا گفت این محصول یک اسباب بازی پسرانه است؛ زیرا گاهی دخترانی که بازی‌های هیجانی و پر تحرک را دوست دارند نیز از این محصول استقبال می‌کنند.

تیرکمان اسباب عموما از پلاستیک فشرده یا چوب ساخته شده و با چندین تیر رنگی به فروش می‌رسد. کودکان می‌توانند با قرار دادن تیر در محل مورد نظر و نشانه گیری صحیح هدف یا طعمه خود را شکار کنند.

این بازی هیجان‌انگیز و مفرح در آرتی کالا موجود است و شما می‌توانید با چند کلیک ساده آن را تهیه کنید.

به منظور استعلام قیمت و یا خرید تیرکمان اسباب بازی ارزان می‌توانید از همین صفحه اقدام کنید.

 

آرتی کالا بزرگ‌ترین مرکز خرید انواع تیرکمان اسباب بازی

آرتی کالا سال‌هاست که در زمین تامین و فروش انواع اسباب بازی همچون تیرکمان اسباب بازی دخترانه و 

تیرکمان اسباب بازی پسرانه فعالیت دارد. آنچه در تمام این سال‌ها از فعالیت آرتی کالا به چشم می‌خورد چیزی جز ارائه محصولات متنوع، خدمات بی‌نظیر و پشتیبانی همه جانبه نیست.

این مجموعه به منظور جلب رضایت و اطمینان مشتریان خود خدماتی همچون ارسال به سراسر ایران و پرداخت درب منزل را در نظر گرفته است. به منظور آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات این مجموعه تنها کافی است با چند کلیک ساده نام آرتی کالا را جستجو کنید تا با تنوع محصولات بی‌نظیر آن روبرو شوید.

برای خرید تیرکمان اسباب بازی یا سایر بازی‌هایی همچون ماشین اسباب بازی و هواپیما اسباب بازی تنها کافی است پس از مراجعه به سایت و یافتن محصول مورد نظر آن را به سبد خرید اضافه کرده و پس از پرداخت مبلغ و نهایی کردن سفارش منتظر دریافت آن باشید. به همین سادگی!

به جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با پشتیبانی برای استعلام قیمت تیرکمان اسباب بازی از همین صفحه اقدام کنید.

 

آشنایی با انواع تیرکمان اسباب بازی بچه‌گانه

تیرکمان نیز همچون سایر اسباب بازی‌ها دارای انواع مختلف و متنوعی است که در ادامه به صورت خلاصه به بررسی انواع آن می‌پردازیم.

  • تیرکمان معمولی: مقصود از تیرکمان معمولی اسباب بازی‌هایی است که دارای یک کش، کمان و تیر هستند. این نوع تیرکمان اسباب بازی قدرت پرتاب مناسبی دارند و به تیر آن به سبب خاصیت چسبان بودن به وسایل مختلف می‌چسبد. این مدل در نمونه‌های کوچک و بزرگ و در رنگبندی‌های متفاوت ارائه می‌شود.
  • تیرکمان زوبین

تیرکمان زوبین کمی حرفه‌ای‌تر از تیرکمان معمولی است و دارای یک ماشه است؛ بدین صورت که شما با استفاده از ماشه میزان پرتاب تیر را مشخص می‌کنیم و با قدرت بیشتری پرتاب را انجام می‌دهید. این نوع ترکمان حرفه‌ای‌تر و البته خطرناک‌تر است.

 

قیمت تیرکمان اسباب بازی

بازی‌ها متناسب با مزایا و سایر ویژگی‌هایی همچون محتویات، جنس و برند قیمت گذاری می‌شوند. در ادامه برخی فاکتورهایی را که بر قیمت تیرکمان اسباب بازی تاثیر می‌گذارد را عنوان می‌کنیم.

کیفیت محصول می‌تواند بر قیمت تیرکمان اسباب بازی تاثیر بگذارد. تیرکمان اسباب بازی عموما از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است حال گاهی برخی شرکت‌ها این محصول را با متریال بی کیفیتی تولید می‌کنند و با قیمت ارزان‌تری روانه بازار می‌کنند که در این صورت می‌توان گفت کیفیت فدای قیمت شده است.

برند نیز از دیگر فاکتورهایی است که در تعیین قیمت تیرکمان اسباب بازی تاثیر دارد. برخی برندهای شناخته شده محصول خود را با قیمت بیشتری عرضه می‌کنند؛ اما آرتی کالا به جهت کسب رضایت مشتریان تیرکمان اسباب بازی چوبی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می‌کند.

 

مزایای خرید تیرکمان اسباب بازی

این روزها کودکان اکثرا با استفاده از تلفن همراه مشغول انجام بازی‌های دیجیتال هستند. سرگرم شدن با تلفن همراه ضمن اینکه می‌تواند منجر به تنبلی چشم شود، تحرک و نشاط را از کودکان می‌گیرد که در چنین شرایطی امکان اضافه وزن نیز وجود دارد. بازی‌های آنلاین یا کامپیوتری علاوه بر تاثیرات جسمی و عوارضی که بر مغز دارند، می‌توانند منجر به افسردگی شوند؛ در نتیجه ما به عنوان والدین باید وسیله‌ای را خریداری کنیم که هیجان و انرژی کودک را تحریک کند و منجر به افزایش تحرک در او شود.

با خرید تیرکمان اسباب بازی کودک دلبند شما از دنیای دیجیتال فاصله گرفته و بیشتر به دنبال تحرک و نشاط است.

با استفاده از تیرکمان اسباب بازی کوک می‌تواند شکار کند، دشمن خیالی خود را نابود کند و هزاران سناریو دیگر که تمامی این موارد منجر به تقویت قوه تخیل در کودک می‌شود.

سایر مزایای خرید تیرکمان اسباب بازی عبارتند از:

  • کودک با مفهوم دفاع، حمله و پرتاب آشنا می‌شود.
  • تقویت قوه تخیل
  • افزایش تمرکز
  • ایجاد هماهنگی بین چشم‌ها و دست‌ها 
  • افزایش سرعت عمل
  • تقویت اعتماد به نفس