نمایش 1–12 از 60 نتیجه

اگر به دنبال سرگرمی هستید که بتوانید به تنهایی از آن لذت ببرید و در کنار سرگرم شدن به فکر افزایش هوش و تمرکز خود هستید ما به شما مکعب روبیک را پیشنهاد می‌دهیم؛ از این جهت که مکعب روبیک بسیار متنوع است و یکی از انواع مکعب روبیک یا به اصطلاح پازل مکانیکی، روبیک‌های خاص است که خود این روبیک‌های خاص اشکال متفاوتی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به آرتی کالا روبیک‌های خاص را مشاهده کنید. نگران نباشید در هر کجا از کشور که مستقر باشید ما این روبیک را برای شما ارسال می‌کنیم و شما می‌توانید هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید. در ضمن ما تضمین اصالت و کیفیت محصولات را به شما اطمینان می‌دهیم.

 

معرفی روبیک‌های خاص

روبیک‌های خاص در انواع متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آن‌‌ها اشکال مختلفی دارند. برخی از این روبیک‌های خاص هندسی و حجمی هستند و با چرخاندن مهره و پیچ‌هایشان به اشکال متفاوتی تبدیل می‌شوند؛ مانند روبیک ماری. این روبیک‌ها بعد از بهم ریختن از شکل اصلی خارج می‌شوند و بازیکن را برای حل ‌آن به چالش می‌کشند. روبیک‌های خاص مانند مکعب روبیک معمولی روبیک 2*2 تا روبیک 11*11 در سایز و قطعات مختلفی عرضه بازار می‌شوند. از انواع روبیک خاص می‌توان به روبیک فیشر، روبیک آینه‌ای و مگامینکس و… اشاره کرد. علاقه افراد به روبیک‌های خاص باعث این شده است که طراحان روبیک به طراحی انواع دیگری از روبیک بپردازند.

 

فواید بازی با روبیک‌های خاص

بازی با روبیک فواید بسیار زیادی دارد که فرد با بازی با آن به افزایش هوش و تمرکز خود کمک می‌کند. علاوه بر این هماهنگی بین انگشتان دست و چشم افزایش می‌یابد. با ساختن اشکال مختلف به خلاقیت افراد کمک می‌کند و باعث می‌شود که اعتماد به نفس آن‌ها بالا رود.

 

قیمت روبیک‌های خاص

روبیک‌های خاص توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه بازار می‌شود و این تفاوت در برند باعث می‌شود قیمت‌های متفاوتی از روبیک را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که کیفیت برندها با یکدیگر نیز متفاوت است و همین پایین و بالا بودن کیفیت روبیک‌های خاص علت دیگری است که بر روی قیمت تاثیر گذار است. شما می‌توانید هر کدام از برندهایی که مد نظر دارید را با مناسب‌ترین قیمت و با تضمین اصالت و کیفیت از آرتی کالا تهیه کنید.

 

خرید روبیک‌های خاص

هنگام خرید روبیک‌های خاص، زمانیکه مدل روبیک را انتخاب کردید به کیفیت مهره‌ها و رنگ به کار رفته شده در آن‌ها توجه کنید. رنگ در روبیک یکی از آیتم‌های حیاتی محسوب می‌شود؛ از این جهت باید به گونه‌ای باشد که پس از استفاده مکرر از روبیک رنگ‌ آن پاک نشود. اگر قصد خرید هدیه دارید روبیک‌های خاص بهترین گزینه است که می‌توانید از آرتی کالا آن را تهیه کنید.