نمایش 1–12 از 33 نتیجه

مکعب روبیک دو در دو یکی از انواع پازل مکانیکی یا اسباب بازی فکری است که به اصطلاح به عنوان مکعب روبیک شناخته می‌شود. این مکعب در اندازه 2*2 است و شامل 6 رنگ در 6 وجه است که هر وجه آن دارای 4 مربع و 8 مکعب کوچک است و اگر بخواهیم در مجموع مربع‌های موجود در این مکعب را حساب کنیم از 24 مربع تشکیل شده است. روبیک 2*2 در انواع برندهای مختلف تولید شده است. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شروع روبیک، روبیک دو در دو مبتدی است.

شما می‌توانید روبیک دو در دو را با تضمین اصالت کالا از سراسر کشور با امکان پرداخت درب منزل از فروشگاهی اینترنتی آرتی کالا تهیه کنید.

توضیحات روبیک 2*2 

این روبیک از دو وجه ساخته شده است و شرکت‌های زیادی در سراسر دنیا در حال تولید این مدل روبیک در جنس‌ها و کیفیت‌های متفاوتی هستند.

حل کردن معمای روبیک 2*2 در حال حاضر و با آموزش‌هایی که به صورت رایگان می‌توانید در فضای مجازی مشاهده کنید کار سختی نیست و برای شروع، روبیک دو در دو بسیار مناسب است و با تمرین همان آموزش‌ها می‌توانید از فردی مبتدی به فردی حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید و از روبیک‌های دو در دو سرعتی استفاده کنید که در حال حاضر بسیاری از افراد در حال رکورد زدن‌های ثانیه‌ای با یکدیگر هستند. 

برای اینکه بتوانید رکوردهای سرعتی در روبیک 2 در 2 بزنید باید به روبیکی که استفاده می‌کنید توجه داشته باشید. اگر تصمیم دارید که رکورد در روبیک بزنید باید روبیکی را تهیه کنید که سریع و روان باشد تا هنگام چرخش، دچار گیر کردن اهرم‌های نشود و همچنین در هنگام استفاده زیاد روبیک به راحتی دچار مشکل نشود.

روبیک‌ها 2 در 2 و همچنین همه‌ی روبیک‌ها در دو دسته برچسبی و خودرنگ تقسیم میشود که کسانی که میخواهند روبیک تهیه کنند باید به این نکته دقت کنند. روبیک‌های برچسبی، هر وجه مکعب توسط برچسب‌های رنگی مشخص شده است ولی در خودرنگ اینگونه نیست و رنگ مربوط به خوده مکعب است و برچسبی بر روی آن قرار ندارد.

روبیک 2 در 2

برندهای روبیک 2 در 2

از برندهای معتبر و معروف این روبیک می‌توان به برند مویو، شنگ شو، کای وای و یوکسین اشاره کرد که در سایت می‌توانید این برند‌ها را مشاهده کنید.

این برندها هر کدام دارای کیفیت و جنس‌های متفاوتی هستند و ممکن است برچسبی از رنگ و یا خود رنگ باشند یا چرخش نرم و سخت داشته باشند. برای اینکه بتوانید روبیک‌هایی با کیفیت و اصل خریداری کنید باید به فروشگاهی که خرید می‌کنید دقت کنید و از فروشگاهی خریداری کنید که به آن طمینان دارید.

خوشبختانه تنوع این محصول باعث شده است که افراد مبتدی یا حرفهای که قصد رکورد زدن دارند بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

خرید روبیک دو در دو

باید توجه داشته باشید که برای خرید روبیک داشتن کیفیت بسیار گزینه مهمی است که باید در نظر بگیرید ‌از آن جهت که هنگام بازی به خاطر انجام حرکات سرعتی و گاهی فشار زیادی که از انگشتان برای چرخش مکعب‌ها به روبیک وارد می‌شود باید به گونه‌ای باشد که بعد از چند بار بازی، مکعب‌های کوچک از جایشان بیرون نزنند که آرتی کالا این تضمین را به شما می‌دهد که روبیکی با کیفیت بالا برای شما در سراسر کشور ارسال کند. همچنین برای راحتی خرید شما امکان پرداخت درب منزل را فراهم کرده است.

سفارش روبیک دو در دو از هر برندی که بخواهید از طریق سایت آرتی کالا امکان پذیر است و انواع مختلف از این روبیک را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. هنگام خرید روبیک دو در دو نیازی به نگرانی نیست زیرا آرتی کالا دارای ضمانت سلامت محصول است و در صورتی که دچار مشکل باشد محصول را برای شما تعویض می‌شود.

قیمت روبیک دو در دو 

به طور کلی قیمت روبیک به ویژگی‌هایی بستگی دارد که از جمله این ویژگی‌ها جنس روبیک است که تاثیر بسزایی روی قیمت دارد. همچنین روبیک دو در دو حرفه‌ای نسبت به روبیک‌های دیگر قیمت بیشتری دارند و از طرف دیگر چند وجهی بودن روبیک را هم نباید نادیده گرفت که این ویژگی هم روی قیمت تاثیرگذار است. از آنجایی که در حال حاضر تنوع مدل‌های روبیک زیاد است و مدل‌ها و شکل‌های متفاوت وجود دارد مانند روبیک آینه‌ای و روبیک فیشر و غیره. اگر قیمت روبیک برایتان مهم است باید همه این ویژگی‌ها را در نظر بگیرید.