نمایش دادن همه 3 نتیجه

به این اسباب بازی‌ جادویی، روبیک 9 در 9، پازل مکانیکی نیز گفته می‌شود. افرادی هستند که با این روبیک به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کنند و رکوردهای ثانیه‌ای می‌زنند و مکعب روبیک 9*9 از آن دسته از روبیک‌های سخت و مشکل است که برای تکمیل کردن آن به زمان و تمرکز بیشتری نیاز است؛ همچنین تمرین‌های مداوم باعث می‌شود که برای تکمیل کردن آن کمی از چالش‌های روبیک 9*9 را به آسانی پشت سر بگذارید. آرتی کالا روبیک 9*9 را با تضمین اصالت و کیفیت به سراسر کشور ارسال می‌کند؛ همچنین برای مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است تا هزینه آن را درب منزل پرداخت کنند.

 

توضیح روبیک 9*9

 مکعب روبیک 9*9 دارای 6 وجه است که هر وجه دارای رنگ‌های مجزا هستند. در هر وجه 81 مکعب کوچک قرار دارد و هدف از این بازی این است که هر 81 مکعب در هر سطح به یک رنگ تبدیل شود. مکعب روبیک 9*9 یک مکعب فرد است؛ این به این معنی است که دارای مرکز است و نیازی نیست که برای حل روبیک 9*9 مرکز فرضی را در نظر بگیرید. مسابقات روبیک 9*9 به صورت بین المللی برگزار می‌شود و افرادی که به بازی روبیک علاقه دارند پس از تمرین‌های بسیاری که انجام داده‌اند؛ می‌توانند در مسابقات شرکت کنند و رکوردهای جهانی بزنند. روبیک 9*9 را شرکت‌ها و برندهای مختلفی تولید و عرضه بازار می‌کنند که کیفیت‌های متفاوتی دارند.

 

قیمت روبیک 9*9

در حال حاضر قیمت‌های متفاوتی از روبیک 9*9 را در بازار مشاهده می‌کنید که بسته به کیفیت و جنس آن‌ها و همچنین برندهای متفاوت قیمت‌های متغیری دارند. کیفیت مکعب‌ها نیز تاثیر بسزایی بر قیمت دارد و در حالت کلی مکعب‌های 5*5 به بالا به علت حرفه‌ای بودنشان از قیمت بالاتری برخوردار هستند. رنگ برخی از روبیک‌های 9*9 از برچسب و برخی خود مکعب رنگ شده است که آن روبیک‌ها از کیفیت بهتری برخوردار هستند؛ به این علت که رنگ آن‌ها هنگام بازی مکرر پاک نمی‌شوند.

 

خرید روبیک 9*9

از آنجایی که روبیک 9*9 یک روبیک حرفه‌ای محسوب می‌شود و بیشتر در مسابقات امورد استفاده قرار می هنگام خرید روبیک 9*9 باید به کیفیت مهره‌ها و رنگ استفاده شده بر روی آن‌ها دقت کرد؛ به این علت که در حین بازی که فشار انگشتان و سرعت چرخاندن مهره‌ها زیاد است مکعب‌ها از جایشان کنده نشود و یا رنگ سطح‌ها پاک نشود. رنگ‌های استفاده شده در روبیک از مهم‌ترین ویژگی‌های روبیک است به این علت که به طور کلی از روی رنگ‌هایی که در هر وجه وجود دارد پیش می‌روند.