چه مدت زمان می برد تا محصولات سفارش داده شده به دستم برسد ؟

سفارشات ثبت شده در فروشگاه بعد از دو الی چهار روز کاری به دست خریداران خواهد رسید.

آیا میتوان وجه سفارشم را در زمانی که محصول را دریافت میکنم پرداخت کنم ؟

بله ، شما می توانید هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت هنگام دریافت محصول را انتخاب کنید و وجه محصولات سفارش داده شده را در زمان دریافت بسته پرداخت نمایید.

چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری کنم ؟

کلیه مراحل سفارش بصورت پیامکی و همچنین در پنل کاربری شما قابل مشاهده می باشد و میتوانید پیگیری کنید. شماره بارکد پستی محصولات برای شما ارسال می شود تا در صورت  تمایل شما بتوانید از طریق پست پیگیری نمایید.

اگر در زمان دریافت سفارش ، محصول به اشتباه و مطابق با توضیحات نباشد چه کار باید بکنم ؟

در صورتی که محصول به اشتباه به دست شما برسد ، و یا با تصویر و توضیحات سایت مطابقت نداشته باشد با شماره تماس فروشگاه تماس بگیرید و پس از اطلاع تمامی هماهنگی ها جهت عودت محصول انجام میشود و کلیه هزینه های عودت ( ارسال پستی ) از سوی فروشگاه به حساب شما واریز خواهد شد و محصول مورد سفارش شما مجدد برای شما ( بدون پرداخت هیچگونه وجهی ) ارسال خواهد شد.

چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم ؟

شما به راحتی سفارش خود را می توانید از طریق سایت ثبت نمایید. با زدن دکمه ” افزودن به سبد خرید ” که هر محصول موجود این دکمه را دارد می توانید محصولات مورد نظر خود را ثبت نمایید و پس از آن مراحل ثبت سفارش را ادامه دهید و ثبت نهایی کنید.

آیا مطمئن باشم که سفارشی که ثبت میکنم بصورت کامل و مطابق توضیحات به دستم می رسد؟

بله ، چنانچه هرگونه مغایرتی محصول سفارش داده شده با محصولی که به دست شما می رسد داشته باشد فروشگاه موظف می باشد آن را تعویض کند و موارد را به فروشگاه اطلاع دهید تا تعویض ( بدون هیچگونه هزینه ارسال ) برای شما صورت بگیرد.