نمایش 1–12 از 660 نتیجه

انواع ماشین اسباب بازی کنترلی، ماشین سواری کودک، ماشین اسباب بازی بزرگ و… را می توانید مشاهده و با ارزان ترین قیمت در آرتی کالا سفارش دهید تا به صورت ارسال سریع برای شما ارسال شود و در هر نقطه ای از کشور می توانید دریافت نمایید.

معرفی انواع ماشین اسباب بازی

شاید در گذشته فکر کردن به این وسایل و اسباب بازی ها هم خیلی دور از ذهن بود. نوع و جنس وسایل بازی کودک از گذشته تا امروز تفاوت زیادی کرده اند. ذائقۀ کودکان و خانواده ها هم عوض شده. اینکه یک کودک از ماشین شارژی برای بازی استفاده کند یا اسباب بازی کنترلی داشته باشد ، چندان معمول نبود. اما امروزه اینگونه وسایل بازی در بیشترِ خانه ها از بزرگ گرفته تا کوچک ، در انواع مختلف ایرانی و خارجی یافت می شود و شاید بتوان گفت جزو ضروریات لوازم منزل به حساب می آیند.

به نظر ما این خیلی خوب است که بچه (فرزند) ما بتواند از سنین کودکی با استفاده از این وسایل در قالب بازی با مفاهیمی مثل پلیس ایرانی، اسباب بازی بنزینی و… آشنا شود.

ما در اینجا به شما پیشنهاد می‌کنیم همین الان یکی از ماشین های اسباب بازی جدید و خوب را در آرتی کالا انتخاب کنید و همین الان در قالب خرید اینترنتی سفارش آنلاین بدهید ما در کمترین زمان ممکن آن را برای شما ارسال می کنیم.

ماشین کنترلی

ماشین اسباب بازی کنترلی که امروزه طرفداران زیادی هم پیدا کرده، و می توان آن ها را حاصل علم رباتیک دانست، در اندازه های بزرگ، کوچک و متوسط ساخته شده و بعضی از آن‌ها قابلیت حمل کودک شما را نیز دارند.

بعضی از ماشین های کنترلی چندتکه هستند. از این اسباب بازی ها برای شبیه سازی جاده و رانندگی استفاده می شود که بر اعتماد به نفس کودک تأثیر مثبت زیادی دارد. بعضی از این ماشین ها هم به ماشین کنترلی حرفه ای مشهورند.

ماشین کلکسیونی

این نوع ماشین ها که معمولا در اندازه های بزرگ ساخته می شوند، موردتوجه کلکسیونرها و نمایشگاه داران ماشین است. کسانی که به داشتن چنین ماشین هایی علاقمند هستند یا به صورت حرفه ای در آن مشغول اند، خرید ماشین  کلکسیونی را در برنامه های خریدشان می گنجانند.

کودکانی که در آینده قرار است در صنعت خودرو مشغول به فعالیت باشند، بهتر است با چنین اسباب بازی هایی هم در کودکی انس بگیرند و بازی کنند تا فکر و شخصیت شان متناسب با این فضا شکل بگیرد.

وجود این نوع اسباب بازی ها در روحیه کودک تاثیر بسزایی دارد و به جهت شرایط اقتصادی کشور تمام تلاش خود را بابت درج کردن بهترین قیمت میکنیم .

انواع ماشین ها در رنگ و طرح و جنس های متفاوت متناسب با ذائقه شما در فروشگاه آرتی کالا موجوده و میتوانید تجربه لذتبخشی از یک خرید اینترنتی را داشتهه باشید.

قیمت ماشین اسباب بازی

قیمت ماشین اسباب بازی متفاوت است و هر ماشین با توجه به امکانات ویژگی‌هایی که دارد قیمت‌های متفاوتی دارد. جنس بدنه ماشین‌های اسباب بازی یکی از موثرترین عامل‌ها برای قیمت است. ماشین‌هایی با بدنه‌ای فلزی به اینکه بیشتر آن‌ها دارای ابعاد کوچک هستند ولی قیمت زیادی دارند، ولی بعضی ماشین‌ها نیز هستند که جنس آن از پلاستیک و ابعاد بزرگی دارد و قیمت کمتری دارد.

به عنوان مثال ماشین پلاستیکی، ارزان‌ترین و ساده‌ترین نوع اسباب بازی ماشین است. این ماشین‌ها در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و می‌توانند انتخاب خوبی برای کودکانی باشند که مدام در حال خراب کردن اسباب بازی‌های خود هستند.