نمایش 1–15 از 257 نتیجه

%29-
%17-
۱,۱۵۹,۰۰۰ تومان
%13-
۴۴۳,۰۰۰ تومان
%22-

اسباب بازی لگو انواع مختلفی دارد که در ابعاد و مدل‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود. یکی از انواع این اسباب بازی، لگو ماشین است. لگو ماشین بسیار جذاب و هیجان انگیز است؛ به همین علت مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. شما می‌توانید لگو ماشین را از ما با تضمین کیفیت و اصالت تهیه کنید. برای سفارش کافی است به آرتی کالا مراجعه کنید. در ضمن توجه داشته باشید که آرتی کالا این امکان را به وجود آورده است که بتوانید در هر کجا از کشور که حضور دارید محصول خود را سفارش دهید و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.

 

توضیحات لگو ماشین 

همان طور که گفته شد اسباب بازی لگو بسیار متنوع است و دسته بندی‌های مختلفی دارد مانند لگو دخترانه و … که همین لگو دخترانه انواع مختلف دیگری هم نیز دارد. لگو پسرانه یکی دیگر از انواع این اسباب بازی است که تنوع زیادی دارد. لگو ماشین قطعات ریز و درشتی دارد البته اندازه قطعات به ابعاد کلی آن بستگی دارد. لگو ماشین برای سنین مختلف طراحی و تولید شده است که متناسب با سن، لگو ماشین پیچیده یا ساده دسته بندی می‌شود. جنس قطعات لگو ماشین پلاستیک و برخی از قطعات ممکن است کائوچویی باشد. شما می‌توانید این لگو را از آرتی کالا با بهترین کیفیت در هرکجا از کشور که مستقر هستید تهیه کنید و مبلغ آن را درب منزل دریافت کنید.

 

لگو ماشین چه فواید دارد؟ 

در نظر بگیرید که این لگو شکل نهایی آن مشخص است و باید قبل از شروع تکمیل کردن دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید و طبق آن پیش بروید تا بتوانید به بهترین شکل ماشین را بسازید؛ به همین علت این فرایند باعث افزایش فرایند یادگیری می‌شود و هم به افزایش هوش و تمرکز افراد کمک می‌کند. اگر بخواهیم از فواید لگو ماشین برای کودکان نام ببریم می‌توانیم به افزایش هماهنگی بین انگشتان دست و و چشم نیز اشاره کنیم.

 

اطلاع از قیمت لگو ماشین

قیمت لگو ماشین به عوامل متفاوت و زیادی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار کیفیت ماشین لگو است و مورد دیگری که باعث بالا یا پایین بودن قیمت لگو ماشین است برند آن است. در نظر بگیرید که ابعاد مختلف لگو ماشین قیمت‌های مختلفی نیز دارد. شما می‌توانید لگو ماشین را با بهترین قیمت از آرتی کالا تهیه کنید.

 

خرید لگو ماشین 

در هنگام خرید لگو توجه به کیفیت و جنس آن بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به این علت که اگر قطعات لگو از کیفیت بالایی برخوردار نباشد ممکن است هنگام تکمیل کردن قطعات بشکنند یا در جای خود قرار نگیرند. در هنگام خرید لگو ماشین مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که لگو متناسب با سن فرد بازی کننده باشد؛ به این علت که ابعاد ماشین هرچی بزرگ‌تر باشد پیچیدگی بیشتری را شامل می‌شود.