نمایش 1–15 از 30 نتیجه

%20-
۷۹۸,۵۰۰ تومان
%20-
۴۵۰,۰۰۰ تومان

اسباب بازی لگو انواع مختلفی دارد که لگو کلاسیک یکی از آن‌ها است. لگو کلاسیک با برخورداری از قطعات آجر مانند کوچک و بزرگ در رنگ بندی متنوع، اولین نسل از اسباب بازی محبوب لگو به شمار می‌رود.

کودکان و بزرگسالان با سر هم کردن قطعات لگو کلاسیک می‌توانند اشکال و سازه‌های متنوعی بسازند.

فروشگاه اینترنتی بردگیم و اسباب بازی آرتی کالا با امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت درب منزل، انواع لگو کلاسیک را با بهترین کیفیت و قیمت به شما ارائه می‌دهد.

 

لگو کلاسیک، کارگاه پرورش خلاقیت

با اینکه در حال حاضر اسباب بازی‌های بسیار پیشرفته‌تر و جذاب‌تری وارد بازار شده است؛ با این حال انواع لگو کلاسیک و غیر کلاسیک هنوز هم طرفداران وفاداری در تمام سنین دارد که لحظات لذت بخش و هیجان انگیزی را با این اسباب بازی آموزشی سپری می‌کنند.

شما با اتصال قطعات لگو سری classic مانند لگو کلاسیک بریکس می‌توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد سازه و اشکال مختلف بسازید. در این سبک از لگو محدودیتی در خلق کردن وجود ندارد و می‌توانید با متصل کردن قطعات لگو کلاسیک به شکل‌های متنوعی که در ذهن دارید برسید. این مسئله باعث می‌شود انواع لگو کلاسیک ایرانی و غیرایرانی نقش بسیار تاثیر گذاری در پرورش قوه تخیل بزرگسالان و به ویژه کودکان داشته باشد. همچنین تقویت قدرت حل مسئله را نیز نباید در ویژگی‌های لگو کلاسیک از قلم بیندازیم که به گونه‌ای از پرورش قدرت خلاقیت نشات می‌گیرد.

چنانچه برای استفاده از لگو کلاسیک از دوستان و افراد دیگر کمک بگیرید می‌توان ایجاد مهارت برقراری روابط اجتماعی و انجام کار گروهی را هم به مزایا و تاثیرات انواع لگو کلاسیک اضافه کرد.

 

انواع لگو کلاسیک بدون محدودیت سنی

شاید این طور فکر کنید که لگو تنها برای کودکان جذاب است و مخاطبین این بازی آموزشی صرفا بچه‌ها هستند؛ اما جالب است بدانید که افراد بزرگسال هم از انواع لگو کلاسیک همچون لگو ماشین و… استفاده می‌کنند.

یکی از معایب برخی از اسباب بازی‌ها یا حتی بازی‌های فکری این است که محدودیت سنی دارند؛ اما لگو کلاسیک با عدم برخورداری از هیچ گونه محدودیت سنی مخاطبین زیادی را به خود جذب می‌کند. در واقع این حقیقت که انواع لگو کلاسیک برای تمام گروه‌های سنی مناسب هستند و تاثیرات این اسباب بازی روی بزرگسالان نیز مانند کودکان به خوبی خودش را نشان می‌دهد، از جمله دلایل محبوبیت بالای لگوی کلاسیک است.

 

انواع لگوی کلاسیک با تضمین کیفیت

با خرید لگو کلاسیک نیازی به هیچ گونه نگرانی از بابت طول عمر این اسباب بازی نیست. شما می‌توانید بارها و بارها با استفاده از انواع لگوی کلاسیک اشکال مورد نظر خود را بسازید؛ سپس قطعات لگو کلاسیک را از یکدیگر جدا کرده و فرآیند ساخت سازه را دوباره از سر بگیرید و به هیچ وجه نگران خراب شدن بلوکه‌های آن نباشید؛ چون جنس قطعات انواع لگوی کلاسیک از کائوچو یا پلاستیک فشرده با کیفیت است.

 

معرفی جدیدترین لگوهای کلاسیک

لگو کلاسیک انواع مختلفی دارد. عمده تفاوت انواع لگو کلاسیک در نوع برند تولیدی و بعضا تعداد قطعات موجود در بسته بندی آن است.

شما می‌توانید انواع لگو کلاسیک با تعداد قطعات و در برندهای مختلف از جمله لگو کلاسیک sy، لگو کلاسیک بریکس و… را از فروشگاه آرتی کالا خریداری کنید.

از نظر تعداد قطعات لگو هم این محصول مدل‌های مختلفی مانند لگو کلاسیک 1000 قطعه، لگو کلاسیک 1500 قطعه، لگو کلاسیک 304 قطعه و… را دارد.

 

قیمت لگو کلاسیک

قیمت لگو کلاسیک بسته به اینکه قصد خرید کدام یک از انواع لگو کلاسیک را داشته باشید متغیر است. صرف نظر از نوع برند محصول، تعداد قطعات لگو کلاسیک یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت انواع لگو کلاسیک به شمار می‌رود. به این طریق که هر چقدر یک لگو کلاسیک قطعات بیشتری داشته باشد طبیعتا از قیمت بالاتری هم برخوردار است؛ به عنوان نمونه قیمت لگو کلاسیک 1000 قطعه از لگو کلاسیک 444 قطعه بیشتر است.

 

خرید لگو کلاسیک

چنانچه قصد خرید لگو کلاسیک اصل را دارید می‌توانید بعد از مشاهده مدل‌های مختلف لگو کلاسیک و مقایسه قیمت‌ها در فروشگاه اینترنتی بردگیم و اسباب بازی آرتی کالا، لگو سری classic مد نظر خود را سفارش دهید.

در وب سایت آرتی کالا می‌توانید هنگام خرید لگو کلاسیک با اعمال فیلترهای مختلف در نتایج، انواع لگو کلاسیک را بر اساس میزان محبوبیت، رتبه، جدیدترین مدل‌ها، کمترین و یا بیشترین هزینه فهرست بندی کنید تا پروسه انتخاب محصول مورد نظر برایتان سریع‌تر و با چالش کمتری طی شود. علاوه بر این با قابلیت پرداخت درب منزل آرتی کالا این امکان را خواهید داشت که پس از دریافت کالای خود و اطمینان از صحت نوع محصول و کیفیت آن هزینه را پرداخت کنید.