لگو مینی فیگور شخصیت بتمن 700

۳۵,۰۰۰ تومان
لگو شخصیت بتمن 700 یکی از قهرمان های  مهم در کارتون است که همه بچه با نام او آشنا و

لگو سفینه اسکاتلر بتمن مدل Decool

۱,۶۴۵,۰۰۰ تومان
” لگو سفینه اسکاتلر بتمن مدل Decool ” اگر به دنبال یک لگو در سبک بتمن مووی می باشید که

لگو بت گرل و ماشین هارلی کویین مدل bela 10880

۸۵۰,۰۰۰ تومان
لگو بت گرل و ماشین هارلی کویین مدل bela 10880 در انیمیشن لگو بتمن مووی شامل یک کامیون و دو

لگو بتمن و مرد سنگی مدل 10632

۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان
لگو بتمن و مرد سنگی مدل 10632 دارای دو مینی فیگور لگویی می باشد  و مرد سنگی جزو شخصیت های

لگو بتمن و مرد یخی مدل BELA 10628

۶۷۰,۰۰۰ تومان
لگو بتمن و مرد یخی مدل BELA 10628 دارای 222 قطعه لگویی است که میتوانید 3 مینی فیگور به همراه یک یخ لگوو و ربات لگویی و یک پایگاه انرژی را درست کنید .

لگو ماشین جوکر و بتمن 271 قطعه مدل BT 820

۳۷۰,۰۰۰ تومان
لگو ماشین جوکر و بتمن 271 قطعه مدل BT 820 یکی از لگو های جذاب از سری لگو های BT

لگو بتمن و موتور 338 قطعه

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
لِگو (به دانمارکی: LEGO) نام تجاری نوعی اسباب‌بازی است که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک تولید می‌شود. محصولات

لگو موتور کاپیتان آمریکا مدل 60087

۱۹۰,۰۰۰ تومان
لگو موتور کاپیتان آمریکا مدل 60087 یک ساختنی جذاب همراه با 65 قطعه لگویی به همراه دو مینی فیگور هست

در دسته اسباب بازی لگو، لگوهای فیگور متنوعی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها جذابیت و هیجان خود را هنگام ساخت دارند؛ همچنین کودکان علاقه زیادی به این لگو فیگور نشان داده‌اند. یکی از جذاب‌ترین لگوهای فیگور لگو بتمن است که یکی از شخصیت‌های محبوب کارتونی است و اصلا دور از انتظار نیست که لگو بتمن بسیار محبوب شده است. اسباب بازی لگو بتمن جدید را ما با تضمین کیفیت و اصالت به هر کجا از کشور که حضور دارید ارسال می‌کنیم و شما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.

خرید لگو بتمن

توضیحات لگو بتمن

لگو بتمن بیشتر در دسته لگو پسرانه قرار دارد و آن‌ها علاقه بیشتری به این لگو نشان داده‌اند. البته برخی از دختران علاقه به این کاراکتر دارند و دوست دارند که لگو آن را داشته باشند. اسباب بازی لگو بتمن بزرگ قطعات ریز و درشتی دارد که با سر هم کردن آن در نهایت فیگور بتمن درست می‌شود. البته فیگور بتمن در سایزهای مختلف و برای سنین مختلف وجود دارد که هر کدام از آن‌ها در تعداد قطعات موجود در جعبه لگو متفاوت هستند. جالب است بدانید که لگو فیگور انواع مختلفی مانند لگو نینجا، لگو دایناسور و غیره را دارد.جنس این لگو پلاستیک است و برخی قطعات آن کائوچویی است. آرتی کالا انواع اسباب بازی لگو را برای متقاضیان خود فراهم کرده است تا بتوانند مناسب با سلیقه خود آن را تهیه کنند. در نظر داشته باشید که آرتی کالا لگو مشتقات مربوط به کاراکتر بتمن را نیز ارائه می‌دهد؛ مانند لگو ماشین بتمن و… و شما با مراجعه به آرتی کالا می‌توانید انواع آن را ببینید و در هر کجا از کشور که هستید سفارش دهید؛ همچنین که در آرتی کالا می‌توانید انواع مختلف لگو را با جستجو پیدا کنید.

لگو بتمن بزرگ

طرح لگو بتمن بزرگ

لگو بتمن دارای دشمن‌های مختلف مانند مترسک، جوکر، هارلی کویین و … است که هر کدام از دشمنان دارای وسایل خاص خود هستند. همچنین بتمن دارای تنوع زیادی در ماشین و وسیله‌های خاص است. انواع لگو بتمن، به همراه وسایل، و دشمنان بتمن در سایت آرتی کالا موجود است که میتوانید مشاهده کنید.

تاثیرات لگو بتمن

به طورکلی لگو یک بازی فکری محسوب می‌شود که بیشتر بر روی ایجاد خلاقیت تمرکز کرده است. شما در بازی با لگو بتمن به افزایش یادگیری در خود یا کودکان کمک می‌کنید؛ از این جهت که با آموزشی که در دفترچه راهنما خود دارد مراحل را به خاطر می‌سپارید و آن را عملی می‌کنید در این مرحله شما به افزایش هوش خود نیز کمک کرده‌اید.

شخصیت بتمن یکی پرطرفدارترین شخصیت‌های دیسی است که در سراسر دنیا کلی طرفدار دارد. و حالا کودکان میتوانند این شخصیت را داشته باشند و به بتوانند صحنه‌های مبارزات بتمن با تبهکاران را بازسازی کنند و با استفاده از خلاقیت و رویاپردازی به اسباب‌بازی‌ها جان بدهند و با آن‌ها بازی کنند.

قیمت لگو بتمن 

قیمت لگو بتمن به جنس و کیفیت آن بستگی دارد. ناگفته نماند که برندهای مختلفی لگو بتمن را تولید و عرضه بازار کرده‌اند که قیمت‌های متفاوتی دارد. 

یکی از اصلی‌ترین معیارهای قیمتی لگو جدا از برند، تعداد قطعات لگو است، هرچه لگو قطعات بیشتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر است. البته لگوهایی که قطعات بیشنری دارند معمولا دارای طرح‌های زیباتری و بزرگتری نسبت به لگو با قطعات کمتر است.

برند لگو نیز یکی از معیارهای قیمتی است. هر برند لگو با توجه به کیفیت و کشور سازنده قیمت‌ها متفاوتی دارد که هنگام خرید لگو به آن دقت کرد. به عنوان مثال در یک طرح یک شکل و تعداد قطعه برابر قیمت برند لگو (Lego) با برند بلا (bela) متفاوت است.

در آرتی کالا می‌توانید اسباب بازی لگو بتمن ارزان و همچنین در قیمت‌های متفاوتی پیدا کنید. شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود و تضمینی که آرتی کالا به شما از کیفیت و اصالت می‌دهند لگو بتمن را خریدار کنید.

خرید لگو بتمن

اگر قصد خرید لگو و یا هدیه دارید ما به شما لگو بتمن را پیشنهاد می‌کنیم. در این موقعیت هنگام خرید لگو بتمن به جنس و کیفیت آن‌ها توجه کنید که در هنگام ساخت فیگور قطعات نشکنند یا کیفیت نامطلوب آن باعث شود که قطعات به درستی در جای مناسب خود قرار نگیرند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با اطمینان کامل از آرتی کالا خرید خود را انجام دهید؛ از این جهت که آرتی کالا به شما تضمین اصالت و کیفیت می‌دهد و همچنین این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در هر کجا از کشور که مستقر هستید سفارش دهید و مبلغ آن را درب منزل دریافت کنید.