نمایش 1–15 از 101 نتیجه

%17-
%14-
۷۷,۰۰۰ تومان
%11-
۸۵,۰۰۰ تومان

مکعب روبیک 3*3 یکی از انواع روبیک‌های موجود است. این مکعب روبیک یک مکعب جادویی یا پازل مکانیکی است که از مکعب‌های کوچک‌تری ساخته شده است که حول یک محور می‌چرخند. اصول بازی با این مکعب به این صورت است که باید با چرخاندن مکعب‌ها رنگ‌های یکسان را در یک سطح کنار هم قرار دهید. می‌توانید روبیک سه در سه را با تضمین اصالت، کیفیت و قیمت مناسب از آرتی کالا تهیه کنید.

 

مشخصات روبیک سه در سه 

مکعب روبیک 3*3 دارای 6 وجه است و یا به عبارتی از 6 رنگ متفاوت تشکیل شده است که هر وجه 9 مکعب کوچک‌تر دارد که از یکدیگر متمایز هستند. همچنین مکعب روبیک 3*3 سه محور طولی، عرضی و عمقی دارد که همه‌ی مکعب‌ها حول مکعب مرکزی می‌چرخند که در مرکز این نوع روبیک، مربع مرکزی وجود دارد و زمانی که رنگ سطح مکعب به رنگ مربع مرکزی تبدیل شود، آن سطح تکمیل است.

 

توضیحات روبیک 3*3

مکعب روبیک سه در سه در حال حاضر توسط بسیاری از برند‌ها در انواع‌های مختلف مانند روبیک فیشر توسط تولیدی‌هایی که بازی فکری می‌سازند با کیفیت‌های مختلف ارائه می‌شود. برای یادگیری حل این روبیک سه در سه به راحتی می‌توانید در فضا‌های مجازی راه حل‌‌ها و آموزش‌هایی را دنبال کنید و با تمرین برای حل آن می‌توانید به یک فرد خبره تبدیل شوید. 

 

برند روبیک سه در سه

برند‌های زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و جنس‌های متفاوتی دارد. از برند‌های معتبر و معروفی که می‌توان نام برد برند مویو، شنگ شو، برند کای وای و یوکسین است که همگی این برند‌ها را می‌توانید در سایت آرتی کالا مشاهده و خریداری کنید و در هر کجا از کشور که باشید آن را دریافت کنید.

 

خرید روبیک سه در سه 

باید در نظر بگیرید که برای خرید روبیک سه در سه با کیفیت، باید به نکاتی توجه و دقت داشته باشید. یکی از این نکات مهم جنس مکعب روبیک سه در سه است؛ از این جهت که فشاری که توسط انگشتان برای چرخش معکب‌ها وارد می‌شود بسیار زیاد است و احتمال خرابی مکعب‌ها وجود دارد؛ پس مکعب‌ها باید به گونه‌ای باشند که از جایشان کنده نشوند. 

همچنین در هنگام خرید به ماندگاری رنگ مکعب‌ها نیز باید توجه شود؛ زیرا در اثر گذشت زمان به علت تماس انگشتان با رنگ‌ها ممکن است رنگ‌ها از بین برود و دیگر قابل استفاده نباشند.

شما می‌توانید بهترین نوع روبیک 3*3 را از آرتی کالا با بالاترین کیفیت تهیه کنید.

 

قیمت مکعب روبیک سه در سه 

قیمت مکعب روبیک سه در سه به گزینه‌های مختلفی بستگی دارد؛ مانند جنس و کیفیت مکعب‌های کوچکی که در روبیک سه در سه وجود دارد. هرچند که برندهای مختلفی، قیمت‌های مختلفی را تولید و عرضه می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که روی قیمت مکعب روبیک سه در سه تاثیر ویژه‌ای دارد حرفه‌ای بودن و یا مبتدی بودن روبیک سه در سه، این اسباب بازی جادویی است؛ به این علت که افراد زیادی هستند که در مسابقات روبیک شرکت می‌کنند و رکورد‌های ثانیه‌ای می‌زنند.