نمایش 1–15 از 141 نتیجه

%15-
%19-
%19-
%19-
%19-
%19-
%19-
%19-

لگو سرباز نظامی یک اسباب بازی پسران است که تقریبا برای تمامی گروه سنین قابل استفاده است. این اسباب بازی در پرورش خلاقیت پسران نقش پررنگی دارد. البته باید به این نکته توجه کنید که خرید اسباب بازی لگو برای کودکانی که تمایل دارند همه چیز را در دهان خود بگذارند درست نیست و ممکن است خطر ساز باشد. همانقدر که ساختن یک شی جدید برای کودکان جذاب است خراب کردن یکباره اسباب بازی‌ها هم همیشه برای آن‌ها جذاب و جالب است؛ به همین دلیل خراب کردن و دوباره ساخت لگو نظامی برای بچه‌ها بهترین حس را به دنبال دارد. این کار ضمن تقویت حافظه و تقویت خلاقیت هوش ریاضی و هوش فضایی و تجسمی و مهارت‌های متعددی مثل هماهنگی حرکات دست و انگشتان کودک، هماهنگی بین چشم و دست، اعتماد به نفس و غیره را نیز تقویت می‌کند. با توجه به تاثیراتی که از لگو ماشین نظامی گفته شد با خرید این محصول برای کودک خود هدیه با ارزشی را به او می‌دهید.

 

خرید لگو سرباز و نظامی

آرتی کالا بهترین فروشگاه اسباب بازی و بازی فکری انواع لگوهای سرباز و نظامی را در اختیار شما قرار داده است؛ همانطور که گفته شد ابن سبک لگو بر روی خلاقیت فرزندتان تاثیرگذار است. البته باید دقت داشته باشید که قطعات ریز آن در دسترس کودکان زیر 3 سال نباشد! جهت خرید لگو نظامی در انواع مختلف می‌توانید از طریق سایت آرتی کالا اقدام نمایید. به شما اطمینان می‌دهیم که از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

 

انواع لگو سرباز و نظامی

معمولا لگوهایی که در دسته لگوهای سرباز و نظامی قرار می‌گیرند برای پسرانی که به اسباب بازی‌های جنگی علاقه‌مند هستند مفید است. این لگوها با تم نظامی که دارند قطعا برای پسربچه‌هایی با روحیه هیجانی بالا، انتخاب جذاب و سرگرم کننده‌ای خواهند بود. از جمله معروف‌ترین لگوهایی که در این دسته قرار می‌گیرد می‌توان به لگو جنگ در پایگاه نظامی یا همان لگو پایگاه نظامی اشاره کرد. این لگو در آرتی کالا موجود است، می‌توانید آن را برای فرزند خود تهیه کنید. از جمله لگوهای دیگری که در این دسته قرار می‌گیرد می‌توان به لگو تیم ضربت، لگو کامیون نظامی، لگو تانک نظامی، لگو قایق نظامی و… اشاره کرد.

 

قیمت لگو سرباز و نظامی

قیمت این دسته از لگوها کاملا به نوع لگوی انتخابی شما بستگی دارد. این لگوها رنج قیمتی متفاوتی دارند و شما می‌توانید بعد از انتخاب لگو نظامی مورد نظر خود قیمت آن را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که آرتی کالا همواره بهترین اجناس را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان خود قرار داده است؛ پس بهتر است از بابت قیمت نگران نباشید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

 

سخن آخر

اسباب بازی مهم‌ترین بخش زندگی هر کودکی است؛ چرا که در تمامی مراحل رشد و تفریح او همراهش است. بهتر است که در خرید این وسیله برای کودکانمان دقت کنیم و اسباب بازی‌هایی را برای او بخریم که در رشد هوش و خلاقیت او موثر باشد. همانطور که گفته شد بازی کردن با لگوها برای پسران بسیار جذاب است و علاوه بر این جذابیت باعث تقویت خلاقیت او نیز می‌شود. پس اگر تمایل دارید که فرزندتان دوران کودکی مفید و خوبی را پشت سر بگذارد قبل از خرید هر اسباب بازی نسبت به تاثیرات آن بر روی رفتارهای کودک تحقیق کنید.