نمایش 1–12 از 171 نتیجه

تفنگ اسباب بازی در دسته اسباب بازی پسرانه قرار می‌گیرد چرا که مورد توجه پسر بچه‌هاست و بیشتر از دخترها در بازی‌هایشان از آن استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل یک تفنگ اسباب بازی جدید می‌تواند هدیه شگفت انگیزی برای آن‌ها باشد. تفنگ‌های بازی از وسایل نظامی مورد علاقه پسر بچه‌ها است و در ابعاد مختلفی موجود هستند. 

 

خرید تفنگ اسباب بازی

شما می‌توانید یک تفنگ اسباب بازی باکیفیت را از آرتی کالا تهیه کنید. 

اگر قصد دارید برای کودک خود تفنگ اسباب بازی تهیه کنید بهتر است با چند نمونه از پرفروش‌ترین نمونه‌هایی که در آرتی کالا به فروش می‌رسد، آشنا شوید.

شما می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ساده آنچه ا که نیاز دارید از سایت آرتی کالا تهیه کنید.

نکته: به یاد داشته باشید که بعضی کلت‌ها و تفنگ‌ها به علت داشتن برد بالا و شبیه بودن به نمونه واقعی آن مناسب کودکان نیست و باید نوجوانان از آن استفاده کنند. تفنگ‌های موجود در آرتی کالا از مواد سمی ساخته نشده و برای کودک شما ضرری ندارد و به راحتی می‌توانید درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت تفنگ اسباب بازی

قیمت تفنگ اسباب بازی با توجه آنچه که برای فرزندتان انتخاب می‌کنید متفاوت است. قطعا قیمت تقنگ اسباب بازی بزرگ به نسبت سایزهای کوچک تفنگ بیشتر است. لازم به ذکر است که آرتی کالا فروشگاه اسباب بازی و بازی فکری اسباب بازی تفنگ را با بهترین قیمت، ارسال درب منزل و تضمین اصالت برای شما فراهم کرده است. با خیال راحت خرید اسباب بازی تفنگ را برای فرزندان خود انجام دهید و با پرداخت درب منزل با اعتماد کامل، نگران هیچ چیز نباشید.