نمایش 1–15 از 66 نتیجه

بازی و سرگرمی بخش اصلی و جدایی ناپذیر دنیای کودکان است. اگر فرصت بازی و تفریح را از آن‌ها بگیریم در واقع در روند رشد و تربیت فرزند خود اختلال ایجاد کردیم؛ چرا که بازی و تفریح به نوعی باعث تقویت خلاقیت و رشد ذهنی کودکان می‌شود. داشتن اسباب بازی قطعا بازی را برای فرزند شما دو چندان جذاب می‌کند. با انتخاب اسباب بازی درست برای فرزندتان به تقویت خلاقیت و رشد فکری کودک‌تان کمک کنید. ماشین پلاستیکی در دسته اسباب بازی پسرانه قرار دارد که با وجود ساده بودن در بین کودکان محبوب است. وزن سبک ماشین اسباب بازی باعث شده که در دسته اسباب بازی‌های بی خطر قرار بگیرد. البته اگر محصولی که خریداری می‌کنید شامل قطعات ریز بود آن را از دسترس کودکان زیر 3 سال دور نگه دارید.

 

خرید ماشین پلاستیکی

اگر کودک شما عاشق ماشین‌های اسباب بازی‌ است و شما قصد دارید برای فرزندتان اسباب بازی جذابی خریداری کنید؛ اما نمی‌خواهید هزینه زیادی را صرف کنید پیشنهاد ما به شما خرید ماشین پلاستیکی بزرگ کودک است. این سبک ماشین با وجود تنوع بالایی که دارد قیمت مناسبی به نسبت ماشین شارژی و سایر اسباب بازی‌های این مدلی دارد. خرید ماشین پلاستیکی از آرتی کالا بسیار راحت است؛ فقط کافیست تا انواع ماشین‌ پلاستیکی اسباب بازی را مشاهده کنید، مدلی را که پسندیدید خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

قیمت ماشین پلاستیکی

شما می‌توانید قیمت ماشین پلاستیکی را زیر تمام محصولاتی که در این دسته قرار دارند مشاهده کنید و با توجه به بودجه مورد نظرتان هر کدام را که پسندیدید برای فرزند خود بخرید. قیمت ماشین پلاستیکی به نسبت دیگر مدل‌های ماشین مناسب‌تر است، البته که ماشین پلاستیکی بزرگ به نسبت ماشین پلاستیکی کوچک و ماشین پلاستیکی سواری قیمت بیشتری دارد. لازم به ذکر است که آرتی کالا معتبرترین فروشگاه اسباب بازی و بازی فکری ماشین پلاستیکی دسته دار را با کیفیتی خوب و قیمتی مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با خیال راحت خریدتان را انجام دهید و اگر مشکلی در حین خرید آنلاین برایتان پیش آمد از پشتیبانی کمک بگیرید.