روش های ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی آرتی کالا

پست سفارشی

ارسال محصولات بوسیله پست سفارشی جمهوری اسلامی ایران سه الی پنج روز کاری زمان می برد و هزینه ارسال به سراسر کشور نرخ ثابت 7000 تومان دارد و هزینه بسته بندی محصولات بصورت رایگان انجام می شود.

ارسال در شهر مشهد با هزینه 7000 تومان به صورت یک روزه انجام می شود.

ارسال رایگان :

خریداران گرامی که خرید بیش از 100 هزارتومان انجام میدهند می توانند گزینه ارسال رایگان را انتخاب نمایند و هیچ هزینه ای بابت ارسال پرداخت نمیکنند.

پست پیشتاز

ارسال محصولات بوسیله پست سفارشی جمهوری اسلامی ایران 2 روز کاری برای سفارشات ثبت شده تا حداکثر ساعت 11 زمان می برد و هزینه ارسال به سراسر کشور نرخ ثابت دارد و هزینه بسته بندی محصولات بصورت رایگان انجام می شود.

پست سریع تیپاکس 

ارسال محصولات بوسیله پست سفارشی جمهوری اسلامی ایران 24 ساعته و نهایت دو روز کاری برای سفارشاتی که حداکثر تا ساعت 11 ثبت شوند زمان می برد و هزینه ارسال به صورت پس کرایه می باشد و به این صورت که درب منزل هزینه پست را تسویه می نمایید. هزینه بسته بندی محصولات رایگان می باشد.

 

فروشگاه آرتی کالا تمام تلاش خود را جهت تحویل سریع محصولات برای مشتریان خود انجام می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات به دست خریداران محترم برسد و رضایت خریداران مهم ترین هدف ما می باشد.