نمایش 1–12 از 322 نتیجه

اسباب بازی لگو انواع بسیار زیادی دارد که لگو فیگو یکی از دسته بندی‌های این نوع اسباب بازی است. لگو مارول یکی از انواع لگو فیگور است که به خاطر کاراکتر محبوبش علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. ابعاد لگو مارول متفاوت است که تنوع آن را می‌توانید در آرتی کالا مشاهده کنید. لازم به ذکر است که ما این امکان را فراهم کره‌ایم تا به شما در هر کجا از کشور که هستید محصول مورد نظرتان را ارسال کنیم؛ همچنین مبلغ را درب منزل پرداخت کنید. ناگفته نماند که تضمین کیفیت و اصالت کالا را به شما می‌دهیم و می‌توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

 

توضیحات اسباب بازی لگو مارول (marvel)

با وجود این که لگو مارول در دسته بندی لگو پسرانه قرار گرفته است؛ اما دختران زیادی هستند که شخصی کارتونی مارول را دوست دارند و می‌خواهند لگو آن را نیز داشته باشند. به طور لگو فیگور انواع زیادی دارد که شخصیت‌های متفاوت کارتونی را در برگرفته است؛ مانند لگو بتمن، لگو نینجا و … که یکی از شخصیت‌های بسیار محبوبی هستند. تنوع بالا در لگو فیگور باعث شده است تا بتواند هر نوع سلیقه‌ای را پوشش دهد. در لگو مارول قطعات زیادی وجود دارد البته تعداد آن بستگی به ابعاد و سایز لگو تغییر می‌کند و اجزای ریز زیادی دارد. جنس برخی از آن‌ها پلاستیک و جنس برخی از آن‌ها کائوچویی است. کوچک و بزرگ شدن ابعاد آن ممکن است بر پیچیدگی لگو تاثیر بگذارد و این پیچیدگی باعث می‌شود تا زمان بیشتری را برای تکمیل کردن لگو صرف کرد.

 

فواید لگو marvel

در نظر داشته باشید که زمان صرف کردن برای تکمیل کردن لگو مارول فوایدی زیادی بر ذهن و هوش افراد دارد؛ از این جهت که شما برای تکمیل کردن ابتدا دفترچه راهنمای لگو را مطالعه می‌کنید و مراحل تکمیل کردن را به خاطر می‌سپارید و بعد از شروع به تکمیل کردن لگو می‌کنید؛ همین امر به افزایش حافظه برای بخاطر سپردن مراحل تکمیل کمک می‌کند. یکی دیگر از فوایدی که لگو به همراه دارد افزایش قدرت یادگیری است که در کودکان باعث می‌شود هماهنگی بین انگشتان دست و چشم افزایش یابد.

 

قیمت لگو مارول

قیمت لگو مارول به موارد مختلفی بستگی دارد که یکی از این موارد کیفیت و جنس لگو است که متناسب با کیفیت، قیمت لگو تغییر می‌کند. یکی دیگر از مواردی که بر روی قیمت تاثیر گذار است ابعاد لگو مارول است هرچه این ابعاد بزرگ‌تر باشد قیمت هم افزایش میابد. در نظر داشته باشید که برندهای مختلف لگو مارول را با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌دهند. شما می‌توانید لگو مارول با قیمتی مناسب از آرتی کالا تهیه کنید. 

 

خرید لگو marvel 

اگر قصد خرید لگو را دارید یا می‌خواهید هدیه‌ای تهیه کنید آرتی کالا به شما لگو مارول را پیشنهاد می‌کند؛ از این جهت که لگو مارول مدل‌های مختلفی دارد. نکته‌ای که هنگام خرید وجود دارد این است که توجه به کیفیت و جنس لگو بسیار مهم است؛ به این علت که اگر از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد ممکن است هنگام تکمیل کردن آسیب ببیند و یا قطعات در جای خود قرار نگیرند. در ضمن آرتی کالا این امکان را به وجود آورده است تا شما بتوانید در هر کجا از کشور که هستید محصول خود را سفارش دهید و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.