نمایش 1–12 از 20 نتیجه

مکعب روبیک 4*4 یکی از پازل‌های مکانیکی است که رکوردهای جهانی دارد و افراد زیاد علاقه خاصی به این اسباب بازی شگفت انگیز دارند. این محصول از مکعب‌‌های کوچکی ساخته شده‌ است که حول یک محور می‌چرخند و با همین چرخاندن مکعب‌ها باید سعی کنند که هر سطح را به یک رنگ تبدیل کنند. آرتی کالا این روبیک را با تضمین اصالت و کیفیت به سراسر کشور ارسال می‌کند. همچنین باید بدانید که امکان پرداخت درب منزل را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

 

مشخصات روبیک 4*4 

این روبیک در برندهای مختلف و کیفیت‌های متفاوت در حال تولید و عرضه شدن به بازار هستند. مکعب روبیک 4*4 دارای 6 وجه است که هر وجه آن یک رنگ مجزا و در مجموع 6 رنگ دارد. همچنین در کل دارای 16 مکعب کوچک است و بازیکن باید سعی کند هر 16 رنگ روبیک را در هر سطح با چرخاندن مکعب‌ها یکسان کند. مکعب روبیک 4*4 را می‌توانید حول محور عرضی و طولی بچرخانید. 

 

توضیحات روبیک 4*4 

مکعب روبیک 4*4 در برندهای مختلف توسط تولیدی‌ها ساخته می‌شود. این روبیک رکورد تکمیل شدن در 17 ثانیه را دارد. آموزش‌های یادگیری این روبیک در فضای مجازی وجود دارد و به راحتی می‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد و آموزش‌های لازم را برای یادگیری فراگرفت، اما باید توجه داشته باشید که روبیک 4*4 ارورهایی را برای تکمیل شدن دارد و همین باگ‌ها باعث شده تا تکمیل کردن روبیک 4*4 با چالش‌هایی روبرو باشد. در کل از مکعب روبیک 4*4 به بعد که وجه‌های آن بیشتر می‌شود تکمیل کردن آن‌ها مشکل‌تر می‌شود. روبیک 2*2 از آسان‌ترین روبیک‌ها محسوب می‌شود. جالب است بدانید که روبیک 3*3 از روبیک 2*2 هم تکمیل کردنش چالش‌های کمتری دارد؛ به این علت که در روبیک 3*3 مکعب مرکزی وجود دارد، اما روبیک‌های 2*2 و روبیک 3*3 باید مکعب مرکزی را فرضی در نظر بگیرید و طبق آن پیش بروید.

 

قیمت روبیک 4*4 

قیمت روبیک 4*4 کاملا به جنس و کیفیت مکعب‌ها بستگی دارد تا با فشار دست و چرخاندن مداوم، مکعب‌ها از جایشان بیرون نزنند و یا رنگ‌هایشان به مرور پاک نشوند؛ پس رنگ‌های مکعب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و قرار گرفتن رنگ‌ها که کدام رنگ در کدام سمت باشد برای تکمیل سطح‌ها مهم است. تمامی این نکات مسائلی است که باعث می‌شود قیمت این محصول متفاوت باشد.

 

خرید روبیک 4*4

برای خرید روبیک حتما به کیفیت مکعب‌هایش توجه کنید که از جنس مرغوبی باشد و تا پس از استفاده مکرر آسیب نبیند و شکسته نشود. برای یک خرید عالی آرتی کالا شما را با تضمین اصالت و کیفیت همچنین پرداخت درب منزل در هر کجا از کشور که مستقر باشید همراهی می‌کند و می‌توانید با خیالی آسوده خرید کنید.