با تفنگ آب‌پاش قوی، به جنگ با گرما بروید. تفنگ آب‌پاش یک بازی شاد و مفرح برای روزهای گرم تابستانی است. این سرگرمی مناسب فضای باز و استخر است و کوچک و بزرگ نمی‌شناسد. پیشنهاد می‌کنیم در تابستان برای بیرون شهر رفتن با خانواده و دوستان، حتما چند تفنگ آبپاش با مخزن‌های بزرگ به همراه داشته باشید. با آرتی کالا همراه باشید.

 

انواع تفنگ آبپاش اسباب بازی

تفنگ آب پاش در دسته سرگرمی‌های مربوط به اسباب بازی‌های نظامی قرار می‌گیرد. این اسباب بازی‌ها با توجه به شتاب و بردی که دارند در انواع مختلفی ساخته می‌شوند. تفنگ آب پاش کوچک معمولا برد و شتاب قوی ندارد و با توجه به طراحی ساده و بی خطر آن، مناسب رده سنی 2 تا 7 سال است؛ اما اگر خودتان به بازی‌های آبی علاقه‌مندید گزینه‌های هیجان انگیزتری پیش روی شما است. به صورت کلی تفنگ آبپاش دو حالت دارد یا قسمتی به عنوان مخزن در آن تعبیه شده است و یا دارای مخزن نیست. در مدل تفنگ آبپاش مخزن دار معمولا قسمتی از تفنگ دارای فضایی است که می‌توانید مقداری آب در آن ذخیره کنید و در تفنگ‌هایی که قسمتی به عنوان مخزن در آن وجود ندارد، مثل تفنگ آبپاش بطری خور می‌توانید بطری آب یا نوشابه را به آن وصل کنید و با آن به جنگ آبی با دوستانتان بروید. در بعضی از تفنگ‌های آبپاش حرفه‌ای آب مثل گلوله پرتاب می‌شود و می‌تواند حس بازی با تفنگ ساچمه‌ای را برای بازیکن خلق کند.

 

قیمت تفنگ آب‌پاش

تفنگ آب پاش یک اسباب بازی جنگی اما بی خطر و شادی آور است. این سرگرمی معمولا قیمت مناسبی دارد اما عواملی همچون اندازه مخزن و امکانات جانبی آن، می‌تواند قیمت‌گذاری را تحت تاثیر قرار دهد. قیمت تفنگ آب پاش حرفه‌ای مخزن دار معمولا بیشتر از مدل‌های بدون مخزن است همچنین مخزن بزرگ‌تر و باتری خور بودن تفنگ آبپاش، می‌تواند باعث افزایش قیمت در این محصول شود. با این تفاسیر در هر دو مدل کارایی یکسان است و می‌تواند اوقات خوشی را برای شما به ارمغان آورد. شما می‌توانید لیست قیمت انواع تفنگ‌های آب‌پاش را در همین صفحه سایت آرتی کالا مشاهده کنید و به مقایسه قیمت‌ها بپردازید. 

 

خرید تفنگ آب پاش از فروشگاه اسباب بازی آرتی کالا

اسباب بازی تفنگ آب‌پاش، اسباب بازی هیجان انگیزی است که سن و سال و جنسیت نمی‌شناسد و می‌تواند یک انتخاب مناسب برای تفریح و بازی گروهی با دوستان و خانواده‌ باشد. برای خرید این اسباب بازی جنگی از فروشگاه آرتی کالا می‌توانید پس از مقایسه و مشاهده لیست قیمت، کالای مورد نظر خود را به لیست خرید اضافه و اقدام به خرید کنید. آرتی کالا با ارائه اسباب بازی‌های با کیفیت و قیمت مناسب و امکان پرداخت درب منزل امکان خرید محصول را برای شما مشتری گرامی، راحت و به صرفه کرده است.