نمایش 1–12 از 21 نتیجه

یکی از سرگرمی‌هایی که محدودیت سنی ندارد و کودکان بالای 5 سال هم می‌توانند با آن بازی کنند روبیک هرمی است که خود در دسته پازل مکانیکی جای گذاری شده است. این روبیک علاوه بر هیجان باعث افزایش تمرکز و هماهنگی بین دست و چشم‌ها می‌شود. روبیک هرمی را می‌توانید در هر کجا از کشور که هستید با مراجعه به آرتی کالا سفارش دهید و هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید. 

 

مشخصات روبیک هرمی

روبیک هرمی از مثلث‌های متساوی الاضلاع تشکیل شده است و هر وجه آن رنگ‌های مجزا دارند. این روبیک بر پایه محورهای مرکزی و حول آن مرکز می‌چرخد. شرکت‌ها و برندهای زیادی روبیک هرمی را در انواع و سایزهای متفاوتی تولید و عرضه بازار کرده‌اند. همان طور که گفته شد روبیک هرمی در سایزهای مختلفی وجود دارد سایزهایی از قبیل روبیک 3*3 و 4*4 به بالا و هر چه سایز این روبیک بزرگ‌تر شود حل کردن آن سخت و مشکل‌تر می‌شود. همچنین که هر چه سایز این روبیک هرمی بزرگ‌تر شود تعداد مثلث‌های هر وجه بیشتر می‌شود. البته در نظر داشته باشید که هیجان این بازی در رکورد زدن‌های ثانیه‌ای است. 

 

توضیحات در رابطه با خرید روبیک هرمی 

روبیک هرمی یک بازی فکری است که می‌تواند افراد را در هر سنی که هستند سرگرم کند و فرد سعی کند یک حس رقابتی را با خود داشته باشد که پس از هر بار تکمیل کردن روبیک هرمی، برای مجدد تکمیل کردن آن مدت زمان کمتری را صرف کند. لازم به ذکر است که افراد زیادی هستند که در مسابقات بین المللی شرکت می‌کنند و رکوردهای ثانیه‌ای خود را ثبت جهانی می‌کنند و اکثر این افراد نوجوانان هستند. البته در نظر بگیرید که این بازی محدودیت سنی ندارد و همه سنین می‌توانند تلاش کنند که با تمرین پیشرفت لازم را بکنند و بتوانند به صورت حرفه‌ای این روبیک را تکمیل کنند.

 

مزایای بازی با روبیک هرمی 

از آن جا که این روبیک را باید با استدلال و استراتژی خاصی تکمیل کرد، مزایا زیادی را برای افراد به همراه دارد. اگر بخواهیم یک سری از مزایای روبیک هرمی را نام ببریم، می‌توانیم به افزایش هوش و تمرکز اشاره کنیم. علاوه بر این می‌توانیم به هماهنگی که بین انگشتان دست و چشم‌ها هم اشاره کنیم که این مزایا برای کودکان بسیار سودمند است. 

 

قیمت روبیک هرمی 

قیمت روبیک هرمی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد که جنس و کیفیت روبیک یکی از این فاکتورها است. همچنین که برندهای متفاوت قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت روبیک هرمی سایز آن است. هر چه سایز آن بزرگ‌تر باشد قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. روبیک‌های هرمی در دسته بندی‌های حرفه‌ای و مجزا قرار دارند که بسته به همین حرفه‌ای بودن که بیشتر برای مسابقات و تمرینات استفاده می‌شود قیمت بالاتری دارند. متقاضیان روبیک هرمی می‌توانند این رویک را در هر سایز و هرقیمتی که مد نظرشان است با مراجعه به آرتی کالا که کیفیت و اصالت را تضمین می‌کند تهیه کنند. 

 

خرید روبیک هرمی 

متقاضیانی که قصد خرید روبیک هرمی را دارند باید در هنگام خرید به نکاتی بسیار مهمی توجه کنند تا بتوانند پس از سفارش آنلاین و یا خرید حضوری از آرتی کالا با رضایت کامل محصول مورد نظر خود را دریافت کنند. این نکات توجه به کیفیت روبیک هرمی است که از چه جنس و با چه کیفیتی ساخته شده باشد تا افرادی که با این روبیک به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنند به مشکل بر نخورند؛ به طور مثال در حین بازی مثلث‌ها با فشار و سرعتی که از طریق انگشتان به روبیک هرمی وارد می‌شود از جایشان جدا نشوند و یا پس از استفاده مکرر رنگ مثلث‌‌ها که از آیتم‌های مهم برای روبیک محسوب می‌شود پاک نشود. حواستان باشد برای خرید روبیک هرمی ارزان، کیفیت را فدای ارزان بودن کالا نکنید. ما در آرتی کالا کیفیت روبیک هرمی را تضمین می‎‌کنیم تا شما با خیال آسوده بتوانید خرید خود را در هر کجا از کشور که حضور دارید انجام دهید، با این امکان که می‌توانید هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید.