نمایش دادن همه 15 نتیجه

مکعب روبیک 5*5 یکی از انواع پازل مکانیکی است که مخاطبان خاص خود را دارد و برخی افراد رکوردهای ثانیه‌ای در مسابقات جهانی روبیک 5*5 دارند. روبیک‌ها به طور کلی حول محوری می‌چرخند و روبیک 5*5 هم از این امر مستثنی نیست. برای تکمیل کردن روبیک باید اصول و نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید به راحتی و بدون چالش آن را کامل کنید. شما می‌توانید روبیک 5*5 را در هر کجا از کشور که هستید از آرتی کالا تهیه کنید و هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید.

 

مشخصات روبیک 5*5 

مکعب روبیک 5*5 که اسباب بازی جادویی هم گفته می‌شود دارای 6 وجه مجزا در 6 رنگ متفاوت است. این روبیک از 25 مکعب کوچک‌تر ساخته شده است. شرکت‌های متعدد با برندهای متفاوت این روبیک را تولید می‌کنند. در نظر داشته باشید که روبیک 5*5 یک روبیک فرد است و دارای مکعب مرکزی است. برای تکمیل این مکعب روبیک 5*5 مربع مرکزی را تعیین و طبق آن رنگ سطح انتخابی را کامل کنید.

 

توضیحات روبیک 5*5

مسابقات روبیک به طور بین‌ المللی برگزار می‌شود و افراد شرکت کننده در آن صاحب رکوردهای ثانیه‌ای هستند. روبیک‌های فرد چالش کمتری نسبت به روبیک‌های زوج دارند. مکعب روبیک 5*5 مکعب فرد است و دارای مرکز و همچنین دارای سنتر 3*3 است؛ یعنی در وسط مکعب می‌توانید یک مکعب روبیک 3*3 را فرضی در نظر گرفته و برای تکمیل کردن ابتدا با توجه به مرکزیت مکعب، سه ضلع وسط مکعب روبیک 5*5 را کامل کنید.

 

قیمت روبیک 5*5 

قیمت‌های متفاوتی را از روبیک 5*5 در بازار مشاهده می‌کنید که آن بستگی به جنس و کیفیت روبیک و برندی که روبیک 5*5 تولید کرده است، دارد. هر چند روبیک 5*5 که در مسابقات از آن استفاده می‌کنند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا به هنگام بازی و فشار دستی که در چرخاندن سرعتی به روبیک 5*5 منتقل می‌شود باعث خراب شدن روبیک در حین بازی نشود و در زمان مسابقه خللی ایجاد نکند؛ پس به همین علت قیمت بالاتری دارند.

 

خرید روبیک 5*5

برای خرید روبیک 5*5 باید به نکاتی مانند جنس و کیفیت روبیک توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر برند خاصی مد نظر شما نیست حتما به روان بودن مکعب‌ها هنگام خرید توجه کنید. از آنجایی که رنگ مکعب برای تکمیل کردن آن مهم است باید دقت داشته باشید که رنگ معکب‌ها بی کیفیت نباشد تا به هنگام بازی مکرر، پاک نشود. برای خرید روبیک 5*5 با کیفیت می‌توانید به آرتی کالا مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که آرتی کالا امکان پرداخت درب منزل را برای مشتریان فراهم کرده است و با این وجود شما می‌توانید در هر کجا از کشور که حضور دارید این محصول را با خیالی آسوده از آرتی کالا خریداری کنید.