نمایش 1–12 از 14 نتیجه

روبیک یوکسین یک روبیک بسیار نرم و روان است و مناسب برای حل نیمه حرفه‌ای و سرعتی است. روبیک یوکسین برای هماهنگی بین چشم و مغز بسیار کاربردی و مناسب است. روبیک yuxin کیفیت بسیار بالایی دارد و نمونه‌های مختلف زیادی نیز دارد.

 

ویژگی‌های روبیک یوکسین

سبک بازی: تست هوش، بازی فکری، بازی حافظه

رده سنی: کودک، نوجوان، بزرگسال

خطر بلعیدن: ندارد

تعداد بازیکن: یک نفر

محتویات بسته: یک عدد روبیک یوکسین

 

خرید روبیک یوکسین

خرید روبیک یوکسین را می‌توانید از آرتی کالا انجام دهید. آرتی کالا ارائه دهنده بهترین نوع بازی فکری، این روبیک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر نمی‌خواهید برای یاد گرفتن حل روبیک یوکسین به آموزشگاه بروید احتیاج به وقت بسیاری لازم است تا بتوانید آن را حل کنید. بهتر است بدانید با خرید روبیک یوکسین قدرت استدلال خود را افزایش می‌دهید. الگوریتم‌های حل روبیک فعالیت گسترده‌ای است که تنها با تمرین به دست می‌آید. این عمل باعث بهبود ظرفیت نگهداری مغز می‌شود و در نهایت منجر به افزایش حافظه می‌شود. 

 

قیمت روبیک یوکسین

قیمت روبیک یوکسین به نوع، وزن و ابعاد آن بستگی دارد. با توجه به نوع روبیکی که انتخاب می‌کنید قیمتی که می‌پردازید متفاوت است. با توجه به مزایایی که از روبیک yuxin گفته شد این محصول در عملکرد هوش شما می‌تواند تاثیر مثبتی داشته باشد. شما می‌توانید روبیک یوکسین را از آرتی کالا خریداری کنید و سپس درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید برای خرید اسباب بازی برای کودکان دلبندتان از فروشگاه آرتی کالا کمک بگیرید.