نمایش 1–15 از 44 نتیجه

%18-
۴۵,۰۰۰ تومان
%22-
۱۵۶,۰۰۰ تومان
%11-
۸۵,۰۰۰ تومان

امروزه روبیک به‌عنوان یک سرگرمی آموزشی پر‌طرفدار در میان اسباب‌بازی‌ها جایگاه خاصی به خود اختصاص داده است. روبیک‌ها در خلاقیت و رشد مهارت‌های مغزی انسان تأثیر‌گذار هستند. روبیک شنگ ‌شو تولید شرکت معتبر شنگ‌ شو و با ضمانت اصالت در فروشگاه‌های آرتی کالا عرضه می‌شوند. تمرکز هوش و حواس، افزایش قدرت یادگیری، سلامت مغز در سالخوردگی، افزایش هماهنگی دست‌ها و چشم در نتیجه بهبود هوش منطقی، چند فایده از فواید سرگرمی مکعب روبیک شنگ ‌شو هستند.

 

مکعب روبیک شنگ شو یا پازل مکانیکی چیست؟

یک مجسمه‌ساز و پروفسور معمار مجارستانی، در سال ۱۹۷۴ مکعب روبیک یا جورچین را ابداع کرد. امروزه این بازی تا سطح مسابقات حرفه‌ای و بین‌المللی پیشرفت کرده است. شنگ شو از معروف‌ترین تولید‌کنندگان روبیک محسوب می‌شود. مکعب روبیک شنگ شو از طرفداران بسیاری برخوردار است. روبیک 9*9 شنگ شو یک ابزار آموزشی سرگرمی خاص و معتبر است. نوع استیکرلس آن یک روبیک شنگ شو حرفه‌ای محسوب می‌شود و بزرگ‌تر از انواع دیگر ساخته شده است. این مدل به راحتی می‌چرخد و سرعت شما را بالا می‌برد. روبیک شنگ شو دارای کیفیت‌های متفاوت است. در سایت آرتی کالا اقسام مختلف این محصول قابل مشاهده است. همچنین انواع روبیک‌های دیگر مانند روبیک آینه‌ای نیز در سایت با قیمت عالیه فروش می‌رسد.

 

انواع روبیک شنگ شو

روبیک‌ها تنوع زیادی دارند و سلایق مختلف مبتدی تا حرفه‌ای را شامل می‌شوند. مکعب روبیک شنگ شو  2*2 و بعد از آن روبیک  3*3 و  4*4 از انواع ساده روبیک‌ها هستند. روبیک اسکیوب، روبیک مگامینکس، هرمی، اکسس، اسکوار، ساندویچی از انواع روبیک‌های متفاوت هستند که به بازار آمده‌اند. فاکتور‌هایی مثل جنس، سایز، وزن و امکانات دلایل تولید و شکل‌گیری انواع روبیک هستند. برای خرید روبیک شنگ شو بهتر است با انواع آن آشنا بشوید.

  • روبیک استاندارد
  • روبیک خاص
  • روبیک چند ضلعی

 

آرتی کالا سامانه خرید روبیک شنگ شو با بهترین کیفیت

روبیک به‌عنوان یک اسباب‌بازی خاص و معتبر برای افزایش مهارت‌های مغزی انسان، یک سر‌گرمی پر‌طرفدار محسوب می‌شود. آرتی کالا به خواست مخاطبان خود، انواع روبیک در مدل‌ها و نمونه‌های حرفه‌ای و آماتور را در ویترین اینترنتی خود دارد. فروشگاه آرتی کالا، به احترام مشتریان خود، از ارائه انواع نا‌مرغوب کالا معذور است. برای نمونه در برخی سایت‌ها خرید مکعب روبیک فلزی هنوز توصیه می‌شود. آرتی کالا روبیک‌های فلزی را به‌خاطر سنگین بودن و روان نبودن توصیه و ارائه نخواهد کرد.

 

رنج قیمتی روبیک شنگ شو چقدر است؟

روبیک شنگ شو برای تمام رده‌های سنی طراحی و تولید کرده است و جزو روبیک‌های خاص نیز محسوب می‌شود. بسته‌بندی مستحکم کالا و قابلیت کادو دادن آن، از فاکتور‌هایی است که به روبیک‌های شنگ شو اعتبار بیشتری می‌دهد. شرکت شنگ شو در ساخت روبیک‌ها جنسیت افراد را نیز لحاظ می‌نماید. قیمت روبیک شنگ شو متغیر و بنا بر اندازه و کیفیت آن متفاوت است. برای خرید روبیک شنگ شو، در سایت آرتی کالا قیمت روبیک‌ها و مشخصات کامل محصول درج شده است.

افراد مبتدی، می‌توانند روبیک ارزان بخرند. برای افراد تازه‌کار در ابتدای راه بازی با مکعب، سرعت اهمیت چندانی ندارد؛ چون در حال آزمون و خطا هستند. اما اگر در این بازی حرفه‌ای هستید، خرید مکعب روبیک شنگ شو ارزان گزینه مناسبی برای شما نیست و احتمالا انتظارات شما را رفع نخواهد کرد. در نظر داشته باشید که هر اندازه که هزینه کنید، به همان اندازه از خدمات و امکانات بهره‌مند خواهید شد.