نمایش 1–15 از 56 نتیجه

%14-
۷۷,۰۰۰ تومان
%30-

روبیک مویو میلانگ یک پازل مکانیکی است که از سری روبیک می لانگ است. روبیک مویو میلانگ از دسته اسباب بازی‌های جادویی است که افراد زیادی بدون محدودیت سن جذب آن شدند و برخی برای سرگرمی‌ خود یا شرکت در مسابقات بین المللی با این روبیک بازی می‌کنند. برای تهیه روبیک مویو میلانگ کافی است که آرتی کالا مراجعه کنید و آن را سفارش دهید. ما این روبیک را پس از سفارش شما می‌توانیم به سراسر کشور با تضمین اصالت و کیفیت ارسال کنیم و این امکان را فراهم آوردیم که متقاضیان بتوانند مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنند.

 

توضیحات روبیک مویو میلانگ

روبیک مویو میلانگ دارای وجه‌های از هم متمایز است که هر وجه آن رنگ متفاوت دارد و فرد باید سعی کند هر وجه را با چرخاندن مکعب‌ها حول محور افقی و عمودی به یک رنگ تبدیل کند. این روبیک بسته به سایزهایی که دارد از ساده تا پیچیده متغیر است. مکعب روبیک مویو میلانگ از سری روبیک‌هایی است که که در سایزهای مختلف وجود دارد. روبیک 2*2 از ساده‌ترین نوع روبیک مویو میلانگ است، البته این روبیک 11*11 هم نیز دارد که از پیچیده‌ترین و سخت‌ترین نوع مکعب روبیک مویو میلانگ محسوب می‌شود. این روبیک مناسب افراد مبتدی است و برای کسانی مناسب است که می‌خواهند به تازگی بازی با این روبیک را یاد بگیرند. لازم به ذکر است که افراد زیادی در مسابقات بین المللی روبیک شرکت می‌کنند و رکوردهای ثانیه‌ای می‌زنند. برای این که بتوانید به رکوردهای جهانی دست پیدا کنید نیاز به تمرین و تکرار این بازی با روبیک مویو میلانگ را دارید؛ زیرا این روبیک بیشتر مناسب افراد مبتدی است.

 

مزایای روبیک مویو میلانگ 

به طور کلی بازی با روبیک مویو میلانگ به استراتژی و استدلالات خاصی نیاز دارد تا بتواند همه وجه‌های روبیک را به یک رنگ دربیاورد. از سری مزایای روبیک مویو میلانگ که برای ذهن مفید است می‌توان به افزایش هوش و تمرکز اشاره کرد؛ از این جهت که هماهنگی بین چشم و دست باعث افزایش سرعت عملکرد ذهن می‌شود؛ همچنین تکرار و تمرین مداوم آن باعث افزایش هوش می‌شود.

 

قیمت روبیک مویو میلانگ

روبیک مویو میلانگ در دسته روبیک‌های مبتدی است؛ از همین جهت قیمت آن نسبت به سایر روبیک‌های دیگر موجود در بازار مانند روبیک کای وای، روبیک فیشر، روبیک آینه‌ای و … مناسب‌تر است. متقاضیان روبیک مویو میلانگ اکثرا افراد مبتدی است که می‌توانند ادین روبیک را با قیمتی مناسب از آرتی کالا تهیه کنند و هزینه آن را درب منزل پرداخت کنند. توجه داشته باشید که ارتی کالا ضمانت اصالت و کیفیت محصول را به شما می‌دهد.

 

خرید روبیک مویو میلانگ 

در هنگام خرید روبیک مویو میلانگ توجه کنید که مکعب‌های روبیک از کیفیت خوبی برخوردار باشد و به صورتی نباشد که پس از چندین بار استفاده از جایشان کنده شود یا رنگ روی مکعب‌ها به گونه‌ای باشد که پس از استفاده مکرر و تماس انگشت با مکعب‌ها رنگ آن‌ها پاک شود. برای اطمینان از اصالت و کیفیت روبیک مویو میلانگ می‌توانید به آرتی کالا اعتماد کنید و این روبیک را در هر کجا از کشور که هستید خریداری کنید و هزینه آن را درب منزل خود پرداخت کنید.