نمایش دادن همه 5 نتیجه

روبیک مستر مورفیکس با انواع دیگر روبیک، بسیار متفاوت است به طوری که برای به راه حل رسیدن آن باید تمام فرمول‌هایی که در ذهن دارید را کنار بگذارید و سپس آن را از پایه آموزش ببینید. این ویژگی می‌تواند یک تجربه جدید و چالش‌انگیز را برای شما به وجود ‌آورد. فرم و شکل مستر مورفیکس نمونه بارز دیگری است که این روبیک را از سایر انواع روبیک متمایز می‌کند. شکل هرمی این روبیک باعث شده است به اشکال مختلف و متنوع تبدیل شود و به این سرگرمی جذاب تنوع ببخشد؛ از این رو مستر مورفیکس یک نمونه متفاوت و خلاقانه در دنیای روبیک‌هاست. 

 

ویژگی‌های روبیک مستر مورفیکس

فرم روبیک مستر مورفیکس هرمی‌ است و در بعضی برندها بلوک‌ها دارای حجم هستند. این روبیک شامل چهار جهت است که در هر جهت رنگ‌های جذابی چون سبز، زرد، قرمز و آبی تعبیه شده است. لبه‌های هرم 77.5 میلی متری و خمیده و کمانی شکل است که باعث می‌شود چرخش در بلوک‌ها راحت و نرم صورت بگیرد و سرعت عمل افزایش پیدا کند. حرکت بلوک‌ها مثل سایر روبیک‌ها، مخصوصا روبیک‌های مکعبی قدیمی صاف و یک دست نیست و با توجه به فرمی که دارند در قسمت‌هایی باید اریب حرکت کنند. همچنین برای این که بلوک‌ها حرکت کنند باید توجه داشت که روی یک خط قرار بگیرند. 

روبیک هرمی مستر مورفیکس از پلاستیک فشرده ساخته شده است. استیکری یا برچسبی نبودن رنگ‌ها، مستر مورفیکس را تبدیل به یک بازی بادوام و عمرانه کرده است.

سطح بندی روبیک‌های مستر مورفیکس نیز به صورتی است که می‌تواند نیاز تمام کاربران را برآورده سازد. از سطح مبتدی شروع می‌شود و تا سطوح بالاتر و حرفه‌ای‌تر ادامه پیدا می‌کند؛ بنابراین شما می‌توانید بر اساس سطحی که دارید دست به انتخاب بزنید.

 

قیمت روبیک‌ مستر مورفیکس

متریال، طراحی، سایز و برند از جمله عواملی است که قیمت‌ روبیک مستر مورفیکس را تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث کاهش یا افزایش آن می‌شود. قیمت در برندهای مختلف معمولا متفاوت است. در هر برند هر چه سطح بازی بالاتر برود و روبیک حرفه‌ای‌تر شود متعاقبا افزایش قیمت نیز صورت می‌گیرد. متریال و جنس روبیک همچنین عامل مهمی در تغییر قیمت محسوب می‌شود؛ در نمونه‌های کم‌بهاتر معمولا بلوک‌ها روان حرکت نمی‌کنند و این مسئله باعث کاهش سرعت بازی می‌شود که این مشکل در نمونه‌های با کیفیت دیگر به چشم نمی‌خورد. سطح‌بندی نیز می‌تواند در تغییر قیمت‌ها مؤثر باشد. در تمامی انواع روبیک وقتی سطح بالا می‌رود و بازی حرفه‌ای می‌شود، افزایش قیمت هم ایجاد می‌شود.

 

خرید روبیک مستر مورفیکس

در هنگام خرید روبیک مستر مورفیکس باید دقت داشته باشید که کدام مدل روبیک با چه سطحی برای شما مناسب‌ است و می‌تواند تجربه لذت بخشی را برایتان بسازد. اگر به روبیک به دید سرگرمی نگاه می‌کنید و هدف‌تان از خرید، تقویت ذهن و سرعت‌ عمل است، می‌توانید از انواع ساده‌تر این روبیک مانند روبیک 2*2 و روبیک 3*3 استفاده کنید؛ اما اگر اهل هیجان و مسابقه هستید و می‌‌خواهید با این بازی هوش خود را بیشتر به چالش بکشید، پیشنهاد می‌کنیم حتما سطوح بالاتر مستر مورفیکس را انتخاب کنید.