نمایش 1–12 از 26 نتیجه

برخلاف دختران که علاقه زیادی به بازی‌های آرام و لطیف و شبیه ساز زندگی واقعی دارند، پسر بچه‌ها همواره از همان کودکی به دنبال هیجان، بازی‌های جنگی با چاشنی تخیل هستند و شاید خیلی از اسباب بازی‌های بدون هیجان استقبال نکنند. امروزه کودکان مانند گذشته که ساعت‌ها یا حتی ماه‌ها با یک اسباب بازی سر می‌کردند و با همان خودشان را سرگرم می‌کردند نیستند. آن‌ها نهایتا با یک اسباب بازی ساده نهایتا نیم تا یک ساعت بازی می‌کنند و سپس آن را رها می‌کنند؛ به همین دلیل امروزه اسباب بازی‌های مختلفی وارد بازار شده. لگو ترانسفورمر یکی از انواع لگو اسباب بازی است که در بین پسران محبوبیت زیادی دارد.

 

خرید لگو ترانسفورمر

لگو ترانسفورمر یک لگو محبوب در بین کودکان به ویژه پسران است. برای خرید انواع لگو ترانسفورمر می‌توانید از فروشگاه اسباب بازی آرتی کالا کمک بگیرید. آرتی کالا همواره بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

 

قیمت لگو ترانسفورمر

قیمت لگو ترانسفورمر به نسبت برخی از اسباب بازی‌ها مناسب و مقرون به صرفه است. البته که برای دانستن قیمت اصلی آن باید به صفحه محصول لگو ترانسفور مورد نظرتان مراجعه کنید. اگر قصد دارید به فرزند خود یک هدیه خاص مانند لگو بدهید می‌توانید از این دسته لگو مورد نظر خود را خرید کنید. آرتی کالا ارائه دهنده بهترین لگو ترانسفورمر برای کودکان شما است.

 

آشنایی با انواع لگو ترانسفورمر

لگو ترانسفورمر زیر مجموعه‌هایی دارد که در ادامه چندتا از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. یکی از این مدل‌ها لگو دستکش تانوس است. این محصول از جنس پلاستیک تشکیل شده و تعداد 1029 قطعه در بسته آن وجود دارد؛ علاوه بر دستکش تانوس می‌توان با آن لگو دو آدمک ساخت که هر دو شخصیت تانوس است. یکی دیگر از این مدل‌ها لگو ترانسفورمر کوگو است. این مدل یکی از انواع پر طرفدار آن است.

این لوگو در تعداد قطعات مختلفی موجود است. لازم به ذکر است با توجه به این که این لگوها از قطعات بسیار ریزی تشکیل شده است باید همواره از دسترس کودکان زیر 3 سال به دور باشد.