نمایش 1–15 از 30 نتیجه

لگو هری پاتر یکی از انواع لگو است که بسیار محبوب است و شرکت‌های ساخت لگو با طراحی زیبایی که از شخصیت‌های هری پاتر داشتند توانستند، طرفداران خود را جذب کنند. آرتی کالا ارائه دهنده انواع لگوهای هری پاتر با بهترین کیفیت و قیمت است.

توضیحاتی درباره لگو هری پاتر

لگو هری پاتر متفاوت است و در لگوهایی که از قطعات کمتری تشکیل شده است معمولا یک مینی‌فیگور (آدمک لگویی) از شخصیت‌های فیلم سینمایی هری پاتر به همراه تعدادی قطعه یا وسیله‌ی لگویی مانند چوب‌دستی جادویی و… وجود دارد؛ زمانی که تعداد قطعات لگو زیاد می‌شود تعداد مینی‌فیگورها افزایش می‌یابد و همچنین طرح‌های لگو زیباتر می‌شود و در لگوهایی با قطعات زیاد معمولا می‌توان قسمتی از مدرسه هاگوارتز را یا قسمتی از هاگوارتز را ساخت. در سایت آرتی‌کالا نیز انواعی از لگوهای هاگوارتز نیز موجود است. لازم به ذکر است که لگو کلاسیک نیز بین لگوها محبوبیت خاصی برای پسران دارد.

لگو هری پاتر یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های ساخت و ساز لگو است که توسط شرکت لگو  و سایر شرکت‌های چینی تولید می‌شود. این مجموعه شامل انواع مینیاتورها و ساختمان‌هایی است که بر اساس دنیای جادویی هری پاتر طراحی شده‌اند. هری پاتر، سریال و کتاب محبوبی است که توسط جی. کی. رولینگ نوشته شده و در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. این داستان درباره پسری به نام هری پاتر است که به عنوان یک جادوگر از خانواده‌ای جادویی به دنیا آمده است. داستان هری پاتر شامل ماجراهایی در دنیای جادویی است که همراه با دوستانش رون و هرمیون، در مقابل قدرتمندترین شخصیت شرور جهان جادویی به نام ولدمورت قرار می‌گیرد.

لگو هری پاتر، با طراحی دقیق و جزئیات واقعگرایانه، به طور واقعیت مانند دنیای جادویی هری پاتر را بازسازی کرده است. این مجموعه شامل انواع بناهایی است که در دنیای هری پاتر به کار رفته‌اند، از جمله کاخ هاگوورتس، خانه گریمولد، مغازه زنبور عسل، قطار اکسپرس هوگوارتس و حتی شخصیت‌های مختلفی مانند هری پاتر، رون ویزلی و هرمیون گرنجر نیز در این مجموعه به صورت مینیاتوری ساخته شده‌اند.

همچنین، لگو هری پاتر به عنوان یک از ساختنی‌‌های جذاب است که، می‌تواند به کودکان و بزرگسالان کمک کند تا خلاقیت خود را در ساخت و ساز بیشتر کنند. با داشتن این مجموعه، طرفداران هری پاتر می‌توانند به دنیای جادویی این داستان وارد شوند و با ساخت ساختنی‌های لگویی مختلف، خلاقیت خود را به کار بگیرند.

انواع طرح‌ها برای ساخت لگو هری پاتر 

در لگوهای ساختنی هری پاتر طرح‌هایی از سکانس‌های معروف فیلم وجود دارد که معمولا از روی بسته‌ی لگو می‌توان تشخیص داد که از کدام قسمت از هری پاتر ساخته شده است.

در ساخت لگو هری پاتر بزرگ همیشه چیزهایی عجیبی که در فیلم وجود دارد در لگو و ساختنی آن نیز وجود دارد که هنگام قرار دادن قطعات کنار یکدیگر متوجه آن می‌شوید؛ به عنوان مثال در ساختنی‌های لگو هری پاتر هاگوارتز بعضی از راه‌های مخفی نیز وجود دارد که باید از دیوار متحرک عبور کرد و مواردی اینچنین که هنگام ساخت لگو هری پاتر شما را غافلگیر خواهد کرد.

قیمت لگو هری پاتر

همانطور که گفته شد لگو هری پاتر به دلیل محبوبیت داستان و فیلم‌های آن در طرفدار زیادی دارد. لگو هری پاتر در طرح‌های مختلفی وجود دارد که قیمت آن نیز بسته به همان نوعی است که شما انتخاب می‌کنید. لازم به ذکر است که خیال‌تان از بابت قیمت راحت باشد چرا که آرتی کالا همواره محصولات خود را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه داده است.

خرید لگو هری پاتر

شما می‌توانید انواع لگو مانند لگو هری پاتر هاگوارتز و بتمن و … را از سایت آرتی کالا سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. فروشگاه آرتی کالا دارای درگاه‌های بانکی معتبر بانکی است تا بتوانید از سایت آرتی کالا با خیالی آسوده سفارش دهید و بدون نگرانی تحویل بگیرید.

لگو هری پاتر، اسباب بازی محبوب

هری پاتر مجموعه‌ای از چند رمان فانتزی است. این زمان‌ها شرح زندگی جادوگری جوانی به نام هری پاتر است. از روی این رمان مجموعه فیلمی ساخته شد ک محبوبیت فراوانی در بین فیلم بازران پیدا کرد. به همین علت برخی افرادی که طرفدار فیلم هری پاتر هستند وقتی نام لگو هری پاتر را می‌شنوند به یاد خاطراتی که با این فیلم و رمان داشتند  از این لگو خوششان می‌آید.؛ به دلیل اینکه انواع این لگو برگرفته از شخصیت‌های محبوب فیلم هری پاتر است برای افراد جذابیت بالایی دارد.