نمایش 1–15 از 16 نتیجه

اسباب بازی لگو فلش یکی از شخصیت‌های معروف و پرطرفدار کارتونی است که هم انیمیشن آن هم لگو آن در بین بزرگسالان و کودکان محبوب است. این شخصیت دارای قدرت فرا بشری و سرعت فوق العاده است. او از این نیرو به همراه گروهش برای کمک به مردم استفاده می‌کند. فلش بارها و بارها جان خود و عزیزانش را در راه نجات مردم به خطر انداخته و همیشه هم پیروز میدان بوده؛ از این رو این برای این شخصیت لگوهای متعدد در طرح‌های مختلف ساخته شده و مجموعه‌ای از این لگو‌ها را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی آرتی کالا مشاهده کنید و در صورت تمایل ثبت سفارش بزنید تا در هر نقطه‌ای که هستید آن را تحویل بگیرید.

خرید اسباب بازی لگو فلش

اسباب بازی لگو فلش در دسته لگوهای پرطرفدار قرار دارد. این لگو پسرانه به شکلی است که برای تمامی سنین جذاب است و چه فرزند کودک دختر چه فرزند کودک پسر شما از آن خوشش می‌آید. اسباب بازی لگو فلش می‌تواند یک هدیه بسیار جذاب برای فرزندان عزیز شما باشد. برای خرید اسباب بازی لگو فلش می‌توانید از طریق سایت آرتی کالا اقدام کنید. ابتدا وارد بخش لگو فلش می‌شوید، سپس لگوی مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید خود را نهایی می‌کنید.

قیمت اسباب بازی لگو فلش

قیمت این محصول بستگی به این دارد که شما قصد خرید کدام مدل از اسباب بازی لگو فلش را داشته باشید. قطعا قیمت لگو فلش غول پیکر مدل SPACE BABY با توجه به امکانات و قطعاتی که دارد با سری لگو فلش و قهرمانان دی سی مدل BT تفاوت دارد. البته به طور کلی قیمت این لگو به نسبت برخی از اسباب بازی‌ها مناسب‌تر است. اگر فرزند شما نیز طرفدار این کاراکتر است پیشنهاد می‌کنیم که این لگو را برای او تهیه کنید.

اسباب بازی لگو فلش مناسب چه افرادی است؟

این اسباب بازی را می‌توانید برای هر کسی که علاقه‌مند به شخصیت لگو فلش است تهیه کنید. منتها باید دقت داشته باشید که اسباب بازی لگو فلش دارای قطعات ریز است، پس برای کودکان زیر 5 سال خطرناک است. سعی کنید این لگو را از دسترس کودکان دور نگه دارید.