نمایش 1–15 از 228 نتیجه

%32-

به طور کلی اسباب بازی لگو تنوع بالایی دارد که افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. لگوهای کلاسیک یکی از انواع مختلف اسباب بازی لگو است که جزو پر فروش‌ترین لگوها محسوب می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به آرتی کالا انواع لگوها را جستجو کنید. علاوه بر لگو کلاسیک، مینی فیگور لگویی نیز وجود دارد که تنوع بالایی در انواع شخصیت‌های آن وجود دارد. ما این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده‌ایم که بتوانند در هر کجا از کشور که حضور دارند آدمک‌های لگویی را سفارش دهند و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنند. در ضمن ما اصالت و کیفیت محصولات را تضمین می‌کنیم.

 

مشخصات آدمک‌های لگویی

آدمک لگویی در دهه 70 به اسباب بازی لگو اضافه شده است. کمپانی‌ها مدل‌های مختلف و شخصیت‌های کارتونی و سینمایی را به در این دسته لگو جا داده‌اند؛ همین امر توانسته است افراد زیادی را به سمت خود جذب کند و متقاضیان زیادی داشته باشد. از طرفی ممکن است شخصیت معروفی نباشد و آدمک‌هایی با مشاغل مختلف و عرضه شده باشند. آدمک‌های لگویی از قطعات ریز و درشتی ساخته شده‌اند که از کنار هم قرار دادن آن قطعات آدمک مشخص شده ساخته می‌شود؛ به طور مثال لگو بتمن و لگو لاک پشت‌های نینجا از انواع این لگو محسوب می‌شود. جنس قطعات این آدمک‌های لگویی پلاستیک است و برخی از قطعات از جنس کائوچویی هستند. لگو آدمک بزرگ ممکن است قطعات ریزتری داشته باشند. قطعات مختلف آدمک‌های لگویی با دقت و ظرافت زیادی ساخته شده است. 

 

فواید بازی با آدمک‌های لگویی

ما این آدمک‌های لگویی را در انواع مختلفی عرضه می‌کنیم و می‌توانید هر کدام از شخصیت‌هایی که مد نظر دارید را تهیه کنید. آدمک‌های لگویی فوایدی را برای شما دارد که در ادامه به آن‌اشاره می‌کنیم.

  • تقویت هوش فضایی
  •  افزایش هوش منطقی
  • رشد خلاقیت فردی 
  • شکوفایی استعداد
  • تقویت مهارت‌های ارتباطی
  • افزایش مهارت کار با دستان 
  • افزایش اعتماد به نفس
  • افزایش تمرکز

 

خرید آدمک‌های لگویی

اگر قصد خرید لگو فیگور دارید و نمی‌دانید دقیقا به کدام نوع از لگو علاقه دارید ما به شما آدک‌های لگویی را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید این آدمک‌های لگویی را در شخصیت‌های متفاوت با مراجعه با آرتی کالا در هر کجا از کشور که هستید تهیه کنید و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید. بیشتر شخصیت‌های آدمک‌های لگویی معروف هستند و برخی افراد به دلیل علاقه‌ای که به این شخصیت‌ دارند لگو آن را نیز تهیه می‌کنند. در هنگام خرید آدمک‌های لگویی دقت داشته باشید که قطعات از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در هنگام بازی قطعات آسیب نبینند و یا شل نشوند. در نظر داشته باشید که تمامی این قطعات با ظرافت تمام ساخته شده و عمر بالایی دارند. 

 

قیمت آدمک‌های لگویی

قیمت آدمک‌هایی لگویی به موارد مختلفی بستگی دارد که باعث تغییر قیمت می‌شود. یکی از مواردی که باعث تغییر قیمت می‌شود کیفیت قطعات آدمک‌های لگویی است، همچنین که برندهای مختلف قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید هر کدام از ست آدمک‌های لگویی را که مد نظر دارید با قیمت مناسبی از آرتی کالا تهیه کنید؛ در ضمن فراموش نکنید، همانطور که گفته شد آرتی کالا تمامی محصولات خود را با تضمین کیفیت و اصالت با مناسب‌ترین قیمت به سراسر ایران ارسال می‌کند و متقاضیان می‌توانند مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنند.