نمایش دادن همه 9 نتیجه

ماشین دیوانه یکی از جذاب‌ترین ماشین بین ماشین کنترلی‌هاست. این ماشین برخلاف سایر ماشین‌های میتوانید حرکات‌ عجیب قریب انجام دهد و کار‌هایی را انجام دهد که ماشین‌های معمولی از انجام کارها آن عاجز هست.

ماشین کنترلی دیوانه

ماشین کنترلی دیوانه از راه دور  یا همان کنترلی علاوه بر تاثیرات ذکر شده اسباب‌بازی‌های متحرک، آثار بیشتری بر رشد کودکان دارد. بچه‌ها با به حرکت درآوردن ماشین‌های کنترلی، با کنجکاوی به کاوش و جستجوی محیط می‌پردازند. همچنین برای حرکت صحیح و عبور از موانع، نیاز به جهت‌یابی ذهنی دارند. بنابراین هوش فضایی – تجسمی آن‌ها را نیز تقویت می‌کند.

همچنین حرکت ماشین کنترلی توسط کنترل از راه دور و بدون دخالت مستقیم، حس کنجکاوی و پرسش کودکان را فعال‌تر می‌کند تا به علت این پدیده پی ببرند. با افزایش این سوالات و دریافت پاسخ‌هایی متناسب با سطح رشد شناختی خودشان، هوش منطقی – ریاضی آن‌ها را شکوفا کرده و منطقه مجاور رشدشان را وسیع‌تر می‌کند.

قیمت ماشین کنترلی دیوانه

قیمت ماشین کنترلی دیوانه متفاوت و گاهی امکان قیمت دو برند ماشین دیوانه اختلاف چشمگیری داشته باشید که عوامل زیادی بر روی این قیمت موثر است. نوع باتری یکی از عوامل ماشین‌های کنترلی است، اگر ماشین کنترلی از باتری‌های معمولی استفاده کند قیمت پایین‌تری نسبت به باتری شارژی میباشد.

بدنه ماشین‌های کنترلی با هم متفاوت است و امکان دارد بعضی از ماشین‌ها دارای بدنه ضعیفی باشند و در صورت برخورد یا وارد شدن ضربه به این ماشین‌ها دچار آسیب شوند. بعضی بدنه‌ی ماشین‌ها نیز ضد ضربه است و در صورت برخورد هیچی آسیبی نمی‌بیند.

موتور و کیفیت چرخ‌های بین هر مدل متفاوت است و هنگام حرکت ماشین کنترلی میتوان تشخیص داد. موتورهای قوی دارای سرعت و شتاب بیشتری نسبت به سایر هستند دیرتر خراب میشود.

خرید ماشین دیوانه

اگر قصد خرید ماشین دیوانه را دارید. باید از جایی خرید کنید تا مطمئن باشید محصولی را که سفارش می‌دهید دارای کیفیت مناسب باشد و همجنین در صورت خراب بودن محصول برای شما به صورت رایگان تعویض شود. فروشگاه آرتی کالا دارای این ویژگی‌ها است و در صورت خراب بودن محصول آن را برای شما به صورت رایگان تعویض میکنند.