نمایش دادن همه 8 نتیجه

نِهِشت دیجیتال مواد

۲۵,۰۰۰ تومان
طراحي و ساخت ديجيتال يکي از مهمترين موضوعات تأثيرگذار بر معماري معاصر جهان است. ظرفيت و پتانسيل نهفته در اين فرآيندها و ابزارها باعث شده تا معماران و طراحان از سراسر دنيا به فعاليت در اين حوزه بپردازند و توسعه ابزاري، تکنيکي و متدولوژيک آن را به وجود بياورند. در جهت پرکردن خلاء موجود در منابع مکتوب مرتبط با این دانش روز در ایران، پس از کتاب پارادايم معماري الگوريتميک براي معرفي «مباني» اين جريان و کتاب فرايندهاي طراحي ديجيتال براي «توصيف روش‌ها و متدولوژي طراحي»، نهشت دیجیتال مواد در ادامه روند معرفي اين جريان طراحي و با تمرکز بر موضوع «ساخت ديجيتال» تدوين شده است.

اصول و روش‌های طراحی نورپردازی

۵۰,۰۰۰ تومان
مانند پلی میان جنبه‌های فنی و زیبایی‌شناسانه نورپردازی عمل می‌کند. این کتاب با بیانی ساده به تبیین مبانی نورپردازی می‌پردازد؛ و با مطالب کاربردی، شیوه‌های مختلف نورپردازی و حس و حالی که در فضا ایجاد می‌کنند را بررسی می‌کند. اصول نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی در عملکردهای مختلف معماری و عناصر و المان‌های هریک از آنها، به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است: سیستم روشنایی مورد نیاز، زاویه تابش، دمای رنگ مناسب، موقعیت مناسب چراغ‌ها، شدت روشنایی استاندارد، میزان یکنواختی و کنتراست، راهکارهای کنترل خیرگی و... در انواع فضاهای اقامتی و مسکونی، تفریحی، مراکز خرید و فروشگاه‌ها، موزه و گالری، فضاهای اداری و آموزشی، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، و همچنین نورپردازی پارک‌ها و فضای سبز، استخرها و آب‌نماها و نمای ساختمان‌ها، با کمک جداول و نمودارهای متعدد بیان و با مثال‌های تصویری گویا همراه شده است.

مرجع و مشخصات فنی طراحی معماری

۳۰,۰۰۰ تومان
مرجع و مشخصات فنی طراحی معماری ، یک منبع جامع و کارآمد برای معماران، دانشجویان معماری و تمامی کسانی است که مسئولیت طراحی و اجرای یک پروژه معماری را به عهده دارند. در این کتاب علاوه بر جمع‌آوری اطلاعات ضروری و کاربردی طراحی، نمونه‌های اجرایی و جزئیات با بیان گرافیکی مناسبی ارائه شده‌است. مطالب کتاب شامل معرفی مصالح کاربردی و رایج در ساختمان و نازک کاری، معرفی انواع سازه، تاسیسات مکانیکی والکتریکی و سامانه‌های محیطی است. در سه بخش، استانداردهای مربوط به اندازه مندی، هندسه پایه، نقشه‌ها و قرارداد های معماری، مقیاس انسانی، سترسی‌ها و آیین‌نامه‌های مختلف ساختمانی می‌پردازد. در پایان خط سیر تاریخی از وقایع مهم معماری به همراه فهرستی از واژگان مورد نیاز معماران ارائه شده است.

استاتیک کاربردی

۲۰,۰۰۰ تومان
استاتیک کاربردی انتشارات دانشگاه تهران

اطلاعات معماری نویفرت 2017

۳۰,۰۰۰ تومان
این کتاب یکی که نام آن اطلاعات معماری نویفرت 2017 می باشد یکی از کتاب های بسیار مهمی است که هر دانشجوی معماری و عمران باید آن را به همراه داشته باشد.لذا دانشجویان و مهندسین عریز می توانند آن را مستقیم از فروشگاه آرتی کالا خریداری نمایند.فهرست کتاب اطلاعات معماری نویفرت 2017 را از لینک زیر دانلود نمایید.دانلود کتاب اطلاعات معماری نویفرت 2017

مبانی فیزیک ساختمان 1 (آکوستیک )

۱۴,۰۰۰ تومان
مبانی فیزیک ساختمان 1 (آکوستیک)زهرا قیابکلوجهت مشاهده مشخصات کتاب گزینه اطلاعات کتاب در زیر را مشاهده کنید.

مبانی فیزیک ساختمان 2 (تنظیم شرایط محیطی)

۱۶,۵۰۰ تومان
مبانی فیزیک ساختمان 2 (تنظیم شرایط محیطی)زهرا قیابکلوجهت مشاهده مشخصات کتاب گزینه اطلاعات کتاب در زیر را مشاهده کنید.

کتاب مبانی فیزیک ساختمان 3 (روشنایی الکتریکی)

۱۷,۵۰۰ تومان
جهت مشاهده مشخصات کتاب گزینه اطلاعات کتاب در زیر را مشاهده کنید.