نمایش دادن همه 4 نتیجه

خودکار کیان یکی نام آشناترین خودکار ایرانی است که توانسته در بین مردم جا باز کند. این خودکار که یکی از معروف‌ترین خودکارهای ایران است محصول ایرانی که با نام تجاری شرکت صنعتی قلم خودکار صفا تولید و در بازار نوشت افزار عرضه می‌شود

شرکت قلم صفا با توجه به بازخورد خوبی که از فروش در داخل ایران گرفت توانسته است به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودکار با یک برند ایرانی باشد نسبت به محصولات وارداتی هم تراز خود است. همچنین شرکت خودکار صفا توانسته است به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات تولیدی خود آن ها را به کشورهایی مانند قطر، تاجیکستان، عراق، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان و ترکمنستان و … به طور انبوه صادر نماید.

خودکار کیان اصل

از ویژگی‌های خودکار کیان میتوان به نوشتار یکنواخت و با کیفیت آن اشاره کرد. همچنین این خودکار میتواند تا آخرین قطره بطول 1400 متر رو کاغذ بنویسد.
همچنین جوهرهای این محصول دارای جوهرهای استاندارد هست که بدون ریزش جوهر و با نوشتاری تمیز در گرم‌ترین و سردترین آب و هوای کشور قابلیت استفاده را دارد.

خودکار کیان در ضخامت‌های نوشتاری 1 و 0.7 میلی متر و دارای طولی به ابعاد 15 سانتی متر می باشد که کاملاً با استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و در نگارش طولانی مدت باعث خستگی در مچ دستان شما نمی شود.

وزن این خودکارهای کیان به طور کلی حدود 9 گرم است که  باعث شده تا شما بتوانید از خودکاری سبک استفاده کنید در استفاده بلند مدت دچار خستگی دست نشوید. خوب می دانید که افرادی مانند دانش آموزان، دانشجویان یا روزنامه نگاران که به علت نوشتن های طولانی مدت در روز با نوشت افزاری مانند خودکار زیاد سرو کار دارند.

بدنه خودکارهای کیان از پلاستیک شفاف ضد فشار و ضد اشعه هست که نسبتا مفاوم هست و به راحتی دچار آسیبی نمی‌شود.

خوش دست بودن بدنه در هنگام استفاده به دلیل ساخت استاندارد خودکار  از دیگر مزیت های مهم است. از نظر ظاهری باید بسیار شیک بوده و متدهای روز دنیا در طراحی آن استفاده شده باشد. افرادی مانند دانش آموزان، دانشجویان یا روزنامه نگاران که به طور کلی از خودکار در روز زیاد استفاده می کنند.

خرید بدون واسطه

شما میتوانید خودکار کیان در تنوع بالا را با قیمت عمده همچنین با خریدی بدون واسطه از آرتی کالا داشته باشید.