نمایش دادن همه 6 نتیجه

خودکار کنکو برندی نام آشنا در صنعت نوشت افزار و لوازم التحریر، با کیفیت خوب را نیز تولید کرده است حتی ساخت ایران که تحت لیسانسه هم عالیه و همیشه همین کیفیت را دارد.

خودکار کنکو در چهار رنگ آبی، قرمز، سبز و مشکی و در ضخامت نوشتاری ۱ و 0.7 میلی متر است و مناسب برای تمام قشر جامعه میباشد.

خودکاری با جوهر پررنگ و رنگ جذاب و شفاف، به صورتی که مناسب بر روی کاغذ بنشیند و جوهر پس ندهد را می توان به عنوان خودکاری با کیفیت معرفی نمود و خودکار کنکو فاینو این ویژگی ها را داراست.

به همین دلیل است که برند CANCO برندی پرطرفدار بوده و خریداران خاص و منحصر به فرد خود را دارد.

انواع خودکار کنکو

خودکار کنکو تنوع بالایی دارد هنگام خرید باید به انواع خودکار کنکو توجه کرد. ضخامت نوشتاری، مدل، رنگ خودکارهای کنکو متفاوت است و هنگام انتخاب باید به این نکات توجه کرد

بدنه پلاستیکی و شفاف این خودکار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید میزان جوهر درون آن را ببینید و هنگام اتمام آن بتوانید به موقع اقدام نموده و خودکار دیگری را جایگزین نمایید.

این خودکار علاوه بر کیفیت خوب, دارای قیمت ارزان و مناسبی است که باعث شده در بین دانش آموزان و دانشجویان به یک لوازم التحریر پرطرفدار تبدیل شود

خرید خودکار کنکو

اگر قصد خرید خودکار را دارید و میخواهید با قیمتی ارزان یک خودکار مناسب را خریداری کنید قطعا خرید خودکار کنکو برای شما پیشنهاد میشود زیرا علاوه بر قیمت مناسب شامل کیفیت بسیار بالایی هست که میتوانید بتوجه به ضخامت مورد نظر، خودکار را خریداری کنید و استفاده کنید.