خودکار مشکی کریستالی بیک Bic

۸,۰۰۰ تومان
خودکار مشکی کریستالی بیک Bic بسیار روان بوده و موجب زیبایی متن می شود . رنگ این خودکار مشکی بوده

خودکار رنگی بیک

۸,۰۰۰ تومان

کاربرد:  معمولی، مهندسی، روزانه

نوع بدنه: مشبک و شفاف

دارای درپوش جهت جلوگیری از خشک شدن جوهر

خودکار چهار رنگ بیک

۴۰,۰۰۰ تومان
خودکار چهار رنگ بیک یک خودکار با قابلیت تغییر رنگ در 4 رنگ اصلی می باشد که شامل سبز و

خودکار بیک به عنوان برندی نام آشنا از کشور فرانسه، یکی از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین خودکار در ایران است که در بین همه‌ی اقشار جامعه مورد استفاده قرار میگیرد و محبوب است. این خودکار پرطرفدار که سال عرضه آن مربوط به 1950 هست، باگذشت زمان توانسته در بین مردم طرفدار داشته باشد.

خرید خودکار بیک

این خودکار با اینکه از سال عرضه آن خیلی وقت هست که گذشته است ولی هنوز هم خرید خودکار بیک در بین مردم رایج است و هنوز هم یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید خودکار هست.

یکی از ویژگی ‌های باعث شده است که خرید خودکار بیک نسبت به سایر خودکارها بیشتر باشد کیفیت بالای خودکار و نوع جوهر آن نسبت به قیمت آن است همچنین طراحی شش وجهی بدنه بیک باعث بهبود مصرف پلاستیک خام و همچنین کنترل دقیق‌تر خودکار در دست به هنگام نوشتن می‌شود. برای یکسان شدن فشار هوا در داخل و خارج بدنه، سوراخ کوچکی در بدنه خودکار تعبیه شده‌است.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این خودکار، امکان نوشتن تا آخرین قطره‌ی جوهر آن است.

انواع خودکار بیک

در بین بیک ها انواع خودکار بیک متفاوتی وجود دارد ولی تفاوت زیادی در شکل ظاهری آن وجود ندارد و تفاوت اصلی آن در ضخامت نوشتاری آن است. ضخامت نوشتاری خودکار بیک بستگی به سایزبندی ساچمه نوک هست که در سایزهای مختلف ارائه میشود و هر کدام بستگی به نوع استفاده دارد.

خودکارهای بیک در سایزهای 0.5 و 0.7 و 1.2 و 1.6 و در 36 رنگ تولید و عرضه میشوند. که معمولا از مدل‌های با نوک ضخیم به عنوان خودکار خوشنویسی یاد میکنند. این خودکارها به دلیل دارا بودن ساچمه بزرگ به راحتی میتوان در خوشنویسی ایجاد ظرافت و ضخامت استفاده کرد.