نمایش 1–12 از 45 نتیجه

تخته وایت برد یک وسیله کاربردی و مهم خصوصا برای مکان‌های آموزشی محسوب میشود و از کاربردی ترین لوازم التحریرها می‌باشد. با توجه به سایز های مختلف این تخته‌ها دارای کاربرد های مختلفی در مکان های اداری و شخصی و آموزشی هستند و میتوانید تخته وایت برد در ابعاد مختلف را در سایت آرتی‌کالا به راحتی تهیه نمایید.

تخته وایت برد و اصلی ترین کاربرد آن :

تخته وایت برد از سطحی وسیع و کاملا سفید تشکیل شده که امکان نوشتن هر محتوایی را برای دیگران فراهم می‌کند. این وسیله بیشتر کاربرد آموزشی دارد و از محصولات کمک آموزشی محسوب مشود همچنین در موسسات و مدارس به جهت آموزش دانش آموزان در ابعاد بزرگتر نصب می‌شود. البته در منازل مسکونی هم از ابعاد کوچکتر تخته وایت برد استفاده میشود که بر روی یادگیری دانش‌آموز تاثیر زیادی دارد.

درقدیم در مدارس مختلف از تخته های گچی استفاده می‌شده که به علت داشتن گرد و غبار ضررهای بیشماری برای استفاده کنندگان داشته و به مرور تخته‌های وایت برد جایگزین شده اند که کیفیت و کارایی بالاتری دارند و خطری برای دانش‌آموزان یا دیگر استفاده کننده‌ها ندارد و به راحتی نوشته ‌ها پاک می‌شوند.

مزیت‌های استفاده از تخته وایت برد:

تخته وایت‌بردها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که موجب کاربردی تر شدن و فراگیر شدن بیشتر تخته وایت‌بردها می‌شود که در زیر به تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم.

 • این نوع تخته ها معمولا از مواد مرغوب و با کیفیت تولید میشود و برای محیط زیست آلودگی ندارند .
 • وایت بردها سطح تمیز و صافی دارند و ازین رو به راحتی با استفاده از تخته پاکن یا دستمال های نرم پاک می‌شود و میتوانید مجدد برای نوشتن محتوا اقدام کنین.
 • تنوع های رنگی ماژیک‌های وایت برد بسیار بالاست و همانطور که میدانید استفاده از رنگ‌های مختلف در نوشتن بر روی یادگیری و قدرت حافظه تاثیر مستقیم دارد و معلمان و دانش‌آموزان با استفاده از .
 • تولید تخته‌وایت برد از لایه‌های مختلف تشکیل شده بنابراین دوام و عمر طولانی دارند و همین امر سبب می‌شود که برای آموزشگاه‌ها و مدارس مناسب باشند.
 • وجود سایزهای مختلف و تنوع بالا باعث می‌شود با توجه به فضای کارخود ابعاد متناسب را سفارش دهید.
 • ماژیکی که برای تخته وایت برد استفاده میشود برخلاف گچ های قدیمی حساسیت زا نیستند  و آلرژی به همراه خود ندارند.
 • حمل و نقل راحت تر یکی دیگر از مزایای این تخته هاست و به راحتی میتوان آن را جابه‌جا کرد و در جایی دیگر نصب کرد.تخته وایت برد

انواع تخته وایت برد :

 • تخته وایت‌برد ساده
  ساده ترین نوع تخته می‌باشد و در مکان‌های مختلف از پرفروش ترین نوع تخته وایت بورد محسوب می‌شود.
 • تخته وایت برد مغناطیسی
  این تخته‌ها قابلیت چسبیدن تخته پاکن و مازیک های آهنربایی رو دارند و برای مدارس مناسب می‌باشند.
 • تخته وایت برد شیشه ای و مغناطیسی
  این تخته‌ها روی دیوار نصب میشوند و از شیشه های سکوریت ساخته شده‌اند
 • تخته وایت برد پایه دار
  این تخته ها به راحتی جابه‌جا میشوند و مناسب برای دانش‌آموزان هستند.

تخته‌ها دارای سایزبندی‌های مختلف هستند که می‌توانید از سایت آرتی‌کالا انواع آن را مشاهده و تهیه کنین.

قیمت تخته وایت برد دانش آموزی

قیمت تخته وایت برد دانش آموزی بستگی به ابعاد و سایز تخته وایت برد دارد که معمولا ابعاد کوچک که قابل حمل باشد و دانش آموز بتواند آن را راحت جا به جا کند. همچنین یک تخته وایت برد خوب برای دانش آموز، تخته وایت بردی هست که به راحتی خراب نشود هم چنین قطر تخته مناسب باشد که به راحتی شکسته نشود.

تخته وایت برد برای دانش آموز میتواند بسیار مفید باشد از فواید تخته واید برد نسبت به گچی میتوان به تنوع رنگ گچ‌های تخته سیاه، عملاً تنوع رنگ ماژیک‌های تخته سفید بسیار بیشتر است همچنین تخته سفید در اندازه‌های گوناگون تولید می‌شود.

ماژیک‌های وایت‌برد حساسیت‌زا نیستند و مواد گچی آلاینده که باعث آسم و آلرژی می‌شوند، ندارند که باعث میشود که دانش آموز در استفاده بلند مدت دچار آسیبی نشود.