نمایش 1–12 از 14 نتیجه

افزونه دریانوردان کاتان گیم باکس

۳۸۸,۰۰۰ تومان
بازی رومیزی کاتان گیم باکس شما یک گروه از مهاجران را کنترل می کنید که در صدد سیطره بر جزیره حاصل خیز کاتان هستند . چیدمان تصادفی جزیره ، هر بازی را به یک تجربه جدید و متفاوت بدل می کند .این نسخه با نسخه مهاجران کاتان شرکت گیم باکس هماهنگی دارد 

بازی رومیزی مهاجران کاتان گیم باکس

۴۵۹,۰۰۰ تومان
بازی مهاجران رومیزی کاتان گیم باکس شما یک گروه از مهاجران را کنترل می کنید که در صدد سیطره بر جزیره حاصل خیز کاتان هستند . چیدمان تصادفی جزیره ، هر بازی را به یک تجربه جدید و متفاوت بدل می کند . 

بازی رومیزی کاتان

۳۷۹,۰۰۰ تومان
قطعات شش ضلعی از مقوای  سخت ساخته شد است و قابل انعطاف نیست 

باندل بازی فکری مهاجران کاتان و افزونه دریانوردان

۶۷۸,۰۰۰ تومان
این باندل شامل بازی فکری پرطرفدار مهاجران کاتان گیم باکس به همراه افزونه دریانوردان کاتان می باشد . نگاهی به

افزونه بازی رومیزی مهاجران کاتان 5 و 6 نفره

۱۶۱,۰۰۰ تومان
افزونه بازی رومیزی مهاجران کاتان 5 و 6 نفره قابل استفاده برای بازی مهاجران کاتان است . این نسخه ام

بازی فکری کاتان دراگون

۱۷۵,۰۰۰ تومان
بازی فکری کاتان دراگون، یکی از انواع بازی‌ کاتان است که اخیرا مورد توجه افراد زیادی از نوجوانان و بزرگسالان

اکسپنشن بازی کتان

۸۰,۰۰۰ تومان
بازی رومیزی CATAN با کیفیت و مناسب برای گروه های 5 تا 6 نفر است  . بازی رومیزی CATAN شما یک گروه از مهاجران را کنترل می کنید که در صدد سیطره بر جزیره حاصل خیز کتان هستند . چیدمان تصادفی جزیره ، هر بازی رابه یک تجربه جدید و متفاوت بدل می کند . 

بازی فکری کاتان یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین بازی فکری در دنیا محسوب می‌شود. بازی catan مکانیزم بسیار ساده‌ای دارد. مهم نیست که چندبار بازی کنید، این بازی تکراری نمی‌شود؛ چرا که چیدمان زمین در هر بازی، تصادفی و متفاوت خواهد بود و هر دور بازی، استراتژی مخصوص به خود را می‌خواهد. بردگیم catan به شما این امکان را می‌دهد که شهر و خانه بسازید تا از منابع برداشت کنید. هر چه منابع بیش‌تری داشته باشید می‌توانید شهر و خانه‌های بیش‌تری را بنا کنید تا به امتیاز برنده بازی برسید.

 

معرفی بازی فکری کاتان

در بررسی این بازی کارتی نشان داده می‌شود که پیش بینی برنده بازی حتی تا آخرین لحظات بسیار دشوار خواهد بود و حتی ممکن است بازیکنی که کمترین امتیاز را داشته باشد در لحظه‌ی آخر و با استفاده از استراتژی خاص، بازی را ببرد.

پس از اینکه بازی فکری کاتان به جهان عرضه شد، بازتاب وسیعی در رسانه‌های جهانی ایجاد کرد؛ به طوری که بسیاری از هنرمندان و دانشجویان طرفدار این بازی گروهی هستند. شما می‌توانید در هر کجای کشور که هستید خرید بازی فکری کاتان را از فروشگاه اینترنتی آرتی کالا انجام دهید و از قابلیت پرداخت درب منزل این فروشگاه نیز بهره مند شوید.

 

خرید بازی کاتان

با خرید بازی کتان اصل شما بسته‌ای را دریافت می‌کنید که شامل 19 قطعه شش ضلعی منحصر به فرد، 6 عدد قاب ساحلی، 18 قطعه گرد شماره دار، 95 کارت منبع، 25 کارت شانس، 4 کارت هزینه ساخت، 2 کارت ویژه، مهره‌ها، 2 تاس، 1 دزد و کتابچه بازی catan می‌شود. با خرید بازی کتان ایرانی، این محصول با کیفیت را وارد مهمانی‌های خود کنید تا علاوه بر سرگرمی، بسیاری از مهارت‌ها را هم پرورش دهد. 

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با خرید بازی کاتان می‌توانند یک مهارت اجتماعی ضروری را در خود پرورش دهند. بسیاری از بازی‌های پرطرفدار آنلاین و کامپیوتری مثل clash of clans با الهام گرفتن از بازی catan ساخته شده‌اند.

 

قیمت بازی فکری کاتان

در بسیاری از سایت‌های شرط بندی، این بازی به صورت آنلاین عرضه می‌گردد؛ اما قیمت بازی فکری کاتان این امکان را به شما می‌دهد که با تهیه نسخه فیزیکی بازی از فروشگاه اینترنتی آرتی کالا، در دورهمی‌های دوستانه از این بازی لذت ببرید.

قیمت بازی فکری کاتان بسیار به صرفه است؛ زیرا این بازی استراتژیک، هوش سرمایه گذاری را با استفاده از بازی کردن پرورش می‌دهد. این مهارت در آینده‌ای نه چندان دور به شما کمک می‌کند تا در زندگی واقعی وارد دنیای سرمایه گذاری شوید.