نمایش دادن همه 12 نتیجه

بازی فکری لونپوس یکی از متفاوت ترین پازل‌های معمایی است و برای افرادی که ادعا می‌کنند بسیار باهوش هستند و در حوزه بازی فکری خبره هستند، چالش‌های متنوعی را ایجاد می‌کند. نقشه‌های بازی لونپوس از لحاظ سختی و جذابیت با مکعب روبیک رقابت می‌کنند. این بازی در دسته بازی فکری گروهی قرار نمی‌گیرد؛ بلکه تک نفره انجام می‌شود و می‌تواند تنهایی افراد را پر از سرگرمی و هیجان کند. صدها معما برای حل بازی فکری لونپوس از آسان به سخت طراحی شده است. معماهای لونپوس برای گروه سنی 7 سال به بالا مناسب هستند. بازی فکری لونپوس بزرگ فواید بسیار زیادی از جمله ایجاد آرامش ذهنی، تقویت حافظه، تمرکز و ذهن دارد و همچنین سبب ایجاد شادی، نشاط، خلاقیت و سرگرمی می‌شود. آرتی کالا ارائه دهنده انواع بازی فکری لونپوس است و شما می‌توانید این بازی هیجان انگیز را از سراسر کشور با امکان پرداخت درب منزل تهیه کنید.

معرفی بازی فکری لونپوس

بازی فکری لونپوس برای افراد باهوش‌ طراحی شده و معما به این صورت است که باید مهره‌ها را از جعبه بازی خارج نموده و با توجه به سرنخی که کتابچه راه حل بازی فکری لونپوس به شما یاد می‌دهد قطعات را بچینید و معما را حل کنید. در این بازی چیدمان با استفاده از قطعاتی که هر کدام به شکل متفاوتی هستند، صورت می‌گیرد. البته به صورت هرمی هم می‌توانید بازی کنید. 

در بازی لونپوس، بخشی از خانه‌های صفحه پر شده و شما باید با تجسم فضایی و تمرکز بر روی استفاده از مهره‌های باقیمانده، جاهای خالی را پر کنید. هر چه معماهای بازی لونپوس پیشرفته‌تر می‌شود، پر کردن خانه‌ها دقت و تمرکز بیشتری می‌طلبد. از مزیت‌های بازی فکری لونپوس حرفه‌ای این است که به صورت تک نفره اجرا می‌شود. در بازی به صورت تک نفره، علاوه بر تقویت هوش فضایی، حافظه را نیز درگیر می‌کنید. از اشتباهات درس بگیرید و از تکرار دوباره راه خطا بپرهیزید.

بازی لونپوس در علاوه بر سرگرمی، دارای کلی مزایای مختلف هست که هنگام بازی تاثیر میگذارد. یکی از تاثیرات بازی، تقویت مهارت‌های حل مسئله هست، در بازی شما باید تلاش کنید چالش‌ها و معماهای بازی را حل کنید، که باعث تقویت حل مسئله میشود.

افزایش توجه و تمرکز یکی دیگر از تاثیرات بازی فکری لونپوس می‌باشد. آیا میزان توجه و تمرکز شما یا اطرافیانتان حدود یک دقیقه طول می‌کشد؟ و نمیتوانید به مدت طولانی تمرکز کنید؟

در واقع بازی با پازل برای کمک به همه‌ افرادی که دارای عدم تمرکز هستند، بسیار مناسب است. کار روی یک پازل تا تکمیل آن به این بچه‌ها این شانس را می‌دهد که بدون وقفه روی یک پازل کار کنند.

به کمک بازی‌های پازلی مانند لونپوس میتوان اشکال‌های هندسی را به کودک آموزش داد، به کمک پازل کودکان یاد می‌گیرند که بین اشکالی مانند دایره، مثلث، مستطیل و مربع تمایز قائل شوند. در ابتدای بازی با پازل، کودکان ممکن است فکر کنند که مربع و مستطیل یکسان هستند.

روش و آموزش بازی فکری لونپوس

روش و آموزش بازی فکری لونپوس بسیار ساده است و شما میتوانید به راحتی این بازی را یادگرفته و بازی کنید.

در بازی لونپوس دارای تعدادی زیادی معما از آسان و مبتدی تا سخت و چالش برانگیز وجود دارد. در هر معما یک طرح وجود دارد و تعداد قطعه که مشخص کرده است و به این معنا است که باید آن طرح را با استفاده از تجسم خلاق و فضایی خود بتوانید قطعات را کنار هم قرار بدهید تا بتوانید آن طرح را ساخته شود.

البته یکی از چالش برانگیزترین معمای بازی میتواند خود جعبه بازی باشد. اگر تا بحال لونپوس بازی نکرده باشید وقتی که قطعات را از جعبه بازی خارج می‌کند، شاید کمی ساخت باشد دوباره قطعات را سرجای خود قرار دهید. زیرا قرار دادن قطعات دوباره در جعبه مانند یک معما است و باید به گونه‌ای قرار بدهید تا تمام قطعات در جعبه جا بشود.

خرید و قیمت بازی لونپوس

خرید بازی فکری لونپوس

اکثر بازی‌هایی که می‌شناسید، معمولا در دسته بازی فکری کارتی قرار می‌گیرند؛ اما لونپوس یکی از معدود بازی‌هایی است که شما در آن مهره‌های بازی را لمس می‌کنید. خرید بازی فکری لونپوس برای کسانی که به بازی معمایی و پازل علاقه دارند، بسیار توصیه می‌شود. والدین با خرید بازی لونپوس می‌توانند علاوه بر ایجاد سرگرمی برای فرزندان، لحظات چالشی را نیز برای خود فراهم کنند. همچنین افراد در هر سنی چه کودک، نوجوان یا بزرگسال می‌توانند با خرید این بازی اوقات خوشی را برای خود فراهم کنند. 

قیمت بازی فکری لونپوس

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آرتی کالا و اطلاع از قیمت بازی فکری لونپوس می‌توانید اقدام به خرید آن کنید. همانطور که سلامت بدن وابسته به ورزش است، یک مغز فعال و پویا هم به ورزش نیاز دارد؛ بنابراین می‌توانید با خرید لونپوس این ورزش را به مغز خود هدیه کنید. همچنین قیمت بازی لونپوس حرفه‌ای بسیار مناسب بوده و امکان خرید برای همه‌ی افراد وجود دارد.