نمایش دادن همه 5 نتیجه

بازی دست چین یا همان بازی زنگ چین یک بازی فکری هیجان انگیز است که به کمک آن می‌توانید ضمن سرگرم کردن کودک خود نکات مهمی را به او بیاموزید و به رشد فکری و اجتماعی کودک‌تان کمک کنید.

بازی برای رشد شناختی کودکان مهم است. به کمک بازی می‌توان توانایی کودکان را برای فکر کردن، درک کردن، برقراری ارتباط، به خاطر سپردن و تصور کردن تقویت کرد. کودکان در حین بازی در حال حل مشکلات، خلق کردن، آزمایش کردن، فکر کردن و یادگیری هستند.

بازی با کودک برای رشد شناختی او مفید است؛ زیرا بازی رابطه شما و فرزندتان را تقویت می‌کند و حاوی پیامی ساده اما قدرتمند است، پیامی با این مضمون که تو برای من مهمی، این پیام کلیدی است برای کمک به فرزند شما در مورد اینکه چه کسی است و در کجای جهان قرار دارد. همچنین به کودک شما اعتماد به نفس می‌دهد تا به کاوش و یادگیری در مورد جهان ادامه دهد.

با توجه به مطالبی که گفته شد توصیه می‌شود بازی با کودکان را صرفا با جنبه سرگرمی در نظر نگیرید؛ بلکه در نظر داشته باشید که بازی کردن می‌تواند موجب رشد شناختی، رشد اجتماعی و افزایش هوش کودک شما شود؛ ضمن اینکه شما از طریق بازی می‌توانید به برخی اختلالات همچون اضطراب و عدم اعتماد به نفس و غیره نیز پی برد.

از جمله ویژگی‌های مثبتی که هر کسی را به خرید این بازی تشویق می‌کند قیمت بازی زنگ چین است که بسیار مناسب و به صرفه است.

با توجه به نکاتی که گفته شد اگر مایل بودید برای کودک خود انواع بازی‌های فکری، آموزشی یا کتاب تهیه کنید.

 

توضیح بازی فکری دست چین

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است و حداکثر تعداد بازیکنان آن 4 نفر است.

تعداد کارت‌های بازی دست چین 24 عدد است؛ علاوه بر این شما 20 عدد لیوان و یک عدد زنگ بازی دست چین در اختیار دارید که با کمک آن‌ها می‌توانید بازی خود را آغاز کنید.

هدف بازی فکری دستچین این است که کودک سعی کند در سریع‌ترین زمان لیوان‌ها را بر اساس کارتی که به او داده شده بچیند و سپس زنگ را به صدا در آورد.

هدف از این بازی افزایش تمرکز، سرعت و ترکیب چندین حس برای برنده شدن است؛ علاوه بر این موارد از آنجایی که کودک شما نیاز دارد از دو دست خود کم بگیرد در این مسیر نیمکره‌های مغز کودک تقویت شده و برای انجام مهارت‌های فنی در بزرگسالی آماده می‌شود.

اولین گام برای شروع بازی این است که تمام آنچه نیاز است را مرتب بچینید تا حین بازی سردرگم نشوید.

هر بازیکن باید 5 عدد لیوان در رنگ‌های مختلف داشته باشد؛ سپس کارت‌های دست چین و زنگ را روی میز بگذارید.

قبل از شروع می‌توانید عکس بازی فکری دست چین را روی جعبه آن مشاهده کنید تا اندکی با فضای بازی آشنا شوید.

نکته: نحوه بازی فکری دست چین 4 نفره با بازی فکری دست چین 2 نفره هیچ تفاوتی ندارد و صرفا تفاوت در تعداد افراد است که این امر موجب می‌شود بازی 2 نفره زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد.

اگر قصد خرید بازی فکری دستچین را دارید می‌توانید با چندین کلیک ساده در سایت آرتی کالا بازی مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب خریداری کنید.

 

آموزش بازی فکری دست چین

آموزش بازی فکری دستچین بسیار راحت است و کودکان می‌توانند به سادگی آن را بیاموزند.

کارت‌ها و زنگ را وسط میز قرار دهید به صورتی که تمام کودکان به آن دسترسی داشته باشند. هر کودک باید 5 لیوان داشته باشد. پس از شروع بازی یک کارت را برگردانید حال کودکان باید متناسب با تصویر لیوان‌های خود را بچیند.

نکته: توجه داشته باشید که برخی کارت‌ها عمودی و برخی افقی است. اگر کارت عمودی بود لیوان‌ها را داخل یکدیگر بگذارید و اگر افقی بود کنار یکدیگر قرار دهید.

هر کسی که زودتر موفق شد متناسب با کارت، لیوان‌های خود را بچیند باید زنگ را به صدا در آورده و کارت را از آن خود کند.

نکته: اگر کسی که زنگ را به صدا درآورده لیوان‌ها را اشتباه بچیند کارت از او گرفته می‌شود و به نفر دوم داده می‌شود.

این بازی ادامه دارد تا زمانی که 24 کارت به اتمام برسد و در انتها هر کسی که کارت بیشتری داشت برنده این بازی است.

نکته:  شما می‌توانید متناسب با تعداد افراد از بازی دست چین چهار نفره و بازی دست چین دو نفره استفاده کنید.

اگر قصد خرید یک بازی کاربردی با قیمت مناسب را دارید خوب است بدانید که قیمت بازی زنگ چین بسیار مناسب است.

 

زنگ چین 5 نفره

همانطور که گفته شد بازی دست چین را حداکثر با 4 نفر می‌توان انجام داد؛ اما نوع دیگری از بازی دستچین با نام زنگ چین 5 نفره وجود دارد که می‌توان به صورت 5 نفره آن را انجام داد. نحوه بازی و قوانین دقیقا همچون بازی‌های 4 نفره و دو نفره است.

قیمت بازی زنگ چین تفاوت چندانی با بازی دستچین ندارد؛ زیرا این دو بازی تنها از لحاظ اسم متفاوت هستند و ابزارها و لوازم یکسانی دارند.

 

قیمت بازی دست چین

ساخت بازی فکری دست چین کاملا با هدف و برنامه شکل گرفته است. هدف از این بازی افزایش تمرکز و سرعت تحلیل کودکان است. برای رشد شناختی کودکان خود از سنین پایین‌تر اقدام به خرید بازی‌های فکری مختلف کنید.

 قیمت بازی فکری دست چین دو نفره نسبت به قیمت بازی فکری دستچین 4 نفره ارزان‌تر است. به طور کلی قیمت بازی فکری در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است؛ اما فروشگاه آرتی کالا به شما تضمین می‌دهد که قیمت ارائه شده کاملا مناسب و متناسب با کیفیت محصول کاملا منطقی است.

قیمت بازی زنگ چین نسبت به سایر بازی‌های فکری بسیار مناسب است؛ زیرا برای این بازی از ابزارهایی ساده همچون کارت و لیون استفاده شده است؛ اما با این وجود بسیار جذاب است.

همانطور که گفته شد این بازی دارای ابزارهایی ساده همچون لیوان و کارت است؛ پس اگر با عنوان‌هایی همچون دانلود بازی فکری دست چین مواجه شدید بدانید که صحت ندارد و قطعا کلاهبرداری است.

نکته: شاید در فروشگاه‌های مختلف با عنوان بازی دست چین ارزان مواجه شوید. حتما چک کنید که بازی ارائه شده اورجینال باشد و کارت‌ها و لیوان‌ها با کیفیت باشند.

برای اطمینان از این که بازی خریداری شده سالم و بی نقص است بهتر از فروشگاه‌های معتبر که تضمین اصالت و کیفیت دارند خرید کنید.