نمایش دادن همه 10 نتیجه

در حرفه‌های حوزه بازی فکری، معمولا ایجاد سرگرمی‌هایی که القا کننده هیجان و آدرنالین است، کار ساده‌ای نیست؛ ولی در مورد بازی فکری گربه‌های انفجاری همه چیز فرق می‌کند. در طول بازی فکری گربه انفجاری لحظاتی فرا خواهد رسید که ضربان قلب‌تان بالا رفته و و مردمک چشمان‌تان بزرگ‌تر می‌شود. این بازی مکانیزم یادگیری بسیار ساده‌ای دارد و هدف اصلی در نحوه بازی گربه انفجاری، جلوگیری از منفجر شدن است. آرتی کالا مفتخر است انواع بازی فکری exploding kittens را به شما عزیزان در سراسر کشور با امکان پرداخت درب منزل عرضه کند.

در نگاه اول، بازی بسیار ساده به نظر می‌رسد؛ اما به دلیل وجود کارت‌های توسعه بازی گربه‌های انفجاری، سرنوشت بازیکنان تغییر خواهد کرد. بررسی بازی فکری گربه‌های انفجاری نشان داده است که به بازی رولت روسی بسیار شباهت دارد.

آموزش بازی فکری گربه‌های انفجاری

تعداد بازیکن‌ها در بازی فکری گربه‌های انفجاری، 2 تا 5 نفر است و مناسب گروه سنی 7 سال به بالا می‌باشد. با آموزش بازی گربه انفجاری به عنوان یک بازی کارتی، ذهن کودکان را به چالش کشیده و لحظات شادی را برای کودک‌تان و دوستانش فراهم کنید. آموزش بازی فکری گربه‌های انفجاری بسیار ساده بوده و یادگیری آن حدود 10 دقیقه زمان می‌برد.

تمام بازیکنان به جز یک نفر، در این بازی منفجر می‌شوند و برنده بازی همان یک نفر است. این بازی دارای یک مخزن کارت است که شامل تعدادی گربه منفجره است. ابتدای بازی کارت‌های مخزن را به پشت و روی میز قرار داده و هر بازیکن در نوبت خودش یکی از کارت‌ها را برمی‌دارد و این کار تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که یکی از بازیکنان کارت گربه منفجره را بردارد. در راهنمای بازی گربه‌های انفجاری به این موضوع اشاره شده که بازیکن منفجر نمی‌شود، مگر اینکه از قبل، فکری برای کارت‌های انفجاری داشته باشد. بازی تا جایی ادامه پیدا می‌کند که تنها یک نفر باقی‌ بماند.

در نقد بازی گربه‌های انفجاری آمده است که هر چه تعداد کارت بیش‌تری از مخزن بردارید، احتمال انفجار بالا می‌رود. هدف از خرید بازی فکری گربه‌های انفجاری به عنوان بازی گروهی، ساخت لحظاتی است که از خطر فرار کنید و یا با استراتژی متفاوت با آن مواجه شوید.

راهنمای بازی گربه‌های انفجاری

در دفترچه راهنمای بازی گربه‌های انفجاری آمده است که ابتدا از بین تعداد کارت‌های بازی گربه‌های انفجاری که در اختیار دارید، 4 کارت منفجره و 6 کارت خنثی کننده را جدا کرده و باقی کارت‌ها را بُر بزنید و به هر بازیکن 5 کارت بدهید. پس از آن به هر یک از بازیکنان یک کارت خنثی کننده بدهید. یکی از مواردی که در راهنمای بازی گربه‌های انفجاری تاکید می‌شود این است که مراقب باشید، دیگر بازیکنان کارت‌های شما را نبینند. در شروع بازی هر بازیکن یک کارت خنثی کننده دارد که تنها این کارت، بازیکنان را از خطر منفجر شدن در امان نگه می‌دارد. اگر در طول بازی از کارت خنثی کننده استفاده کردید، باید کارت‌های گربه منفجره را یواشکی در هر کجای مخزن که دوست دارید، قرار دهید. پس تلاش کنید تا کارت‌های خنثی کننده بیش‌تری جمع آوری کنید. بعد از آن یکی کمتر از تعداد بازیکنان، کارت گربه انفجاری و مابقی خنثی کننده‌ها را همراه با کارت‌های مخزن، خوب بر بزنید و به پشت روی میز بازی قرار دهید.

در نیم نگاه گربه‌های انفجاری، یک مخزن کارت دارید که شامل تعدادی گربه منفجره است. برای شروع بازی یک نفر را به دلخواه انتخاب کرده، سپس هر نفر به نوبت کارت برمی‌دارد، تا زمانی که یک نفر به كارت گربه منفجره برسد. در این بازی استراتژیک، هر نوبت، کارتی از دست‌تان برداشته می‌شود و بعد از اینکه دستورالعمل‌های مربوط به کارت را اجرا کردید، به بازی ادامه می‌دهید. نوبت شما زمانی به اتمام می‌رسد که یکی از کارت‌های مخزن را بردارید؛ البته اگر کارت گربه منفجره نباشد.

قوانین بازی گربه‌های انفجاری

در آموزش بازی فکری گربه انفجاری باید به چند نکته توجه کنید:

 • ترتیب بازی بین بازیکنان در جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد.
 • هر بازیکن می‌تواند در نوبت خود با هر تعداد کارتی که می‌خواهد، بازی کند.
 • اجازه شمارش کارت‌های مخزن را دارید.
 • کارت‌ها پیش از اتمام بازی تمام نمی‌شوند؛ پس لازم نیست کارت‌های باطله را به مخزن برگردانید.
 • تمام شدن کارت‌های بازیکن خیلی مهم نیست، پس بازی را ادامه دهید؛ زیرا در نوبت بعدی یک کارت از مخزن به بازیکن می‌رسد.

انواع کارت‌های بازی گربه انفجاری

در اکسپنشن بازی گربه‌های انفجاری لازم است با چند کارت آشنا شوید:

 • کارت کف بینی: به شما این امکان را می‌دهد تا چند کارت رویی مخزن را ببینید.
 • کارت پرش: اگر از کارت کف بینی استفاده کردید و متوجه شدید که گربه منفجره کارت بعدی است، با استفاده از این کارت می‌توانید آن نوبت را بازی نکنید.
 • کارت همزن: به شما امکان بُر زدن کارت‌های مخزن را می‌دهد.
 • کارت حمله: با این کارت بازیکن بعدی را مجبور می‌کنید که 2 بار بازی کند.
 • کارت‌های گربه منفجره: این کارت‌ها را باید جمع‌ آوری کرده و جفتی استفاده کنید. این کارت به شما این امکان را می‌دهد تا به طور تصادفی یک کارت از دست یکی از بازیکنان برای خود بکشید.
 • کارت عشقی: با انتخاب یکی از بازیکنان از او می‌خواهید یکی از کارت‌های دستش را به شما بدهد.
 • کارت نه: با داشتن این کارت شما می‌توانید جلوی همه کارت‌ها غیر از گربه منفجره و خنثی کننده را بگیرید. حتی کارت‌های جفتی هم با کارت نه، تاثیر خود را از دست می‌دهند.

چند ویژگی محبوب بازی گربه‌های انفجاری

با خرید بازی گربه‌های انفجاری به ویژگی‌های جذاب این بازی پی ببرید:

 • همانطور که در عکس بازی فکری گربه‌های انفجاری مشاهده میکنید، سایز جعبه بازی کوچک و قابل حمل است؛ بنابراین در هر جایی مخصوصا دورهمی‌های دوستانه، می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • کارت‌های بازی بسیار با کیفیت و خوش دست هستند.
 • قیمت بازی فکری گربه‌های انفجاری مناسب بوده و والدین می‌توانند با تهیه آن، لحظات شادی را برای خانواده فراهم سازند.
 • کارت‌ها از جنس مقوا هستند.
 • رده سنی 7 سال به بالا می‌توانند در این بازی شرکت کنند.
 • انجام این بازی، تفکر استراتژیک و مهارت اجتماعی را تقویت می‌کند.
 • تعداد بازیکنانی که می‌توانند در بازی شرکت کنند، بین 2 تا 5 نفر است.
 • قوانین بازی بسیار ساده هستند به طوری که می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان یاد بگیرید.
 • دفترچه راهنمای بازی گربه‌های انفجاری شما را با قواعد و اصول بازی آشنا می‌کند.

قیمت بازی فکری گربه‌های انفجاری

به والدینی که فرصت بازی با کودکان خود را ندارند، توصیه می‌شود با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آرتی کالا و اطلاع از قیمت بازی گربه‌های انفجاری اقدام به خرید آن کنید تا کودکان شما در کنار یکدیگر لحظات خوشی را سپری کنند.

ریسک پذیری، تصمیمات به جا و قدرت پیش‌بینی، مهارت‌هایی هستند که با انجام این بازی در شما تقویت می‌شوند. قیمت بازی فکری گربه‌های انفجاری در برابر مهارت‌هایی که به شما می‌دهد بسیار مناسب بوده و ارزش خرید را دارد.

خرید بازی فکری گربه‌های انفجاری

بازی فکری exploding kittens پر از بلوف و بسیار جذاب بوده و مناسب برای دورهمی‌ها است. با خرید بازی فکری گربه‌های انفجاری، هیجان و چالش را به مهمانی‌های کسل کننده خود دعوت کنید. همچنین علاوه بر داشتن لحظات شاد، هوش کودکان را نیز تقویت نمایید. در این بازی هر لحظه هیجان بازیکنان بیش‌تر می‌شود؛ چرا که با کمتر شدن کارت‌های مخزن، بازیکنان به منفجر شدن و باخت بازی نزدیک‌تر می‌شوند.