نمایش دادن همه 13 نتیجه

%11-
۱۹۵,۰۰۰ تومان

بازی فکری علاوه بر این که باعث سرگرمی می‌شود و لحظات شادی را برای ما و دوستانمان رقم می‌زند و باعث می‌شود که تمرکز و هیجان ما بالا رود و این مسئله برای ما بسیار خوب است. ما در این مقاله به شما راهکاری خواهیم داد که چگونه یک بازی فکری خوب پیدا کنید. تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید.

آرتی کالا ارائه دهنده انواع بازی فکری فکرآذین با بهترین کیفیت است. شما می‌توانید بهترین کیفیت را از سراسر کشور با امکان پرداخت درب منزل تهیه  کنید. 

 

مزایای بازی‌های فکری فکرآذین

ما در ایران بازی‌های فکری فراوانی داریم، از جمله بازی فکری فکر آذین که انواع مختلفی دارد و برای هر رده سنی می‌تواند مناسب باشد.

بازی‌های فکری فکرآذین به طور کلی می‌توانند باعث تقویت و تمرکز شوند و این امر در بزرگسالان می‌تواند نکته بسیار مهمی باشد. سلول‌های مغز اگر به چالش کشیده نشوند و مسائل را حل نکنند به مرور زمان از بین خواهند رفت. باز‌ی‌های فکری فکر آذین باعث می‌شود، شما در هر لحظه خودتان را به چالش بکشید. کودکان در این بازی‌ها ذهن خود را برای مهارت‌های بیشتر در سنین مختلف تقویت می‌کنند، از جمله مزایای دیگر می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • افزایش مهارت در تفکر و برنامه ریزی
  • افزایش سرعت تفکر
  • تقویت حافظه (که بارها به آن اشاره شد و از اهمیت بالایی برخوردار است)
  • افزایش سرعت انتقال
  • بالا رفتن سطح تمرکز
  • بالا رفتن مهارت شناختی
  • بالا رفتن قدرت استدلال

بازی‌های فکری مد‌ل‌های مختلفی دارد، هر شرکتی بازی فکری خودش را طراحی می‌کند و یا از روی بزرگ‌ترین بازی فکری‌های جهان کپی می‌زند؛ اما بازی فکری فکر آذین به این صورت نیست او بازی‌های فکری منحصر به فرد خودش را دارد و در بسیاری از جهات مردم آن را بهترین برند بازی فکری در ایران می‌شناسند.

 

معرفی برند فکری آذین

فکر آذین کار خود را با ساخت بازی شطرنج مغناطیسی شروع کرد و تا به امروز بیشتر از 40 بازی مختلف دارد. بازی‌های پر فروش این شرکت ساز و بازها، هزارسازه‌ها و هزار خانه هستند که طرفداران این بازی این سه نوع را بهترین بازی فکری می‌دانند.

 

معرفی چند بازی فکری آذین

در این بخش از محتوا می‌خواهیم چند بازی پر فروش و پر طرفدار فکر آذین را به شما معرفی کنیم تا بتوانید مطابق با علاقه خود آن را انتخاب کنید.

 

بازی فکری سازوباز

این محصول مخصوص کودکان است؛ اما به خاطر جذابیتی که دارد، بیشتر نوجوان‌ها نیز در کنار کودکان بازی می‌کنند.

این بازی ساختنی است و باید قطعات آن را با یکدیگر مچ کنید تا بتوانید شکل کلی اسباب بازی را درست کنید.

این بازی 25 قطعه بوده و بارنگ‌های مختلف تولید شده است. به دلیل این که بیشتر این بازی‌ها برای کودکان تهیه می‌شود جنس آن را از پلاستیک در نظر گرفته‌اند که این نکته بسیار مهمی است. بعد از بهم وصل کردن این سازه در آخر کودک شما یک موتور و یک هواپیما خواهد داشت.

 

بازی فکری هزار سازه‌ها

این بازی مناسب رده سنی خردسالان، کودکان و نوجوانان است و تعداد قطعات آن 85 عدد است. بعد از ساخت این بازی امکان حرکت دارد. در هنگام استفاده مراقب باشید کودک شما قطعات را در دهانش نکند؛ شاید همین نکته جزء نکات منفی آن باشد. این بازی هم مانند بازی قبلی باید قطعات به یکدیگر متصل شود و شکل کلی اسباب بازی برای شما پدیدار شود. به شما پیشنهاد می‌شود این بازی را برای کودکان زیر 3 سال تهیه نکنید.

 

بازی فکری هزار خانه

یکی دیگر از بازی‌های فکری فکر آذین هزار خانه است. این بازی شامل 50 قطعه هست که با سر و هم کردن آن می‌توانید خانه با رنگ‌های مختلف داشت باشید. این بازی جذاب به دلیل رنگارنگ بودنش باعث جذابیت زیادی برای کودک شما می‌شود.

 

بازی فکری فکرآذین برای کودک شما چه مزایای دارد؟

با توجه به ساخت مدل‌های مختلف ذهن کودک و یا خود شما را تقویت می‌کند؛ زیرا برای نصب کردن هر قطعه باید فکر زیادی بکنید تا بتوانید آن چیزی که منجر به ساخت می‌شود را بسازید.

شرکت فکر آذین تلاش کرده است محصولی را ایجاد کند که حس آرامش و امنیت را به فرزند شما بدهد. با ساخت این اسباب بازی شما می‌توانید حس آرامش را به دلیل ساخت خانه در فرزند خود ببینید.

 

قیمت بازی‌های فکری فکر آذین

بازی‌های فکری فکرآذین مقرون به صرفه است و جزء بازی‌های است که قیمت مناسبی دارد و هر خانواده‌ای از هر قشری که باشد می‌تواند آن را برای فرزند خود تهیه کنید. همچنین این برند انواع مختلفی از بازی فکری گروهی را نیز ارائه کرده است. شما می‌توانید این محصولات را از سایت‌ آرتی کالا به صورت آنلاین تهیه کنید.

 

چگونه یک بازی فکری خوب انتخاب کنید؟

بازی فکری سن و سال ندارد. یک کودک 5 ساله تا یک انسان بالغ 60 سال می‌تواند بازی فکری انجام دهد؛ اما بسیاری از افراد تصور می‌کنند که آن فقط مختص به کودکان است و این جمله کلیشه‌ای از سن و سال ما گذشته است را به کار می‌برند.