نمایش 1–12 از 546 نتیجه

یکی از عوامل تاثیرگذار بر صمیمیت و تقویت شادی در خانواده‌ها انجام بازی‌های گوناگون است. عده‌ای به اشتباه تصور می‌کنند که بازی کردن صرفا مختص به کودکان است و بزرگسالان نباید در این حوزه ورود کنند؛ در حالیکه اینگونه نیست و بازی‌ها تاثیرات شناختی و اجتماعی بسیاری بر ذهن و روان همه افراد دارند.

بزرگسالان نیز احتیاج دارند هر از چندگاهی با استفاده از بازی‌ها شیطنت و بازیگوشی کنند؛ به همین دلیل توصیه می‌شود حتما بازی‌ها را در محیط خانوادگی و در کنار عزیزان خود تجربه کنید تا عمق لذت و شادمانی را احساس کنید.

بازی‌های خانوادگی، بازی‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به صورت گروهی انجام داد و به گونه طراحی شده‌اند که تمام اعضا خانواده یعنی کودکان و خردسالان و حتی بزرگسالان می‌توانند چالش‌های آن را پشت سر بگذارند.

آرتی کالا ارائه دهنده انواع بازی‌های خانوادگی و بازی گروهی است و شما با خیالی آسوده و اطمینان خاطر می‌توانید هر آنچه در نظر دارید را از سراسر کشور با امکان پرداخت درب منزل سفارش دهید.

 

معرفی انواع بازی‌های خانوادگی 

بازی‌های خانوادگی، دسته بندی‌های متنوعی دارند. برای آشنایی بیشتر شما چندین مورد از بازی‌های خانوادگی را معرفی خواهیم کرد.

  • جنگل مخوف
  • سوکسیدو زینگو
  • مکعب‌های قصهگویی
  • مافیا
  • جفت و جور
  • پنتاگو قرمز

 

بازی خانوادگی هیجان انگیز

بازی خانوادگی هیجان انگیز چالش، تلاش، انرژی و همچنین شور و شوق بیشتری نسبت به بازی خانوادگی ساده دارد همچنین طرفداران این سبک بازی به مراتب بیشتر است.

بازی ریسک جزو آن دسته بازی فکری پرطرفدار است که بسیار به جمع‌های خانوادگی هیجان تزریق می‌کند. از جمله بازی‌های خانوادگی هیجان انگیز است که شما در معرض حمله و جنگ و تصرف سربازان گروه مقابل قرار می‌گیرید و باید با هوشمندی از این موقعیت‌ها خارج شوید.

 

بازی‌های خانوادگی ساده

این دسته از بازی‌های خانوادگی بدین صورت است که شما هیجان خاصی را تجربه نمی‌کنید و صرفا یک مسیر روتین و تکراری را طی خواهید کرد. بازی‌های خانوادگی ساده در خانه و در کنار عزیزان‌تان قابل اجراست و شما با محدودیت و چالش خاصی روبرو نیستید. انجام این بازی در خانه موجب می‌شود تا محیطی مفرح و در عین حال آموزشی را تجربه کنید که این قضیه بسیار مفید است.

در واقع شما علاوه بر بازی کردن، می‌آموزید، سطح اطلاعات‌تان را ارتقا می‌دهید و از زمان خود به بهترین شکل استفاده می‌کنید.

بازی منچ شش نفره یک بازی ساده خانوادگی است که افراد به نوبت تاس انداخته و حرکت لازم را اجرا می‌کنند.

 

بازی خانوادگی کودکانه

سطح بازی خانوادگی کودکانه به صورتی است که اکثرا رده سنی 8 سال به بالا با آن ارتباط برقرار می‌کنند. در طول روند بازی با برخی چالش‌های ابتدایی و کم ریسک روبرو می‌شوید. سختی این چالش‌ها به صورتی است که کودکان بالای 8 سال بتوانند به راحتی از پس آن برآیند.

بازی فکری دوقلو یکی از انواع بازی خانوادگی کودکانه است که افراد باید یک الگو را در نظر داشته باشند و کارت‌های مشابه آن را جمع‌آوری کنند. سریع واکنش نشان دادن در بازی از اصول مهم و اولیه است.

بازی‌های کودکانه خانوادگی به فرزندان شما کمک می‌کند تا در محیطی صمیمی و در کنار شما رشد کنند، آداب و معاشرت بیاموزند و لحظات خوشی را سپری کنند.

 

بازی خانوادگی خنده‌دار

اصل بازی برای سرگرمی و خوشگذرانی است. اغلب افراد ترجیح می‌دهند زمانی را که در خانه و در جوار عزیزانشان هستند مشغول یک بازی خنده‌دار و مفرح باشند تا ضمن سرگرمی، روحشان نیز تلطیف یابد.

بازی دورهمی اسم فامیل یکی از بازی‌هایی است که در حین انجام آن و متناسب با پاسخ همبازی‌های خود می‌توانید فضایی مفرح را تجربه می‌کنید.

توصیه می‌شود که اگر به دنبال یک بازی هیجان انگیز و همچنین خنده‌دار هستید حتما اسم فامیل را تجربه کنید.

بازی‌های دورهمی خانوادگی خنده‌دار فضا را تلطیف می‌دهد و جو صمیمی بین افراد را تقویت می‌کند.

علاوه بر دسته بندی‌هایی که نام برده شد، موارد دیگری همچون بازی خانوادگی بدون وسیله، بازی خانوادگی با کاغذ و بازی خانوادگی 4 نفره نیز وجود دارد که هر کدام از این دسته بندی‌ها شامل تعداد زیادی بازی است و شما عزیزان می‌توانید به کمک آن‌ها در محیط‌های خانوادگی فضای پر شوری را ایجاد کنید.

برخی افراد در اوقات فراغت به دنبال یک بازی مفرح، سرگرم کننده و نشاط آور هستند، توصیه آرتی کالا در زمینه بازی خانوادگی برای تعطیلات انواع بازی کارتی و بازی فکری استراتژیک است.

 

خرید بازی خانوادگی

در هنگام خرید بازی خانوادگی سعی کنید به اصالت و تضمین کیفیت کالا دقت داشته باشید.

آرتی کالا با سال‌ها تجربه و ارائه بازی فکری‌های متنوع و همچنین اسباب بازی و لوازم التحریر آنچه در نظر دارید را برایتان فراهم می‌سازد؛ همچنین به منظور رفاه حال شما عزیزان خدماتی همچون پرداخت درب منزل و ارسال به سراسر ایران را نیز در نظر گرفته است.

 

قیمت بازی خانوادگی

قیمت بازی خانوادگی به عوامل متعددی همچون کیفیت و اصالت بستگی دارد.

هرچقدر کیفیت بازی که خریداری می‌کنید بالاتر باشد قطعا قیمت آن نیز بیشتر است؛ از طرفی بازی‌های اورجینال به سبب اصالت و کیفیت بی‌نظیرشان قیمت بالاتری نسبت به بازی‌های تقلبی دارند. با خرید بازی‌های اورجینال از حقوق صاحب اثر نیز حمایت کنید.