تقویم و سالمنامه جزوء آن دسته از وسایلی هستند که با وجود وسایل دیجیتال، هنوز هم مورد استفاده  قرار می‌گیرد و  هر سال موقع نزدیکی عید تعداد زیادی از مردم علاقه به خرید تقویم سال جدید را دارند.

تقویم 1402

در هر سال جدید، باید تقویم همان سال را تهیه کرد و همانطور به سال جدید نزدیک میشوید برای خرید تقویم 1402 باید به بعضی از نکات دقت کرد.

تقویمی که اطلاعات کاملی از رویدادها و اتفاقات فرهنگی، اجتماعی، تاریخی و مذهبی یک سال را به نمایش می گذارد، یک تقویم مناسب برای برنامه ریزی برای کارها است زیرا با استفاده از این نوع تقویم از روز‌های هر سال با خبر هستید و از تعطیلی‌ها و رویدادها خبردار خواهید شد.

با توجه با افزایش قیمت کاغذ، قیمت‌های تقویم‌ها نیز افزایش پیدا کرده و تولیدکننده‌های تقویم سعی دارند با کاهش کیفیت جنس کاغذ، قیمت تقویم‌ها را کاهش دهند. باید هنگام خرید به جنس کاغدها توجه داشت و کم بودن قیمت تقویم امکان دارد نشانه‌ای از پایین بودن کیفیت آن باشد.

سالنامه سررسید 1402

سالنامه سررسید 1402 کتاب‌ها، دفترها و دفترچه‌هایی هستند که می‌تواند دستی و یا چاپ شده باشد. سررسید ها حاوی اطلاعاتی درباره وقایع یک سال هستند و این وقایع می‌تواند شامل اتفاقات تاریخی، مذهبی و یا سیاسی و … باشد.

هر صفحه از سالنامه‌ها یک روز از سال است و معمولا سررسید و سالنامه‌ها بیش از 365 صفحه دارند. البته اگر سالنامه و سررسید در سایز‌های کوجک‌تر تهیه کنید امکان دارد هر صفحه مربوط به دو روز از سال باشد.

معمولا جنس جلد صفحه‌های سالنامه و سررسید، جلد سخت و یا چرمی است، زیرا این دفتر به دمدت یک سال مورد استفاده قرار می‌گیرد پس باید کیفیت مناسبی داشته تا در این مدت خراب نشود.

اگر قصد دارید یک سررسید کوچک و جم و جور تهیه کنید تقویم جیبی و تقویم پالتویی یکی از مناسب‌ترین مورد برای خرید است، زیرا این محصولات دارای ابعاد کوچک هستند و همچنین دارای فضا برای یادداشت میباشند.

تقویم جیبی

تقویم جیبی کوچک و مناسب

قیمت تقویم و سالنامه 1402

قیمت تقویم و سالنامه 1402 به عوامل مختلفی وابسته است که باعث میشود قیمت‌های محصول بالا یا پایین باشد. یکی از این عوامل، تولید کننده‌های تقویم و سالنامه هستند، معمولا شرکت‌های تولید کننده نام آشنا دارای قیمت‌های بالاتری نسبت به سایر تولیدکننده هستند.

یکی دیگر از عوامل که در قیمت تقویم و سالنامه تاثیر می‌گذارد که موثرترین آن هست، کیفیت کاغذ هست. با افزایش قیمت کاغذ قیمت‌های محصولات کاغذی مانند دفتر و تقویم و … افزایش پیدا کرده است و تولیدکنند‌ها جهت کاهش قیمت محصولات از کاغذهای با کیفیت پایین‌تر استفاده می‌کنند و حتما موقع خرید باید به این نکته دقت کرد.

قیمت تقویم

تقویم های جیبی با قیمتی مناسب

خرید تقویم و سالنامه 1402

برای خرید تقویم و سالنامه 1402 میتوانید از سایت آرتی کالا سفارش بدهید. فروشگاه آرتی کالا دارای ضمانت سلامت محصول است و در صورتی که محصولی که تحویل گرفته‌اید دچار مشکل باشد محصول شما تعویض میشود.

تقویم جزء اندک گزینه‌هایی است که دارای قیمت کم است ولی بسیار کارآمد است و روی هر میزی و محل کاری معمولا تقویم پیدا میشود.

تقویم هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید برای هر کاری یک تقویم برای آن تهیه کنید و برای کارای خود استفاده کنید. میتوانید تقویم جیبی تهیه کنید همیشه هر مکانی که میروید با خود ببرید یا تقویم رومیزی تهیه کنید و آن را روی میز قرار دهید و هنگام کار از آن استفاده کنید.

قیمت تقویم بر پایه کیفیت کاغذ صفحات، استر، مدل پایه و تعداد صفحات تعیین میشود و باید این موارد را در تقویم قیمت رومیزی مد نظر داشت.

کاربرد تقویم برای افراد مختلف، متفاوت است و هر کسی به نوعی از آن استفاده می‌کند. تاریخ روز برای برخی اهمیت بسیار دارد. اینکه امروز چه روزی است و چند روز تا تاریخ موعود باقی مانده؛ اما گروهی دیگر توجهی به عدد روزها و ماه‌ها و سال‌ها ندارند و اهمیت زیادی برای این موضوع قائل نیستند.