نمایش 1–12 از 29 نتیجه

بازی فکری اونو 60 کارتی بردیا

۳۵,۵۰۰ تومان
بازی فکری اونو 60 کارتی بردیا بازیکنی برنده بازی است که زودتر کارت‌هایی که در دست را دارد تمام شود.

بازی فکری اونو 120 کارت بردیا

۱۰۵,۰۰۰ تومان
بازی فکری اونو 120 کارت بردیا یکی از بازی فکری های محبوب ، معروف و جالب می باشد که در

بازی فکری اونو 120 کارت بردیا

۱۰۵,۰۰۰ تومان
در بازی فکری اونو 112 کارتی بردیا بازیکنی برنده بازی است که زودتر کارت‌هایی که در دست را دارد تمام

بازی فکری کارتی اونو مدل ماین کرفت

۱۲۰,۰۰۰ تومان
پیش از رقبا از شر همه کارت کارت هاتون خلاص بشین و به ازای کارت های باقی مونده در دست

بازی فکری اونو 112 کارت

۶۹,۰۰۰ تومان
بازی فکری اونو یکی از بازی فکری های محبوب ، معروف و جالب می باشد که در جمع های خانوادگی

بازی فکری اونو حیوانات

۶۹,۰۰۰ تومان
بازی اونو حیوانات یک بازی هیجانی و شناخته شده در بین ایرانیان می باشد. در این بازی هدف شما باید

بازی فکری اونو دراگون 56 کارت

۴۰,۰۰۰ تومان
بازی فکری اونو یکی از بازی فکری های محبوب ، معروف و جالب می باشد که در جمع های خانوادگی

اکثر مردم با بازی هفت خبیث آشنایی دارند. در واقع بازی فکری اونو هم مشابه هفت خبیث است. بازی uno یک بازی فکری محبوب و جذاب است که هدف ساده‌ای دارد. برنده بازی کارتی uno بازیکنی خواهد بود که تعداد کارت‌های موجود در دستش را زودتر به یک برساند. در طول بازی، طبق قوانین تعداد کارت‌های شما افزایش (جریمه) یا کاهش (پاداش) می‌یابد. اونو در لغت نامه ایتالیایی به معنای یک است. در واقع هدف بازی هم تک کارتی شدن و استفاده از آن کارت است. شما می‌توانید ضمن اینکه بفهمید بازی اونو چند کارت دارد، از قیمت بازی uno اطلاع یابید و خریدی مطمئن از سراسر کشور داشته باشید. همچنین آرتی کالا قابلیت پرداخت درب منزل را برای شما در نظر گرفته است.

معرفی بازی فکری اونو

ایده بازی کارتی اونو توسط شخصی از اوهایو به نام merle robbins و در سال 1971 مطرح شد. علاقه زیاد merle به بازی کارتی باعث می‌شود تا ایده بازی uno card را با خانواده به اشتراک بگذارد. خانواده merle با انجام پیاپی بازی فکری uno با دوستان و اقوام، توانستند سرمایه 8 هزار دلاری برای تولید 5 هزار نسخه از این بازی جمع‌آوری کنند.

Merle فروش بازی اونو uno را از مغازه پیرایشگری خود آغاز کرد و بعد از آن فروشگاه‌های محلی با خرید بازی فکری اونو به کسب و کار merle رونق بخشیدند. مدتی بعد از فروش، آقای رابرت تزاک یکی از هواداران سرسخت بازی کارتی اونو، حق انتشار بازی را به ازای 50 هزار دلار و 10 سنت برای فروش هر بازی از merle خریداری کرد. پس از این ماجرا، بازی فکری اونا به یک بازی جهانی تبدیل شد. 

بازی فکری onu چگونه انجام می‌شود؟

بازی اونو جدید را با تعداد 2 نفر یا بیش‌تر می‌توان شروع کرد. محتوای بسته شامل 128 کارت بازی اونو است که در ابتدا به هر بازیکن 7 کارت داده می‌شود. شروع بازی با پخش‌کننده کارت‌ها است و نوبت برای دیگر بازیکنان در جهت عقربه‌های ساعت می‌چرخد.

بازی اونو (uno) توسط پخش‌کننده کارت شروع می‌شود؛ بدین صورت که یکی از کارت‌ها را به طوری که نوع کارت معلوم باشد، برگردانده و روی میز بازی قرار می‌دهد. پخش کننده باید کارتی هم شکل و هم رنگ با کارتی که روی میزی قرار داده، در دسته‌ی کارت‌های خود پیدا کند و روی میز بیندازد. باقی بازیکنان هم در جهت عقربه‌های ساعت به ادامه بازی می‌پردازند. در بازی فکری uno به این نکته باید توجه کنید، اگر کارتی روی میز قرار گرفت و بازیکن کارتی مشابه یا همرنگ آن نداشت، باید یک کارت بردارد.

بازی فکری اونو زمانی به پایان می‌رسد که یکی از بازیکنان تمام کارت‌های خود را بازی کند. زمانی که تنها یک کارت در دست دارید باید کلمه‌ی اونو را بگویید، در غیر این صورت اگر یکی به شما یادآوری کند به عنوان جریمه باید دو کارت دیگر بردارید.

انواع کارت‌های بازی فکری اونو

معرفی چند کارت‌ خاص از این بازی استراتژیک:

کارت‌ پرش

استفاده از این کارت، نوبت بازیکن بعدی را باطل می‌کند. از این کارت 4 رنگ متفاوت در بازی وجود دارد و تنها شرط استفاده از آن، همرنگ بودن کارت روی میز و کارت پرش است.

کارت جریمه

اگر از این کارت استفاده کنید، بازیکن بعدی باید 2 کارت از روی میز بردارد.

کارت تغییر جهت

این کارت در این بازی گروهی، جهت بازی را از ساعتگرد به پاد ساعتگرد تغییر می‌دهد.

کارت وحشی (wild cards)

با این کارت بازیکن اعلام می‌کند که بازی با چه رنگ کارتی ادامه پیدا کند.

کارت وحشی مضاعف (wild draw)

با این کارت علاوه بر انتخاب رنگ زمینه، بازیکن بعدی باید 4 کارت از روی میز بردارد و در آن نوبت هم نمی‌تواند بازی کند. 

خرید بازی فکری اونو

اگر به دنبال بازی می‌گردید که بدون تکراری شدن، سال‌های زیادی شما را سرگرم کند، قطعا می‌توانید با خرید بازی کارتی uno این هیجان را وارد زندگی خود کنید. قیمت بازی uno card این شرایط را برای همه فراهم می‌سازد تا همه بتوانند از این بازی لذت ببرند.

قیمت بازی فکری اونو uno 

با خرید بازی ‌uno اورجینال از فروشگاه اینترنتی آرتی کالا می‌توانید یکی از بازی‌های عالی در سبک کارتی و مبتنی بر شانس را تجربه کنید. همچنین فروشگاه آرتی کالا علاوه بر اطلاع رسانی جزئیات و قیمت بازی فکری اونو به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا عکس کارت‌های بازی اونو را نیز مشاهده کنند.