نمایش 1–15 از 136 نتیجه

پازل یکی از بازی‌های جذاب و متنوعی است که به تقویت حافظه کمک بسیاری می‌کند. افرادی که به بازی‌های چالشی علاقه‌مند هستند معمولا سراغ پازل 1000 قطعه می‌روند؛ چرا که پازل علاوه بر این که نیاز به دقت و توجه بسیاری دارد، چند روز زمان می‌برد تا کامل شود. در این مطلب به بررسی انواع پازل 1000 قطعه می‌پردازیم با آرتی کالا همراه باشید.

 

پازل 1000 قطعه چه ویژگی‌هایی دارد؟

پازل‌های 1000 قطعه معمولا در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی ساخته می‌شوند. از آنجا که در این بازی به تمرکز و دقت بسیاری نیاز است، بهتر است طرحی را انتخاب کنید که زود از آن خسته نشوید و بتوانید قطعات ریز آن را تا انتها تکمیل کنید. پازل 1000 قطعه مهارت‌های مختلفی را در انسان تقویت می‌کند که چند مورد آن را در ادامه فهرست می‌کنیم.

  • پازل 1000 قطعه به دلیل داشتن قطعات ریز و بسیار زیاد می‌تواند تمرینی برای تقویت پشتکار در فرد باشد.
  • وجود قطعه‌های کوچک و با تصاویر  نامشخص در پازل 1000 قطعه مهارت حل مسئله را در فرد تقویت می‌کند.
  • ساختن یک پازل با 1000 قطعه نامنظم نیاز به تمرکز و دقت بسیاری دارد. با افزایش تمرکز به مرور تنش ذهنی در فرد کاهش پیدا می‌کند و مانع بیش‌فعالی می‌شود.

 

خرید پازل 1000 قطعه از آرتی کالا

اگر تصمیم خودتان را گرفته‌اید و می‌خواهید یک پازل 1000 قطعه خریداری کنید بهتر است قبل از خرید مزیت‌های رقابتی فروشگاه‌های آنلاین را بررسی کنید. آرتی کالا یک فروشگاه اسباب بازی اینترنتی است که هدف اصلی آن ارائه محصولات با کیفیت و متنوع با قیمت مناسب است. در این راستا تمامی محصولات این فروشگاه با ضمانت کیفیت محصول به فروش می‌رسند. در صورتی که قصد خرید پازل 1000 قطعه از فروشگاه آرتی کالا دارید می‌توانید از هر کجای کشور محصولات این سایت را به سبد خرید خود اضافه کنند و پس از دریافت آن هزینه آن را در منزل پرداخت کنند. 

 

قیمت پازل 1000 قطعه

قیمت پازل 1000 قطعه تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر است. بهتر است قبل از خرید این محصول فاکتورهایی که بر قیمت آن تاثیرگذارند را بررسی کنید. در ادامه چند فاکتور مهم را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

  • کیفیت: در هنگام خرید پازل 1000 قطعه دقت داشته باشید که چاپ تصاویر و قطعات از کیفیت خوبی برخوردار باشند. در بعضی از پازل‌ها کیفیت تصاویر به گونه‌ای است که با چند بار بازی کردن از بین می‌رود و تشخیص سخت می‌شود.
  • طرح و ساختار پازل: همانطور که گفته شد در هنگام خرید پازل باید دقت داشته باشید که طرحی که انتخاب می‌کنید مناسب با سلیقه خودتان باشد تا به سرعت از تصویر زده نشوید.
  • برند: به برند سازنده پازل دقت داشته باشید، چرا که برندها معمولا برای محصولات خود گارانتی سلامت و کیفیت در نظر می‌گیرند.
  • جنس پازل: قطعا جنس بر قیمت پازل 1000 قطعه تاثیرگذار است. پازل‌ها معمولا از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند مانند پازل چوبی، مقوایی و پازل فومی. برای خرید یک پازل با قطعات زیاد و ریز بهتر است نمونه مقوایی باکیفیت پازل را خریداری کنید.