نمایش دادن همه 14 نتیجه

بازی فکری از آن دسته بازی‌هایی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند و می‌خواهند آن را در اختیار داشته باشند که بتوانند اوقات فراغت جذابی را برای خود فراهم کنند. بازی فکری مجموعه راز مرگ یک بازی گروهی است که هیجان آن باعث شده افراد زیادی به سمت آن جذب شوند. مجموعه راز مرگ دارای 4 مدل بازی فکری است که هر کدام از آن‌ها هیجانات مخصوص به خود را دارند. ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا همه افراد بدون در نظر گرفتن محدوده جغرافیای خود بتوانند این محصول را سفارش دهند و ما این محصول را برای آن‌ها ارسال کنیم، همچنین که آن‌ها می‌توانند مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنند.

 

معرفی بازی فکری مجموعه راز مرگ

همانطور که گفته شد مجموعه راز مرگ 4 مدل بازی دارد که داستان هر 4 مدل از یک اتفاق ناگوار روایت می‌کند؛ اما داستان هر مدل بازی با یکدیگر متفاوت است که در هر 4 مدل‌ بازی مجموعه راز مرگ از فوت یک شخص خبر می‌دهد که با توجه به مدارک و شواهد می‌توانند مجرم را شناسایی کنند. هیجان در این مجموعه بسیار بالا است و از آنجایی که این بازی، بازی استراتژیک است باید در هر مرحله استراتژی خاص خود را برای پشت سر گذاشتن مراحل بازی داشته باشید. از مجموعه بازی راز مرگ می‌توان به جنون که از مرگ پریا تابنده روایت می‌کند، پرونده قتل آروین وفادار، راز بمب گذاری در کیپ خوزه و  معمای هاگوارتز اشاره کرد.

 

قیمت بازی فکری مجموعه راز مرگ

از آنجایی که مجموعه راز مرگ 4 مدل بازی دارد قیمت بازی مجموعه متغیر است و هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند. از مواردی که بر روی قیمت تاثیر گذار است کیفیت بازی‌های مجموعه بازی راز مرگ است. توجه داشته باشید که برندهای مختلف، این مجموعه را تولید می‌کنند و قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند.  قیمت هر کدام از این بازی‌های رومیزی متفاوت است و شما می‌توانید هر کدام از این محصولات را که می‌خواهید با توجه به سلیقه‌ی شخصی از آرتی کالا و با قیمتی مناسب تهیه کنید. در ضمن اصلا نگران موقعیت جغرافیایی خود نباشید، شما در هر کجا از کشور که مستقر هستید ما این بازی‌ها را برای شما ارسال می‌کنیم و این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.

 

آرتی کالا، معتبرترین مرکز خرید بازی فکری مجموعه راز مرگ

هنگام خرید مجموعه راز مرگ باید به چند نکته جزئی اما مهم دقت کنید. در ابتدا توجه کنید که این مجموعه مناسب افراد بالای 16 سال است؛ از این رو برای کودکان توصیه نمی‌شود. به کیفیت کارت‌ها و صفحات بازی توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای خرید باز فکری مجموعه راز مرگ ابتدا دقت کنید که به کدام یک از 4 مدل مجموعه بازی راز مرگ علاقه دارید و می‌خواهید کدام مدل را خریداری کنید. اگر قصد خرید یک بازی با هیجان بالا را دارید ما مجموعه راز مرگ را به شما پیشنهاد می‌دهیم و می‌توانید یکی از مدل‌های این مجموعه را خریداری کنید. ما ضمانت تمامی محصولات را به متقاضیان خود می‌دهیم و این امکان را فراهم کرده‌ایم تا افراد در هرکجا از کشور که حضور دارند بتوانند بازی مورد نظر خود را تهیه کنند و مبلغ آن را درب منزل دریافت کنند.