نمایش 1–12 از 32 نتیجه

‌‌‌قدرت یادگیری انسان در سنین پایین بسیار بیشتر بزرگسالی است و این مسئله ضرورت آموزش برای کودکان را دو چندان کرده است؛ از این رو بسیاری از والدین در تلاش هستند آموزش و بازی را ترکیب کنند تا لذت یادگیری را برای فرزندان خود دو چندان کرده و به سرعت ثبت آموزه‌ها در ذهن آن‌ها نیز کمک کنند.

اسباب بازی مگ مغناطیسی یکی از بازی‌هایی است که رابطه مستقیمی با یادگیری و خلاقیت دارد. آرتی کالا این بازی و انواع اسباب بازی مختلف را در مجموعه خود جمع آوری کرده‌ است تا افراد بتوانند بر اساس سلیقه و بودجه، محصول خود را خریداری کنند. این مجموعه برای جلب رضایت بیشتر بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی مشتری در ایران، محصولات مورد نیاز آن‌ها را با امکان پرداخت درب منزل به سراسر کشور ارسال می‌کند.

 

آرتی کالا؛ مجموعه معتبر فروش اسباب بازی مگ مغناطیسی

آرتی کالا مجموعه معتبر فروش انواع مگ مغناطیسی است که کیفیت و اصالت کالا را اولویت محصولات خود قرار داده است و برای اینکه مشتریان با خیالی آسوده بتوانند خرید خود را انجام دهند اصالت و کیفیت مگ مغناطیسی را تضمین می‌کند.

آرتی کالا در مجموعه خود انواع بازی‌های ساختنی که نیاز به تمرکز بالا دارند را جمع‌اوری کرده است؛ همچنین این مجموعه برای همه سنین اسباب بازی‌های متنوعی مانند اسباب بازی دومینو، اسباب بازی لگو و… را ارائه کرده است. کافیست هر کجای ایران هستید وارد وب سایت آرتی کالا شوید و محصول مورد نظر خود را خریداری کرده و مبلغ آن را درب منزل پرداخت کنید.

 

مشخصات اسباب بازی مگ مغناطیسی

اسباب بازی مگ مغناطیسی انواع مختلفی دارد که بر اساس سن، جنس و یا قطعات موجود در جعبه، دسته بندی می‌شوند. مگ مغناطیسی برای کودکان زیر 5 سال به خاطر خطر بلع توصیه نمی‌شود. این اسباب بازی خاصیت آهنربایی و جنبه آموزشی دارد.

اسباب بازی مگ مغناطیسی دارای قطعاتی به شکل میله است که خاصیت آهن ربایی دارند و با نزدیک شدن بهم، یکدیگر را جذب یا دفع می‌کنند؛ از این رو با کمی خلاقیت و چسباندن آن‌ها بهم می‌توانید سازه‌های کوچک و متنوعی را بسازید. انواع مگ مغناطیسی با جنس‌های مختلف در بازار وجود دارد، مانند مگ مغناطیسی چوبی و پلاستیکی؛ آرتی کالا تمامی این محصولات را با تضمین اصالت و کیفیت ارائه می‌دهد.

 

 فواید بازی با انواع مگ مغناطیسی برای کودکان

  • افزایش تمرکز
  • افزایش قدرت یادگیری 
  • رشد خلاقیت 
  • افزایش هوش
  • آشنایی با قوانین فیزیک
  • افزایش اعتماد ب نفس
  • هماهنگی چشم و دست
  • آشنایی با اشکال هندسی

 

قیمت اسباب بازی مگ مغناطیسی

قیمت از مباحث مهم برای خرید انواع بازی فکری است و افراد هنگام خرید به آن توجه ویژه‌ای دارند. در این میان عوامل مختلفی مانند کیفیت، برند‌ و اورجینال بودن اسباب بازی باعث تغییر قیمت مگ مغناطیسی می‌شود. 

کیفیت از عوامل مهمی است که همیشه مورد توجه قرار گرفته است و محصولات با کیفیت بالا از قیمت بیشتری برخوردار هستند. اورجینال بودن محصولات از موارد مهم دیگری است که بر قیمت تاثیر بسزایی دارد؛ آرتی کالا کیفیت و اورجینال بودن محصولات خود را تضمین می‌کند و مگ مغناطیسی را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد تا همه افراد با حداقل بودجه بتوانند محصول مورد نظرشان را خریداری کنند.

 

نکات مهم برای خرید انواع مگ مغناطیسی

اولین نکته‌ای که باید هنگام خرید مگ مغناطیسی رعایت کنید توجه به رده سنی این اسباب بازی است؛ مگ مغناطیسی مناسب افراد بالای 5 سال است و اگر قصد دارید آن را به عنوان هدیه خریداری کنید حتما به این مورد توجه داشته باشید تا از خطر بلع جلوگیری شود.

کیفیت که به نوعی به اصالت محصول نیز وابسته است، از جمله دیگر مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت؛ به این علت که افراد دائما در حال استفاده و ساختن سازه‌های مختلفی با میله‌های این مگ مغناطیسی هستند؛ از این رو کیفیت آن باید به گونه‌ای باشد که پس از استفاده مکرر خراب نشود. 

آرتی کالا علاوه بر تضمین اصالت و کیفیت امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت هزینه درب منزل را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.