آرتی کالا
سبد خرید خالی است.

نقد و بررسی لگو برند LEGO و LEPIN

نقد و بررسی لگو برند LEGO و LEPIN

واژه لگو  ریشه دانمارکی دارد که به معنای بازی خوب می باشد . یکی از اسباب بازی های پر طرفدار این روزه بچه ها  لگوهای می باشد. برند لگو LEGO , LEPIN دو برند اسباب بازی ساختنی لگویی هستند که هردو مورد استقبال قرار دارند . اما قیمت برند LEPIN پایین تر می باشد که خود سبب جلب افراد بشتری شده است که به بررسی آن می پردازیم.

LEGO برند ثبت شده چینی و بسیار معتبر می باشد که تمام کارهایش با تیم طراحی خود و ابداعی می باشد . در این میان به خاطر سود زیاد این اسباب بازی و پر طرفدار بودن این اسباب بازی دیگر شرکتها نیز تمایل به تولید این کالا دارند . اما چرا هزینه برخی از این شرکت ها از جمله LEPIN  از برند LEGO کمتر می باشد ؟

همچنین چرا شرکتی مانند  LEPIN  افراد را به سمت خرید لگو از شرکت خود بیشتر ترغیب می کند ؟ درنگاه اول خرید لگو از شرکت LEPIN  به صرفه تر می باشد و هزینه کمتری را دربرمی گیرد .اما این مطلب را هم باید مورد توجه قرار داد که شرکتی همچون LEGO تمامی تلاش خود را با تیم طراحی وسازنده خودبه عمل می آورد تا لگویی به روز و با طراحی جدید را تولید کند. با این حال  شرکت هایی همچون LEPIN  با کپی کردن محصول این شرکت  سعی درتولید دارند . برخی از لگو دوستان تفاوت کیفیت این دو محصول را این گونه بیان می کنند که قطعات محصول لگویی شرکت LEGO دارای کیفیت بالاتر و برش های هم اندازه تری هستند و در هنگام اتصال نقاط به همدیگر به راحتی به همدیگر متصل می شوند. در حالی که در لگو برند LEPIN در برخی موارد دو قطعه مشابه دقیقا عین هم نیستند . همچنین این لگو دوستان از اتصال محکم تر قطعات LEGO راضی تر می باشند درحالی که LEPIN نیز قطعاتش به محکمی متصل می شوند. با این وجود تفاوت قیمت این دو برند در تفاوت بین تجربه و اصل بودن است .

نمونه کارهای لگو برند LEPIN :

در لینک زیر شما می توانید نمونه کارهای برند LEPIN را مشاهده کنید

مشاهده لگو برند LEPIN

همچنین در ادامه چند نمونه از کارهای این برند معتبر را برای شما قرار میدهیم که از جذابیت های بسیار زیادی برخوردارند.

لگو دوچهره و قهرمانان مارول سوپر هیروز

آیکون خرید محصول

 

 

لگو هری پاتر

آیکون خرید محصول

نتیجه گیری :

با توجه به بررسی های انجام شده از نظر کیفیت برند لگو LEPIN بسیار نزدیک به کیفیت برند LEGO می باشد و از نظر قیمتی کاملا مقرون به صرفه تر می باشد.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*