آرتی کالا
سبد خرید خالی است.

راهنمای کیف مناسب برای دانش آموزان

فصل خرید لوازم التحریر برای والدین و دانش آموزان در پیش است .

یکی از ملزومات اساسی دانش آموزان کیف  مدرسه می باشد . اما قبل از خرید کیف مدرسه بهتر است والدین چند نکته را بیاد داشته باشند .

در هنگام خرید برای کیف دانش آموزی این نکته ها را مد نظر بگیرید:

اگر فرزند شما دانش آموز پایه های اول تا سوم ابتدایی می باشد سعی کنید در انتخاب کیف ابتدا کیفیت را مد نظر قرار دهید و بعد زیبایی را . دانش آموزان دوره اول ابتدایی به خاطر تسلط نداشتن کافی بر روی وسایل و کامل نبودن مهارت های دست ورزی شان در مواجه با زیپ های کیف ها دقت عمل کافی ندارند . لذا برای خرید کیف برای این دانش آموزان محکم بودن و بزرگ بودن زیپ ها را مد نظر بگیرید .

بهترین نوع کیف برای دانش آموزان دوره اول و علی الخصوص پایه اول کوله پشتی می باشد . کوله پشتی به دانش آموزان آزادی بیشتری در استفاده از دست هایشان می دهد . همچنین حمل وسایل را راحتر می کند .

ابعاد کوله پشتی نیز بسیار مهم است . سعی کنید کوله پشتی متناسب با قواره فرزند خود انتخاب کنید . فرزند شما به عنوان یک دانش آموز باید هرروز آن را حمل کند . پس کوله پشتی بسیار بزرگ سبب آزار او می شود .

تصویر راهنمای کیف مناسب برای دانش آموزان

در خرید کوله ها به جنس آنها نیز توجه کنید . دانش آموزان  دوره اول به خاطر گوش به بازی بودن ممکن است در مدرسه وسایل خود را پرت کنند ، لذا شما والدین سعی کنید بجای سرزنش کردن او برایش کیفی با استقامت تهیه کنید .

قبل از خرید کیف های چمدانی و مدل های فانتزی دیگر به مدرسه فرزندتان مراجعه کنید و  کلاس او را مشاهده کنید . اگر کلاس فرزند شما در طبقه های بالا و یا در هنگام رفتن به کلاس نیاز به استفاده از پله دارد ، بهتر است از اینگونه کیف ها و کوله های چمدانی خریداری نکنید . چون فشار مضاعفی برای حمل آن به دانش آموز وارد می شود . همچنین در طی اندک زمانی چرخ های آن نیز از بین می رود .

اصولا دانش آموزان پایه های بالاتر در نگهداری از کیف های خود کوشا تر هستند . برای آنها اولویت ظاهر زیبا و شکیل ومتناسب با جنسیت شان و ابعاد کیف می باشد .  دانش آموزان پایه های بالاتر و دوره دوم  نیز کوله پشتی ها را به کیف ها ترجیح می دهند . دراین بین ،برای آنها کوله هایی با فضای کافی برای قرار دادن وسایل شان ، ابعاد کوله پشتی و رنگ  در اولویت می باشد .

 

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*