آرتی کالا
سبد خرید خالی است.

راهنمای کار با قلم حکاکی ایپکا

یکی از ابزارهای کاربردی برای تمامی افراد در سنین مختلف ( کودک تا بزرگسال ) قلم حکاکی می باشد. قلم حکاکی ایپکا یکی از نمونه های قلم حکاکی می باشد که روش کار با آن بسیار ساده است . این قلم ساخت ایران می باشد و دارای کیفیت و ضمانت شرکت تولید کننده است.
در این مقاله قصد داریم که راهنمای کار با قلم حکاکی ایپکا را برای علاقه مندان به خرید این محصول را قرار دهیم.

تصویر قلم حکاکی

آیکون خرید محصول

راهنمای کار با قلم حکاکی ایپکا :

بسته قلم حکاکی ایپکا شامل یک قلم حکاکی ، آداپتور با پیچ تنظیم سرعت ، لیوان ، انبردست ، الماسه های مختلف و دفترچه راهنما و … می باشد.

  • نحوه قرار دادن الماسه ها :

یکی از الماسه ها را به دلخواه خود انتخاب نمایید و مطابق با کاری که میخواهید انجام دهید انتخاب کنید، سپس داخل قلم حکاکی قرار دهید اما برای اینکه الماسه ها به درستی کار کند باید وقتی که الماسه را قرار دهید به صورت عمود بر روی تخته فشار مستقیم داده شود تا در جای خود ، جا بخورد و هنگام روشن شدن قلم حکاکی بچرخد.

  • نحوه خارج کردن الماسه ها از قلم حکاکی :

جهت خارج کردن الماسه ها از قلم حکاکی کافیست با استفاده از انبر موجود در بسته الماسه را به سمت خارج کشیده شود و الماسه خارج شود.

  • روشن و فعال شدن قلم حکاکی :

در زمانی که کابل مربوط به آداپتور به قلم حکاکی متصل شود و سمت دیگر آن داخل برق قرار شود بوسیله پیچ تنظیم که دارای دکمه روشن شدن می باشد قلم حکاکی روشن می شود و سرعت قلم حکاکی بوسیله این پیچ تنظیم می شود.

  • کلیپ روش کار با قلم حکاکی ایپکا :

 

آیکون خرید محصول

قلم حکاکی ایپکا را می توانید هم اکنون با تخفیف ویژه و با ضمانت مربوطه سفارش دهید و هنگام تحویل محصول وجه مربوطه را پرداخت فرمایید. فروشگاه اینترنتی آرتی کالا نماینده رسمی شرکت ایپکا می باشد و کلیه محصولات خود را با ضمانت های مربوطه ارائه میدهد.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*